REKLAMA
Próbowała przemycać narkotyki w postaci kokardek we włosach

– Masz kokardę we włosach wykonaną z woreczka metamfetaminy. – Nie wiedziałam, że tam jest, ktoś inny mi to przyczepił, nie wiedziałam co jest w środku

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

hiro.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

444

Pomysłowość ludzka nie zna granic. Przekonała się o tym policja, zatrzymując kobietę, która próbowała z małych paczek z narkotykami stworzyć modne akcesoria do włosów.

W ubiegłym miesiącu funkcjonariusz policji Kenneth Looney z posterunku w Filippin, Arkansas, zauważył na ulicy samochód z nieaktualną rejestracją. Prowadząca Dodge’a kobieta początkowo nie chciała się zatrzymać, jednak gdy w końcu zjechała na pobocze i została poproszona o prawo jazdy, okazało się, że to jest również nieaktualne.

Kobietą tą była 38-letnia Jessica Bernice Kropp. W trakcie zatrzymania okazało się, że kobieta nie posiada ubezpieczenia i nie miała pojęcia, gdzie są dokumenty samochodu, ponieważ, jak twierdziła – samochód był pożyczony. Po kilku dodatkowych pytaniach, wyszło na jaw, że kobieta posiada także pięć ważnych wciąż nakazów aresztowania.

To wszystko nie brzmiałoby jakoś zaskakująco, jednak najciekawsze wciąż przed nami. Gdy policja postanowiła zaaresztować kobietę, prosząc ją by wysiadła z samochodu, zauważono, że w jej włosach jest wpięta nietypowo wyglądająca kokardka.

Kokarda była w rzeczywistości małą, zamykaną strunowo torbeczką z metamfetaminą w środku. Sprytna 38-latka ułożyła torebeczkę tak, by przypominała wyglądem kokardę i przy pomocy wsuwki, przypięła ją do włosów. Między policjantem a kobietą wywiązał się dialog.

– Mówisz poważnie?
– Co?
– Masz kokardę we włosach wykonaną z woreczka metamfetaminy.
– Nie wiedziałam, że tam jest, ktoś inny mi to przyczepił, nie wiedziałam co jest w środku.

Po przeszukaniu torebki kobiety, okazało się, że w jej wnętrzu było jeszcze wiele takich kokardek, a także kilka innych gadżetów z narkotykami w roli głównej.

Kropp została aresztowana pod zarzutem posiadania metamfetaminy i innych akcesoriów narkotykowych, a także prowadzenia pojazdu z zawieszonym prawem jazdy. Kobieta została przewieziona do więzienia w hrabstwie Marion, z którego została wypuszczona w zamian za kaucję w wysokości 23 tysięcy dolarów.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Przeżycie mistyczne

Chęć przeżycia czegoś nowego, przyjazd przyjaciółki z nad morza, podekscytowanie, lekki strach. Otoczenie: Grupka bliskich przyjaciół dom, osiedle Wakacje, przyjechała do mnie przyjaciółka z nad morza z którą planowałem pierwszy raz spróbować lsd jak też mdma. Nadszedł oczekiwany przez nas wieczór.

Historia ta jest z przed paru miesięcy postanowiłem ją opisać gdyż było to bardzo niezwykłe przeżycie dla mnie jak też jestem teraz osobą bardziej doświadczoną.

Myślę że naprawdę warto jest przeczytać trip raport będzię on przestrogą jak też opisaniem czegoś naprawdę mistycznego.

 

Witam chciałbym opisać tutaj przebieg swojego 1 niezwykłego tripa który był nieplanowany aż tak, jak też jest to mój pierwszy trip raport.

 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • GBL (gamma-Butyrolakton)
 • Miks

 Poniższy trip-raport to opis przeżyć wywołanych przedawkowaniem GBL. Napisałem go w celu przestrogi przed nierozsądnym dawkowaniem.

 Był ciepły wiosenny dzień, a ja wracałem z apteki. Na stacji dworcowej spotkałem trzech kumpli. Chwilę pogadaliśmy pijąc piwo i wtenczas spożyłem przy nich 900mg Dekstrometorfanu. Chwilę potem postanowiliśmy udać się do mnie do domu, celem spokojnego pogadania i pogrania na x360. Wszystko działo sie około godziny jedenastej.

 • Morfina

Dla leków tej grupy stosuje się nazwę opioidy bądź dawniej opiaty. Nazwa opioidy odnosi się do każdej substancji endogennej bądź syntetycznej wywołującej działanie podobne do morfiny. Opiaty ograniczają się tylko do substancji syntetycznych. Opioidy działają za pośrednictwem receptorów opioidowych. Istnieje kilka typów tych receptorów, wśród nich najważniejsze są m (mi), d (delta) i k (kappa).

 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Odrzucone TR
 • Pierwszy raz

Lekkie zmęczenie, dobry humor, pozytywne nastawienie, ciekawość. Wolna chałupa, ja i moja dziewczyna, która towarzyszyła mi pierwszego dnia.

Oto mały raport, w którym będą przeplatały się opisy doświadczeń z dwóch dni, podczas których zniknęło 78 tabletek. Jedna w kawie. :(

Idąc za radą użytkowników [H] wrzucałem tabletki robiąc przerwy, i zagryzałem cytryną. 

T: 0m (~21:30)

[Tutaj popełniłem kardynalny błąd, ponieważ zaniedbałem kwestię S&S]

 Siedząc w salonie przy laptopie poczułem, że Dex powoli "puka do drzwi." Nastąpiły zmiany w odbiorze bodźców, które raczej trudno mi opisać ze względu na to, że był to mój dziewiczy rejs.

randomness