Polsko-egipski gang sprzedawał narkotyki m.in. góralom z Podhala

Polsko-egipski gang handlarzy narkotyków rozbili funkcjonariusze CBŚP i prokuratorzy małopolskich „pezetów”. Na terenie Krakowa i okolic oraz na Podhalu zatrzymano ośmiu członków grupy, a w Edynburgu wpadł kolejny gangster, któremu udało się uniknąć wpadki podczas głównej obławy na bandę. Policjanci przejęli 10 kg marihuany, 2 kg haszyszu i 2,5 kg dopalaczy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
rp, mnie
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

144

Polsko-egipski gang handlarzy narkotyków rozbili funkcjonariusze CBŚP i prokuratorzy małopolskich „pezetów”. Na terenie Krakowa i okolic oraz na Podhalu zatrzymano ośmiu członków grupy, a w Edynburgu wpadł kolejny gangster, któremu udało się uniknąć wpadki podczas głównej obławy na bandę. Policjanci przejęli 10 kg marihuany, 2 kg haszyszu i 2,5 kg dopalaczy.

Uderzenie w egzotyczny gang miało miejsce w lipcu, jednak śledczy zdecydowali się dopiero teraz ujawnić tę informację. A to za sprawą jednego z ważniejszych członków grupy, który w wakacje uniknął trafienia za kraty. Egipcjanin, za którym wydano Europejski Nakaz Aresztowania, ukrywał się do końca października, kiedy to zatrzymano go w Edynburgu.

Wracając do wydarzeń z lipca: funkcjonariusze CBŚP skorzystali podczas uderzenia we wspomnianą bandę z pomocy antyterrorystów. Ci ostatni sforsowali drzwi do mieszkań gangsterów i ujęli całkowicie zaskoczonych przestępców. W lokalu jednego z zatrzymanych znaleziono broń palną.

Podczas akcji, która miała miejsce na terenie Krakowa i okolic oraz Podhala, zatrzymano w sumie osiem osób. Przejęto 10 kg marihuany, 2 kg haszyszu i 2,5 kg dopalaczy (głównie mefedronu i 4-CMC). Funkcjonariusze oszacowali wartość przejętych narkotyków na ok. 400 tys. zł.

W Małopolskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie, przedstawił członkom gangu zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i popełnienia szeregu przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi za to do 12 lat więzienia.

Niejako „de deser” jeden z podejrzanych opowie dodatkowo za fikcyjny przegląd samochodu, w zamian za realną łapówkę.

Sześciu gangsterów trafiło do aresztów. Prawdopodobnie za kilka tygodni dołączy do nich Egipcjanin zatrzymany w Szkocji.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)

Witam cię, bardzo mi miło, że wybrałeś ten oto trip raport. Postarałem się przy nim i mam nadzieję, że ci się spodoba ;)

MOJE DOŚWIADCZENIE Z ALKOHOLEM

  • Bieluń dziędzierzawa

czy mogłabyś opisać warunki w jakich zażyłaś herbatkę bieluniową? mam na myśli dawkę, sposób jej przygotowania, skąd udało Ci się to wytrzasnąć, czy poczyniłaś jakieś specjalne przygotowania przed wycieczką, w sensie diety itp.


A więc niech będzie... choć muszę przyznać, że tym razem czeka mnie ciężkie zadanie. Dlaczego? Bo pamiętam z tego przeżycia góra 1/3 a i tak nie jestem pewna co z tego jest przeżyciem realnym, a co wytworem mego umysłu. Wyjaśnienia i relacja moich przyjaciół wcale nie rozjaśniają sprawy.


  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, na raczej lajtowy trip w mieszkaniu.

Gdy okazało się, że tego dnia będę miał wolnych kilka godzin, dużo nie myśląć postanowiłem umilić sobie ten czas 25D-NBOMem. To był 3 raz z tą substancją, jednak całkowicie inny od poprzednich.

(Chronologia może być dość mocno pomieszana)

  • Bad trip
  • Benzydamina
  • Odrzucone TR

oczekiwania : miłe halucynacje otoczenie : w domu,z bratem i mamą nastrój : neutralny

Na samym początku chcę ostrzec ludzi słabych psychicznie, aby nie próbowali tego specyfiku , bo może Wam się w baniach poprzewracać ,ale zacznę od początku.
Nigdy nie próbowałam żadnych środków halucynogennych ,nie miałam do nich dostępu, jednak bardzo chciałam zobaczyć "jak to jest".
Poczytałam trochę w necie o "Tantum Rosa" i wydawało mi się, że coś takiego jest w apteczce ! I rzeczywiście było .