Próba przemytu narkotyków na Paris CDG

Czworo członków personelu pokładowego samolotu Vietnam Airlines zostało zatrzymanych na lotnisku Paris CDG za próbę przemytu narkotyków w tubkach do pasty do zębów. Do zatrzymania doszło 29 marca po rutynowej kontroli bezpieczeństwa. Samolot miał lecieć do Ho Chi Minh w Wietnamie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

altair.com.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

54

Czworo członków personelu pokładowego samolotu Vietnam Airlines zostało zatrzymanych na lotnisku Paris CDG za próbę przemytu narkotyków w tubkach do pasty do zębów. Do zatrzymania doszło 29 marca po rutynowej kontroli bezpieczeństwa. Samolot miał lecieć do Ho Chi Minh w Wietnamie.

Zatrzymane zostały stewardesy Dang Phuong Van, Tran Thi Thu Nga i Vo Tu Quynh oraz kierownik pokładu Nguyen Thanh. W ich bagażu znaleziono 154 tubki do pasty do zębów – 112 wypełnione pastylkami z narkotykami i 42 z białym proszkiem. Testy wykazały, że tabletki to ecstasy i ketamina, a proszek to kokaina. Łączna masa znalezionych narkotyków wyniosła ponad 11 kg.

Stewardesy twierdzą, że tubki otrzymały od nieznajomego, który poprosił o ich przewiezienie do Wietnamu. Miał im za to zaoferować 10 mln dongów (ponad 400 USD). Przemyt się nie udał, bo celnicy zostali o nim powiadomieni przez anonimowego informatora. W Wietnamie organy ścigania chciały schwytać odbiorców przesyłki, ale nikt się po nią nie zgłosił.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • DOC
  • Pozytywne przeżycie

Off Festival 2013 w Katowicach, ostatni, niedzielny dzień; dobry humor, pozytywne nastawienie, lekka niepewność co do dawki. Ja i mój starszy brat - M.

Wszystko stało się ostatniego dnia, pamiętnego dla mnie festiwalu w Kato. Pamiętnego z wielu róznych względów, które dla czytelników mogą być średnio ciekawe - zatem przejdźmy do niedzielnego poranka. Rano, po przebudzeniu i wstępnym ogarze, ruszyliśmy na lekkie śniadanie, a nastepnie na teren festiwalu. Siedząc na trawie przed główną sceną pytam M. :

- To jak z tymi kwadratami ?

-  W sumie czemu nie, ale na poczatku wrzuciłbym połówke, i zobaczył co się będzie działo.

  • Efedryna

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Szałwia Wieszcza

Set & setting: Jesienny wieczór w bezpiecznym, ładnym pokoju z kominkiem
Doświadczenie: Alko, Gandzia i dużo innych rzeczy, szkoda gadać
Pilot: Trzydziestoletni mężczyzna rasy białej, ok. 90kg wykształconego obywatela

  • Heroina
  • Pierwszy raz

Kac po ostrej imprezie dnia poprzedniego. Chec zabicia moralniaka przez zaspanie na wyklady.

Swansea. Mala uniwersytecka miejscowosc w Anglii. Jak to na mala miejscowosc bywa, uliczni dilerzy sprzedaja drogi, mocno parchany towar. Zafascynowany niedawnym odkryciem sieci ToR postanowilem skorzystac z mozliwosci jaka daje anonimowosc i czarne markety. Wlasnie kiedy opierdalalem siebie w myslach za moja nieodpowiedzialnosc i zaspanie na wyklady, paczuszka zostala wsunieta pod drzwi mojego pokoju w akademiku. Podekscytowany szybko wyciagnalem zawartosc i 5min pozniej juz przygotowywalem dawke. Byl to moj pierwszy raz z heroina.

randomness