REKLAMA
Pomógł pies

Szemud. Narkotyki w maluchu

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

2005

Policjanci ze specjalnej wejherowskiej grupy wywiadowców, wspólnie z funkcjonariuszami policji z Luzina, Szemudu i Lini, w nocy z soboty na niedzielę, znaleźli narkotyki w zatrzymanym do kontroli fiacie 126p. Pracował z nimi pies tropiciel, wyspecjalizowany w szukaniu narkotyków, który od niedawna pomaga wejherowskim policjantom.

W foliowym worku znajdowało się: 9 porcji marihuany, 10 amfetaminy i 21 tabletek extasy, których wartość rynkową oszacowano na Œ0 zł. Narkotyki wiózł Adam H., mieszkaniec gminy Szemud. Wspólnie z dwoma kolegami jechali najprawdopodobniej do pobliskiej dyskoteki, aby tam je sprzedać. Adama H. osadzono w Policyjnej Izbie Zatrzymań. (jk)

W zatrzymanym do kontroli fiacie 126p znaleziono ponad 40 porcji narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


uwaga: *[trip zostanie opisany z punktu widzenia Cogla]  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Set: nastrój pogodny od rana, oczekiwałem czegoś wzbogacającego, toteż wektor mych myśli był ukierunkowany w tą stronę. Setting: pomieszczenie dawniej służące za salon; na ścianach kilka obrazów, łapacz snów i mały, drewniany pentagram runiczny, muzyka medytacyjna Ben Scott i 3 i pół godzinne muzyka reperująca DNA (przynajmniej tak nazwana, choć dobrze dostrajająca), piec zdobiony pięknym wzornictwem złożonym z plątaniny rombów. Oprócz tego byliśmy oświetleni rozstawionymi wszędzie podgrzewaczami i popijaliśmy pinacoladę. Był też stół, dwa fotele i łóżko. Modele interpretacyjne: grzyby jako święci nauczyciele, byty dzierżące klucz do portalu do innych wymiarów, siebie postrzegam jako osobę poszukującą mistycznych oświeceń.

Jako, że postanowiliśmy ten rok przeżyć z przyjacielem po celtycku, zamierzamy przeżyć całe koło sabatów w zmienionym stanie świadomości i w takim stanie zaliczyć wszystkie sabaty. Będzie to raporttrip złożony z moich, co ciekawszych myśli, wrażeń i odczuć przelanych na papier, co kilka minut tripu. 

18:00 Konsumpcja

18:20 Nie wiem czy robi, czy nie... ustalenie alternatyw w razie wypadku. 

18:24 Oczekiwania ciąg dalszy, małe zmiany percepcyjne, chyba...

18:25 Coś z oddechem, chyba przejście,

  • Gałka muszkatołowa

Jakieś 2 lata temu przeżyłem nieco głupi okres fascynacji wszelkimi narkotykami. Obecnie mi przeszło, ale może komuś do czegoś moje wypociny się przydadzą. Byłem kompletnym dziewicem w tym temacie - nawet nie piłem alkoholu. Pod wpływem ispiracji tej strony kupiłem trzy opakowania mielonej gałki muszkatołowej (chyba 20 gram, ale nie jestem pewien) firmy ZIOŁOPEX.
  • DOC

Wiek: 20 lat
Osoby: Ja i moja dziewczyna
Doświadczenie: Dxm, Thc, Koda, Feta, Szałwia, Relka i parę innych rzeczy....
S&S: Góry, Dolina Chochołowska, godzina 10.00, w miarę spoko nastawienie