REKLAMA
Ponad tonę kokainy przechwycono we Francji

Franuscy celnicy znaleźli nielegalny ładunek narkotyku na jachcie.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

1847
Ponad tonę kokainy przechwycono we Francji

1,2 tony kokainy przechwycono w poniedziałek we Francji u wybrzeży Bretanii. Czarnorynkową wartość narkotyku szacuje się na ponad 145 mln euro.
Franuscy celnicy znaleźli nielegalny ładunek narkotyku na jachcie. Aresztowano dwóch Brazyljczyków oraz Irlandczyka.
Według służb celnych, jacht pływał pod banderą holenderską i przybył z Karaibów.
Kokaina była ukryta pod pokładem. Jest to jeden z największych udaremnionych przemytów w ciągu ostatnich 7 lat we Francji.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywnie, ciekawość tego "co mi dziś pokaże DMT". Cel: Przesłuchać album Shpongle - "Museum of Consciousness" Miejsce: Niewielkie mieszkanie. Podróż w samotności

Trzecie użycie DMT - tym razem w samotności. Jeśli chodzi o doświadczenie poprzednie być może pojawi się oddzielny trip raport.

  • Benzydamina

  • Ayahuasca
  • Tripraport

mniej więcej raz na tydzień przyjmowałem wieczorem swój sakrament i niedługo potem szedłem do łóżka. Zgaszone światło, wokół spokój i cisza, nikt nie przeszkadza. Gdy akurat miałem kiepski nastrój albo byłem chory to sobie odpuszczałem.

Niniejszy tekst to opis i podsumowanie doświadczeń moich dwunastu sesji ayahuascowych odbytych na przestrzeni trzech miesięcy. 

  • Amfetamina
  • Tripraport

Mój pokój, nastrój chujowy

Dużo czasu minęło, odkąd ostatnio pisałem. Dużo też się pozmieniało. W tej chwili leże na bombie. Porobiłem się przede wszystkim winem. Czerwonym Fresco, a dokładniej dwoma, właśnie kończę drugą butelkę. Fart, bo było na promocji w Biedronce. Dwa za pół ceny. Tylko głupiec by nie skorzystał. A jednak, jestem głupcem i skorzystałem. Zabawne prawda?