REKLAMA
Program "Narkotyki? Nie daj się oszukać!"

Jeśli mieszkasz w warszawskiej gminie Centrum możesz bezpłatnie skorzystać z porady: psychologa, lekarza psychiatry, terapeuty

Anonim

Kategorie

Odsłony

2194

Mieszkasz w gminie Centrum? Masz problem z narkotykami? Możesz bezpłatnie skorzystać z porady: psychologa, lekarza psychiatry, terapeuty - ruszył program "Narkotyki? Nie daj się oszukać!" finansowany przez gminę Centrum. Podczas konsultacji specjaliści zdiagnozują uzależnienie, przedstawią pacjentowi możliwości leczenia, w razie potrzeby skierują do placówki terapeutycznej. - Najczęściej zgłaszają się do nas osoby, które mają problem z heroiną (brown sugar), która bardzo szybko uzależnia - tłumaczy Alina Leciejewska-Nosal, sekretarz stowarzyszenia Życie i Rozwój, które od 1995 r. pomaga osobom uzależnionym od nikotyny, alkoholu.

Drugą częścią programu są szkolenia dla rodziców i nauczycieli. - Podczas wykładów przedstawiamy, jakie jest działanie narkotyków, jak działa mechanizm uzależnienia, uczymy, jak rozpoznawać, że dziecko ma kontakt z narkotykami. Radzimy też, co robić, gdy wiemy, że dziecko narkotyzuje się, jak można mu pomóc - mówi Alina Leciejewska-Nosal.

> Informacje o konsultacjach i szkoleniach można uzyskać pod numerem telefonu: 628 92 81 w. 176, codziennie w godz. 10-20 oprócz sobót i niedziel.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana

Podekscytowanie, malutki domek na odludziu

Witam.

Coś o mnie na początek.

Lat 18(16 podczas tripa) przy wadze 50 kg.

Cała akcja działa się 20 kwietnia 2018 roku podczas jakże pięknego swięta MJ.

W związku z tym razem z 5 kolegami postanowiliśmy zaszaleć i przywalić wiadro i dzięki temu, że to było moje jedno z pierwszych doświadczeń z trawka zafundowałem sobię największą do tej pory bombę. Było do dość dawno więc nie pamiętam dokładnie godzin z resztą i tak nie byłem nawet w stanie wyjąć telefonu i sprawdzić czas.

Nie pamiętam dokładnie ile było tematu, ale chyba coś koło 3g. 

  • Efedryna

Postanowiłem wypróbować na sobie działanie efedryny. Jak do tej

pory ze środkami odurzającymi nie miałem do czynienia, więc

nadszedł czas coś tu zmienić (chociaż efedryna środkiem

odurzającym nie jest na pewno! :)))
  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Set & Setting: Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

 

‚Specyfikacja’: 17 lat, waga około 60kg, jakieś 180cm wzrostu.

 

Dawka: około 25mg 4-HO-MET

 

  • Gałka muszkatołowa

Nie mogłem sie powstrzymać aby udzielic krotkiego opisu przezyc wywolanych zazyciem gałki.Po wnikliwym przeczytaniu wszystkich artykułow na ten temat na NG i Hypperalu postanowilem sie udac w poszukiwaniu galki calej.Schodzilem podeszwy do polowy zanim udalo mi sie takowa znalesc-byc moze mialem pecha byc moze nie-ale nie o to tu chodzi.o godzinie 16,30 starlem 6 calych slicznych galeczek i o 17 z kumpel wypislismy je pomieszane z 0,33 wody.smak nie byl wcale takie straszny jak opisuja,tylko te chepniecia....wychodzimy na miasto o 17,15 siadamy na ryneczku nie czujemy kompletnie nic.