REKLAMA
Prozac bezpieczny dla dzieci

Źródła rządowe w USA ogłosiły, że Prozac, lek antydepresyjny produkowany przez firmę Eli Lilly, został zaaprobowany jako lek stosowany w terapii depresji u dzieci i nastolatków.

Anonim

Kategorie

Źródło

Bloomberg News

Odsłony

15256
FDA zezwoliła na użycie leku u pacjentów od lat 7. do 17. Agencja rządowa uczyniła to po przeprowadzeniu dodatkowych badań, potwierdzających wyniki badań firmy Eli Lilly na temat bezpieczeństwa tego leku. Rzecznik firmy powiedział, że nie planuje ona przeprowadzenia akcji promocyjnej pigułek antydepresyjnych dla dzieci.

Przez lata lekarze przepisywali Prozac i inne tego typu leki dzieciom, mimo, że lekarstwa były oficjalnie dozwolone tylko dla dorosłych. Dodatkowe badania federalne zostały przeprowadzone właśnie w celu sprawdzenia leku, który kiedyś był najlepiej sprzedawanym lekiem antydepresyjnym, pod względem bezpieczeństwa użycia.

Źródło: Bloomberg News tłumoczenie: agquarx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

highway (niezweryfikowany)
az ciezko uwiezyc w wydanie tak bezczelnego oswiadczenia, zastanawiam czemu ludzie nadal sadza ze w demokracji rzadza nimi wybierani przedstawiciele, skoro jestesmy na prostej drodze zmierzajacej do panstw korporacyjnych z oficjalnymi rzadami jako marionetkami.
Maruś (niezweryfikowany)
podobno amfetamina to najlepszy lek antydepresyjny LEGALIZE IT
Sceptyk (niezweryfikowany)
podobno amfetamina to najlepszy lek antydepresyjny LEGALIZE IT
AleX (niezweryfikowany)
nie od dzis wiadomo ze w usa faszeruja dzieci konskimi dawkami legalnych narkotykow-psychotropow.
Anonim (niezweryfikowany)
Amfetamina to jest guwno kurwa,w ogule niedziaLa przeciwdepresyjnie wręcz przeciwnbie po paru dniach brania,niespania miałbyś takom depresie schizy i w ogule hujowo byśę czuł.
Rand0m (niezweryfikowany)
Amfa na różowe recepty!!!
lok (niezweryfikowany)
nie od dzis wiadomo ze w usa faszeruja dzieci konskimi dawkami legalnych narkotykow-psychotropow.
fizzzi (niezweryfikowany)
prozac to lek a nie narkotyk, <br>narkotyk uzaleznia- prozac nie <br>lek tez moze uzalezniac np diazepiny <br>
Armageddon (niezweryfikowany)
prozac to lek a nie narkotyk, <br>narkotyk uzaleznia- prozac nie <br>lek tez moze uzalezniac np diazepiny <br>
robot (niezweryfikowany)
Depresje u dzieci ? A moze i u noworodków ? <br>Poje...i Ci ludzie. Czytalem kiedys taki artykul o dzieciach w usa, z ktorego wynikalo ze dzieci są tam chore na ... dzieciństwo - tzn hałasują, skaczą, biegają itd, więc podaje sie im leki uspokajające. Jasne - łatwiej nafaszerować dzieciaka dragami ( i to legalnymi ) niż je wychowywać. Z całym szacunkem do stanów jako takich to niezle są popieprzeni. <br>Jak to powiedział Tym m &quot;Misiu &quot;: &quot; Oj przewraca Wam się w głowach, przewraca &quot;
Barbara (niezweryfikowany)
Prozac jest lekiem bezpieczniejszym od Efectinu. <br>Zapraszam do odwiedzenia strony: <br>http://efectin.webpark.pl
buu (niezweryfikowany)
hkjlhhhhhhhhhhhhhhhhhlkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk <br>
Zajawki z NeuroGroove
 • AM-2201
 • Bad trip
 • Odrzucone TR

Jechałam z X , on to pali nałogowo i spytał się czy palę z nim, ja na to że czemu nie i że tak chcę , a on że maks 2 buchy a ja pomyślałam że co to 2 buchy , tak więc ... miejsce: miasto, przystanek, dużo ludzi

Zaczynamy ...

Jako, że X skręcił jointa i rozpalił, byłam już mega podjarana i chciałam zobaczyć jak to będzie ... biorę 1 bucha słabego i zaraz drugiego. Czuję, że coś dzieje się w środku mnie patrzę na X i widzę jak pali a zaraz podaje mi ..  pomyślałam skoro daje czemu nie... wzięłam kolejne 2 i tutaj już poczułam coś nie tak ... próbowałam odwrócić uwagę od mojego stanu i skapiałam uwage na wszystkim dookoła.. X dopalił i ruszyliśmy (wszystko działo się na przystanku). 

 • 2C-B
 • Amfetamina
 • Grzyby halucynogenne
 • LSD-25
 • MDMA
 • Tripraport

Głównie we własnym mieszkaniu z bliską osobą.

Jest to kilka raportów, a raczej historia doświadczeń z całą grupą substancji, dlatego wstępne informacje o dawce itd. różnią się . 

 • Etanol (alkohol)

Set & Setting - Urodziny O., działka na jakiejś wsi

nastrój - pozytywny, pierwsza impreza po miesiącu przerwy od picia.

Wiek 18 lat, waga ~75kg, doświadczenie: alkohol (rzadko, nigdy w ciągu, ale duże ilości), nikotyna, marihuana, teina - nałogowo.

Substancja: Średnio 1,8 litra różnych win (2 białe, 3 czerwone, 1 szampan), klasa cenowa 10-20zł / butelka + 1 Redds jabłkowy (wstyd się przyznać ;]) wszystko spożyte w ciągu 6 godzin ale większość w ostatnie 2. W sumie pierwsza impreza w życiu bez wódki.

 • 6-APB
 • Pierwszy raz

Dobry nastrój, wolne mieszkanie - współlokatorzy na urlopie, ciekawość w związku z testem nowej dla nas substancji. Chęć miłego spędzenia czasu z A (19).

 

W TR znajdują się treści o charakterze erotycznym – uprzedzam, bo nie każdy lubi czytać :)

 

Zacznę od tego, że od dwóch miesięcy mieszkam w UK z dziewczyną. Zaraz przed delegalizacją udało nam się zakupić trochę groszków na 6-abp w promocji. Był piątek, A wcześniej wróciła do domu. Padł pomysł, by przetestować nową substancję. Postanowiliśmy się jeszcze godzinkę przed wszystkim zdrzemnąć, po krótkim odpoczynku obiad (pieczone ziemniaki z mięsem i cebulą) i znów godzinka odpoczynku, kawa itp. by nie wrzucać od razu po posiłku.

 

randomness