Przemycał narkotyki w ramie auta. W jego zatrzymaniu pomógł Edek

Zatrzymano 49-latka, który przemycał narkotyki. W ramie pojazdu mężczyzna ukrywał blisko 5 kg marihuany. Miejsce przechowywania narkotyków pomógł znaleźć pies tropiący Edek. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVS.PL
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

95

Zatrzymano 49-latka, który przemycał narkotyki. W ramie pojazdu mężczyzna ukrywał blisko 5 kg marihuany. Miejsce przechowywania narkotyków pomógł znaleźć pies tropiący Edek. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Dzięki pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku i funkcjonariuszy Krajowej Administaracji Skarbowej na czarny rynek nie trafi blisko 5 kg marihuany, które 49-latek przewoził z Hiszpanii do Polski. Funkcjonariusze ustalili trasę przejazdu i na terenie powiatu słupskiego zatrzymali do kontroli fiata ducato.

Mając podejrzenia przemytu narkotyków, mundurowi dokładnie sprawdzili pojazd. W celu wykrycia miejsca ukrywania środków odurzających pomocny okazał się pies Edek, który na co dzień pracuje z izbą celną. Okazało się, że narkotyki były przewożone w ramie pojazdu.

49-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty i wkrótce odpowie za przestępstwa. Niewykluczone, że zostanie wobec niego zastosowany tymczasowy areszt. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

substancja: marihuana


doświadczenie: nikłe (jak dla Was)


set&setting: ogródek u kumpla, początkowo pozytywna faza


  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Słowem wstępu: przygodę z kodeiną zaczęłam parę miesięcy temu, początkowo dwie - trzy tabletki Antidolu lub Thiocodinu na łatwiejsze zaśnięcie i żeby zlikwidować wieczorny głód. Z czasem tabletek było więcej, aż wreszcie zaczęłam robić ekstrakcję. Najpierw z 1,5 opakowania, potem z 2. Ale w sumie nie było to nic ciekawego - po prostu wychillowanie na wieczór. A wczoraj uznałam, że muszę wreszcie coś naprawdę mieć z picia tego obrzydlistwa, więc wzięłam trzy opakowania...

  • clonazepam
  • Hydroksyzyna
  • Kodeina
  • Miks

Spierdolone życie i otoczenie


 

 Nie będziew to typowy trip raport. Będzie to bardziej opowieść od narkomana dla wszystkich, którzy zechcą bawić się z opioidami, opiatami. Nie koniecznie to dużo zmieni, jednak będziecie uświadomieni z ryzykiem jakie podejmujecie. Wina za to co się wydarzy będzie całkowicie po waszej stronie.

  • MDMA (Ecstasy)

SUBSTANCJA : EXTASY (MDMA)

POZIOM: POCZĄTKUJĄCY

DAWKA : 2 BIAŁE BIN LADENY (do ustnie)


randomness