Połknął torebkę z marihuaną, zaczął się dusić. Policjant go uratował (+video)

Policjant drogówki ze stanu Ohio uratował życie kierowcy duszącemu się torebką z marihuaną. Mężczyzna próbował połknąć narkotyki, by ukryć je przed funkcjonariuszem po tym, jak został zatrzymany za przekroczenie prędkości. - Chcesz umrzeć z powodu drobnego wykroczenia? - pytał policjant.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24
momo/adso
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

60

Policjant drogówki ze stanu Ohio uratował życie kierowcy duszącemu się torebką z marihuaną. Mężczyzna próbował połknąć narkotyki, by ukryć je przed funkcjonariuszem po tym, jak został zatrzymany za przekroczenie prędkości. - Chcesz umrzeć z powodu drobnego wykroczenia? - pytał policjant.

Do zdarzenia doszło 3 lipca na autostradzie w hrabstwie Portage w Ohio. Funkcjonariusz Charles Hoskin zatrzymał kierowcę białego sedana za przekroczenie prędkości o ponad 20 mil na godzinę (około 32 km/h).

Na nagraniu z kamery zamieszczonej na radiowozie widać, jak funkcjonariusz podchodzi do pojazdu i orientuje się, że siedzący w środku kierowca się dławi. Policjant pyta go, czy może oddychać. Ten wysiada z samochodu. Widząc, że mężczyzna się dusi, Hoskin przystępuje do udzielenia mu pierwszej pomocy. Policjant wykonuje tak zwany chwyt Heimlicha, obejmując kierowcę oburącz w pasie, naciskając na przeponę. Kilka sekund później, po skutecznym odblokowaniu dróg oddechowych, mężczyzna wypluwa plastikową torebkę.

- Co połknąłeś? - pyta policjant. - Miałem przy sobie gram trawy, proszę pana - odpowiada mężczyzna. Po chwili, gdy kierowca odzyskuje oddech, Hoskin pyta go: - Chcesz umrzeć z powodu drobnego wykroczenia?

Policja przestrzega: nie połykajcie torebek z narkotykami

Nagranie z interwencji zostało opublikowane na Twitterze miejscowej policji. "Nie próbujcie połykać torebki z narkotykami w trakcie kontroli drogowej, by ukryć je przed policjantem. Całe szczęście funkcjonariusz Hoskin był czujny i zdołał pomóc mężczyźnie, który dławił się torebką z nielegalną marihuaną" - czytamy we wpisie.

Kierowca dostał mandat za przekroczenie prędkości i jazdę bez pasów. Jeśli potwierdzi się, że w torebce faktycznie były narkotyki, sąd wymierzy mu karę za posiadanie marihuany do użytku rekreacyjnego.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Dimenhydrynat
 • Miks

Wszystko co trzeba załatwione, spokój, nie wiedziałem co mnie czeka ponieważ to pierwszy taki mix, więc nie miałem też żadnych oczekiwań. Puste mieszkanie, 16.20-19.20 słuchanie muzy.

16.20 - 300mg DXM - 5 tabletek co 5 minut.

Doczekałem się! Współlokatorzy wyjechali do domów na święta i całe mieszkanie dla mnie! Zasiadłem wygodnie przed komputerem wypijając wcześniej kubek mocnej kawy i rozpocząłem zarzucanie.

 

18.45 - Pierwsze efekty DXM

Pierwsze efekty pojawiły się już o 18.45 i dex działał coraz mocniej. Przez chwilę nawet zacząłem się zastanawiać czy zarzucanie dzisiaj całej 900 to dobry pomysł, ale odgoniłem od siebie złe myśli i poczekałem jeszcze pół godziny.

 

 • Benzydamina

Doświadczenie : Alkohol,marihuana,haszysz,lsd,extasy,(met)amfetamina,efedryna,DXM,benzodiazepiny


Set&setting: 8 rano, wolna chata do 16,chęć przeżycia czegoś nowego, a zarazem groza
    Ten dzionek zapowiadal się wyjatkowo.W przeddzien tego zajścia będąc na dropsie postanowilem ze wybadam coś nowego, a że benzia jest tania i dobra jak słyszałem zdecydowałem się właśnie na nią.


    • Dekstrometorfan
    • Tripraport

    Nastawienie neutralne, pokój, wiatr i deszcz za oknem, ambientdub w słuchawkach (koan sound głównie).

    Latający hamak

    • Inhalanty

    poziom doswiadczenia:


    -marysia duuuzo razy :]


    -hasz jak wyzej


    -efedryna w zyciu zjadlem dwa opakowania czyli 40 tablet


    -speed 4 moze 5 razy


    -extaza jeden raz


    -grzybki jeden raz


    -gaz Ronson jedna 2 godzinna sesja :]

    Cel zazycia :


    -chec przezycia czegos niesamowitego :]


    -badanie tajnikow mojego umyslu :]


    -ciekawosc

    randomness