Prozac bezpieczny dla dzieci

Źródła rządowe w USA ogłosiły, że Prozac, lek antydepresyjny produkowany przez firmę Eli Lilly, został zaaprobowany jako lek stosowany w terapii depresji u dzieci i nastolatków.

Anonim

Kategorie

Źródło

Bloomberg News

Odsłony

15257
FDA zezwoliła na użycie leku u pacjentów od lat 7. do 17. Agencja rządowa uczyniła to po przeprowadzeniu dodatkowych badań, potwierdzających wyniki badań firmy Eli Lilly na temat bezpieczeństwa tego leku. Rzecznik firmy powiedział, że nie planuje ona przeprowadzenia akcji promocyjnej pigułek antydepresyjnych dla dzieci.

Przez lata lekarze przepisywali Prozac i inne tego typu leki dzieciom, mimo, że lekarstwa były oficjalnie dozwolone tylko dla dorosłych. Dodatkowe badania federalne zostały przeprowadzone właśnie w celu sprawdzenia leku, który kiedyś był najlepiej sprzedawanym lekiem antydepresyjnym, pod względem bezpieczeństwa użycia.

Źródło: Bloomberg News tłumoczenie: agquarx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

highway (niezweryfikowany)
az ciezko uwiezyc w wydanie tak bezczelnego oswiadczenia, zastanawiam czemu ludzie nadal sadza ze w demokracji rzadza nimi wybierani przedstawiciele, skoro jestesmy na prostej drodze zmierzajacej do panstw korporacyjnych z oficjalnymi rzadami jako marionetkami.
Maruś (niezweryfikowany)
podobno amfetamina to najlepszy lek antydepresyjny LEGALIZE IT
Sceptyk (niezweryfikowany)
podobno amfetamina to najlepszy lek antydepresyjny LEGALIZE IT
AleX (niezweryfikowany)
nie od dzis wiadomo ze w usa faszeruja dzieci konskimi dawkami legalnych narkotykow-psychotropow.
Anonim (niezweryfikowany)
Amfetamina to jest guwno kurwa,w ogule niedziaLa przeciwdepresyjnie wręcz przeciwnbie po paru dniach brania,niespania miałbyś takom depresie schizy i w ogule hujowo byśę czuł.
Rand0m (niezweryfikowany)
Amfa na różowe recepty!!!
lok (niezweryfikowany)
nie od dzis wiadomo ze w usa faszeruja dzieci konskimi dawkami legalnych narkotykow-psychotropow.
fizzzi (niezweryfikowany)
prozac to lek a nie narkotyk, <br>narkotyk uzaleznia- prozac nie <br>lek tez moze uzalezniac np diazepiny <br>
Armageddon (niezweryfikowany)
prozac to lek a nie narkotyk, <br>narkotyk uzaleznia- prozac nie <br>lek tez moze uzalezniac np diazepiny <br>
robot (niezweryfikowany)
Depresje u dzieci ? A moze i u noworodków ? <br>Poje...i Ci ludzie. Czytalem kiedys taki artykul o dzieciach w usa, z ktorego wynikalo ze dzieci są tam chore na ... dzieciństwo - tzn hałasują, skaczą, biegają itd, więc podaje sie im leki uspokajające. Jasne - łatwiej nafaszerować dzieciaka dragami ( i to legalnymi ) niż je wychowywać. Z całym szacunkem do stanów jako takich to niezle są popieprzeni. <br>Jak to powiedział Tym m &quot;Misiu &quot;: &quot; Oj przewraca Wam się w głowach, przewraca &quot;
Barbara (niezweryfikowany)
Prozac jest lekiem bezpieczniejszym od Efectinu. <br>Zapraszam do odwiedzenia strony: <br>http://efectin.webpark.pl
buu (niezweryfikowany)
hkjlhhhhhhhhhhhhhhhhhlkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

(tu zigzagwanderer, zapomniałam hasła i adresu email stworzonego na potrzeby konta, starość nie radość)

Wspomnienia się zacierają, a to jest stosunkowo nowe, więc postaram się je wylać póki jeszcze względnie potrafię. Zdarzenie miało miejsce zaraz po pierwszym dniu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival (swoją drogą olej konopny na papierosach przed koncertem Chemicznych Braci (raczej jednego brata) z ogromną ulewą i burzą współgrał wspaniale).

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Dobre nastawianie, spokój w domu.

Marihuana to zadziwiająca roślina... nie mogę wyjść z zachwytu do niej. Paliłem 4 razy i za każdym razem zupełnie inny stan. Dzisiaj opiszę wam jeden z ciekawszych przypadków. Zrobię to starannie, ponieważ mam świeże wspomnienia i liczne nagrania wideo, czy też głosowe, których celem było, jak zwykle, jak najlepsze uchwycenie skutków przygody narkotykowej i zapamiętanie szczegółów. Można więc stwierdzić, że będzie to bogaty w filozoficzne pytania, zabawne cytaty zjaranego, ekspresyjne opisy i niecodzienne sytuacje opis.

  • Etanol (alkohol)
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Piątkowa impreza w domu kolegi. Od kilku dni wszyscy czekają na te imprezę, ja jestem zrelaksowany, lecz również delikatnie spięty - to w końcu mój pierwszy raz z MDMA.

Nigdy nie myślałem, że spróbuję MDMA. Do teraz nie mam pojęcia, co, a raczej kto, wpłynął na zmianę mojego zdania. Do samego końca wahałem się w swoim wyborze. Z drugiej strony, nie miałem nic do stracenia. Ludzie którzy byli zaproszeni, są mi bardzo dobrze znani - idealne otoczenie.

  • Grzyby halucynogenne

EXP 21 lat; MJ, hasz, alkohol, łysiczki, amfetamina, extasy

S&S: las jesienną porą, część przygody na osiedlu. 2 osoby [ja z kumplem], pierwszy raz w życiu- po 75 sztuk świeżych łysiczek. Ostro. Opisuje tylko to co ja czułem i widziałem.