REKLAMA
Próbowała przemycać narkotyki w postaci kokardek we włosach

– Masz kokardę we włosach wykonaną z woreczka metamfetaminy. – Nie wiedziałam, że tam jest, ktoś inny mi to przyczepił, nie wiedziałam co jest w środku

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

hiro.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

567

Pomysłowość ludzka nie zna granic. Przekonała się o tym policja, zatrzymując kobietę, która próbowała z małych paczek z narkotykami stworzyć modne akcesoria do włosów.

W ubiegłym miesiącu funkcjonariusz policji Kenneth Looney z posterunku w Filippin, Arkansas, zauważył na ulicy samochód z nieaktualną rejestracją. Prowadząca Dodge’a kobieta początkowo nie chciała się zatrzymać, jednak gdy w końcu zjechała na pobocze i została poproszona o prawo jazdy, okazało się, że to jest również nieaktualne.

Kobietą tą była 38-letnia Jessica Bernice Kropp. W trakcie zatrzymania okazało się, że kobieta nie posiada ubezpieczenia i nie miała pojęcia, gdzie są dokumenty samochodu, ponieważ, jak twierdziła – samochód był pożyczony. Po kilku dodatkowych pytaniach, wyszło na jaw, że kobieta posiada także pięć ważnych wciąż nakazów aresztowania.

To wszystko nie brzmiałoby jakoś zaskakująco, jednak najciekawsze wciąż przed nami. Gdy policja postanowiła zaaresztować kobietę, prosząc ją by wysiadła z samochodu, zauważono, że w jej włosach jest wpięta nietypowo wyglądająca kokardka.

Kokarda była w rzeczywistości małą, zamykaną strunowo torbeczką z metamfetaminą w środku. Sprytna 38-latka ułożyła torebeczkę tak, by przypominała wyglądem kokardę i przy pomocy wsuwki, przypięła ją do włosów. Między policjantem a kobietą wywiązał się dialog.

– Mówisz poważnie?
– Co?
– Masz kokardę we włosach wykonaną z woreczka metamfetaminy.
– Nie wiedziałam, że tam jest, ktoś inny mi to przyczepił, nie wiedziałam co jest w środku.

Po przeszukaniu torebki kobiety, okazało się, że w jej wnętrzu było jeszcze wiele takich kokardek, a także kilka innych gadżetów z narkotykami w roli głównej.

Kropp została aresztowana pod zarzutem posiadania metamfetaminy i innych akcesoriów narkotykowych, a także prowadzenia pojazdu z zawieszonym prawem jazdy. Kobieta została przewieziona do więzienia w hrabstwie Marion, z którego została wypuszczona w zamian za kaucję w wysokości 23 tysięcy dolarów.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

mały pokój, wieczór, dobre nastawienie

28.09.2008

  • 4-ACO-DMT
  • Przeżycie mistyczne

Humor tego dnia był jak najlepszy na taką podróż, a organizm wystarczająco wypoczęty, więc nic więcej nie było potrzebne do podróży w nieznane.

Przypadek sprawił, że zamiast początkowo planowanych 5-6 osób wyszło 11 osób w mieszkaniu 3-pokojowym. Jakby tego było mało, 5 osób (może i więcej, nie jestem pewien) pierwszy raz miało kontakt z 4-aco-dmt. Z takiego miksu nic dobrego nie powinno wyjść ale jednak jakoś się udało. Jak widać dosyć ekstremalny S&S ale w praniu okazało się nienajgorzej.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Ekscytacja, bardzo dobry nastrój, pozytywne nastawienie do życia. Puste mieszkanie przyjaciółki, brak ryzyka "przypału"

Witajcie!

Postanowiłam opisać jeden ze swoich najlepszych tripów pod wpływem LSD. Mam nadzieję, że wam się spodoba!

Całe zdarzenie miało miejsce około 3 lat temu. Byłam jeszcze początkująca, jeśli chodzi o "te tematy" ;) Wraz z koleżanką, którą będę w tym raporcie nazywać Lilia, nie mogłyśmy się doczekać, aż nadarzy się okazja do ponownego spróbowania kartoników, które leżały grzecznie w mojej szufladce, schowane w stary portfel. W końcu- stało się! Jej ojciec wyjechał na kilka dni, więc miała mieszkanie tylko dla siebie. I dla mnie, rzecz jasna ;) A więc zaczynamy!

randomness