REKLAMA
Przejęto żywicę z konopi wartości 2 mln euro

Ponad tonę żywicy z konopi znaleźli francuscy celnicy w irlandzkiej ciężarówce wiozącej pasztety z Belgii do Wielkiej Brytanii - podały w czwartek francuskie władze celne.

Alicja

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

879
Ponad tonę żywicy z konopi znaleźli francuscy celnicy w irlandzkiej ciężarówce wiozącej pasztety z Belgii do Wielkiej Brytanii - podały w czwartek francuskie władze celne. Celnicy odkryli narkotyk podczas kontroli przeprowadzonej 30 sierpnia w porcie w Calais. Pod oficjalnym ładunkiem schowane były "dwie palety, każda po 24 kartony, w sumie z 4 tysiącami 250- gramowych +kostek+ żywicy z konopi" - podano w komunikacie Rynkową wartość narkotyku szacuje się na 2 mln euro Wszczęto śledztwo i zatrzymano do przesłuchania pochodzącego z Afryki Południowej 23-letniego kierowcę ciężarówki.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
ile haszu :( szkoda ze u mnie pod blokiem taka ciezarowka sie nie rozbiła ;)
garcia (niezweryfikowany)
aaaaa przydałaby sie co nie
Anonim (niezweryfikowany)
tona haszu zaraz sie poplacze
hłe (niezweryfikowany)
niezły pasztecik
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Zażywane po powrocie do domu. Nastawienie psychiczne obojętne. Zażywane przy muzyce.

Witam. 

Tak więc zaczynam tego mojego oto trip raporta.

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne

S&S - Wbrew pozorom tworzonym przez tytuł, miejscem jest jedno z polskich miast. Rok bodajże 2002, jesienny wieczór, godz. może ok 17..? Występują: Ja,Lv,A,Ls,K.. grupka dobrze znających się ludzi, o pozytywnym nastawieniu, gotowych (czy aby na pewno?)do swojej pierwszej grzybowej podróży :D

Ilość - Każdy zarzucił po 40 sztuk suszonych łysic z nóżkami, waga uczestników mniej więcej podobna, ok 60-70kg., do tego każdy po dwa, trzy, może cztery piwka.

  • 5-MeO-DMT

KOŃ - doświadczenie: wystarczajace. set & settings: spokój, cisza, spokój wewnętrzny.

15mg - palone

Zadziałało momentalnie. W pierwszych sekundach uśmiech, błogostan, wszystko mruga,żyje. Wsytraszyłem się że przesadziałem. Przy takich dawkach można sobie wkręcić bad tripa.Wszystko mruga, dźwięki się zlewają, chce mi sie żygać, poszedłem do kiba sie wybełtać. Nie mogłem. Wszystko mruga. Boję się. Czuję sie jak przed zrobieniem czegoś ważnego. Euforia przsączona strachem.

Sucho w gardle, bolą płuca. Mętlik w uszach. Powidok, smugi, Cev'y.

  • Pseudoefedryna

No wiec pewnego dnia poczulem sie bardziej chory na grypke niz zawsze, skorzystalem wiec z okazji, skoczylem do apteki i oprocz gripexu, chcialem kupic tez tussi.. ale nie bylo, pewnie wszyscy kupuja hurtowo ;), byl natomiast sudafed, w cenie 12 zl (za 12 tabletek), ale czego sie nie nie robi dla dobra nauki.

W drodze powrotnej czytam ulotke, a tam mila informacja, jedna tabletka zawiera 60 mg ch.pseudoefedryny. Wiec, zdaje sie, 4 razy wiecej niz tussi.