Poznańska policja rozbiła grupę handlarzy narkotyków

7 dealerów w wieku 23-26 lat zatrzymała poznańska policja.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP
Gazeta Wyborcza Poznań

Odsłony

3041
wp.pl/PAP 27.04.2001

Poznańska policja rozbiła grupę handlarzy narkotyków

Siedem osób zatrzymała poznańska policja w zasadzce na handlarzy narkotyków. Trzem prokuratura postawiła zarzuty. Dwóch mężczyzn sąd już aresztował. Według policji, siedmiu mężczyzn w wieku od 23 do 26 lat zatrzymano podczas zasadzki na jednym z poznańskich osiedli. Trzem z nich postawiono zarzuty handlu środkami odurzającymi i farmakologicznymi na dużą skalę. W trakcie przeszukań znaleziono ponad 23 tysiące tabletek sterydów anabolicznych, efedryny, testosteronu i amfetaminy. Nie ustalono jeszcze, jak długo działała ta grupa handlarzy. - powiedział w piątek kom. Andrzej Borowiak z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.


Gazeta Wyborcza Poznań 27.04.2001

Rozbity gang dealerów narkotyków

Ponad 23 tys. tabletek sterydów anabolicznych, efedrynę, amfetaminę i testosteron przechwycili poznańscy policjanci w mieszkaniach i samochodach kilku młodych poznaniaków. Dwóch dealerów trafiło za kratki.
Choć akcję przeprowadzono w zeszłym tygodniu, policja dopiero teraz zdecydowała się poinformować o sprawie. - W listopadzie ub.r. policjanci z Wildy zatrzymali dealera narkotyków. Kiedy go przesłuchiwali i sprawdzali jego kontakty, okazało się, że współpracował z grupą dealerów z poznańskich Rataj - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy poznańskiej policji.
Tydzień temu funkcjonariusze z Komendy Miejskiej zastawili pułapkę na handlarzy narkotyków. Wcześniej wiedzieli, że na jednym z ratajskich osiedli dojdzie do transakcji. - W czasie akcji zatrzymaliśmy siedmiu mężczyzn. Mają od 23 do 26 lat - tłumaczy Borowiak. W ich mieszkaniach i samochodach policjanci znaleźli środki dopingujące i narkotyki - ponad 23 tys. tabletek sterydów anabolicznych, efedrynę, amfetaminę i testosteron. Zatrzymani są znani policji, wcześniej "przewijali się" w policyjnych kartotekach. Prokuratura postawiła trzem zatrzymanym poznaniakom zarzuty handlu narkotykami na dużą skalę i skierowała wnioski do sądu o ich aresztowanie. - Dwóch handlarzy trafiło za kratki, trzeciego sąd nie zdecydował się aresztować - zaznacza Borowiak. Przechwycone narkotyki i środki dopingujące są warte ok. 10 tys. zł.

js

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa
  • Odrzucone TR

nastawienie bardzo pozytywne, oczekiwanie na nowe przeżycie w towarzystwie super ludzi, wolny dzień i urodziny najlepszego kumpla

T: 0+

Po przejściu 6 aptek w których '' nie było '' acodinu zdesperowani postanowiliśmy odwiedzić ostatnią aptekę, jeśli sprzeda to biorę jeśli nie to nie, sprzedała! W tym czasie szliśmy na nasze ulubione miejsce do takich '' zabaw '' tak zwany '' jebak '' Rozpoczynam konsumpcję 20 tabletek Acodinu, są ze mną:

MŻ ~ jego urodziny, najlepszy kumpel, w życiu próbował jedynie nikotyny, thc ale preferuje alkohol

M ~ koleżanka, preferuje alkohol

P  ~ koleżanka, również alkohol

  • Szałwia Wieszcza

Time: 25 grudnia, popołudnie ok 15.

Experience: mj, #, dxm, efedryna.

Set & setting: positive, oddech po świętach. Palimy z kolegą, mój trzeci raz z SD. Wydanie luksusowe:

bongo i mix z wybornym # made from Jack Herer prosto z Hagi. Jeśli chodzi o dawnowanie, to niestety nie

jestem w stanie precyzyjnie stwierdzić jaka gramatura się zdematerializowała. Zapakowaliśmy 2 pełne

cybuchy, więc myślę, że mogło przejść ok 1,5 - 2g.


  • Marihuana

To byl moj 2 raz, wczesniej palilem tylko jakas sieje ale bez efektow: za slaba, za malo, za duzo chetnych.


  • Bad trip
  • Marihuana

Dobre nastawienie, mieszkanie na wynajmem kolegi, parę ziomkow w tym najlepszy kolega. Ogólnie wszyscy pozytywni i nakreceni. Choć mieszkanie miało mało mebli co mi akurat przeszkadzało.

Przeszliśmy do kolegi, wszyscy w dobrym nastroju, zapalismy najpierw po lufie. Nikomu z nas nic nie było więc zaczęliśmy robić wiadro. Po okołu 40 minutach walnalem wiadro jako ostatni. Zdusiło mnie w płucach, strasznie bolało aczkolwiek po chwili ból ustał i zaczęło mi się bardzo chcieć sikać. Do kibla oczywiście była kolejka więc czekałem już mocno porobiony, zacząłem sobie wkręcać że zaraz się zesikam, wszystko było tak spowolnione że ledwo trzymałem się na nogach.

randomness