REKLAMA
Połknął narkotyki na widok strażników. Musieli go przewozić do szpitala dziecięcego

Patrol Straży Miejskiej w Toruniu interweniował wobec młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Jeden z nich, aby uniknąć odpowiedzialności połknął posiadany towar. Do zdarzenia doszło przed południem w dniu 6 września.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

ddtorun.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

455

Patrol Straży Miejskiej w Toruniu interweniował wobec młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Jeden z nich, aby uniknąć odpowiedzialności połknął posiadany towar. Do zdarzenia doszło przed południem w dniu 6 września.

Około godziny 11.50 funkcjonariusze patrolujący ul. Aleje 500-lecia zwrócili uwagę na dwóch nastolatków siedzących na ławce. Młodzi mężczyźni dyskretnie przekazywali sobie jakieś przedmioty, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy.

Na widok patrolu jeden z nich włożył coś do ust. Zadowolony ze swojego wyczynu 16-latek szybko poinformował strażników, że właśnie połknął narkotyki i teraz już nic nie mogą mu zrobić.

W związku z zagrożeniem zdrowia i życia mundurowi natychmiast wezwali Pogotowie Ratunkowe, które przewiozło nieodpowiedzialnego nastolatka do szpitala dziecięcego. W związku z podejrzeniem posiadania substancji zabronionych jego starszego kolegę przekazano w ręce policji.

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Poziom doświadczenia:LSD, amfetamina, benzydamina, thc, alkohol

  • Alprazolam
  • Amfetamina
  • Diazepam
  • MDMA (Ecstasy)

by Filippo

Drogi pamiętniczku:


W sobote wraz z moim drugim ja, które istnieje zażyłem:


Pół listka relanium

Listek Afobamu (30tabl.)

Po gramie Amfetaminy

Nieznana ilość xtc armani białe, nakrapianeOpis/przebieg zdarzeń:


  • Dekstrometorfan

S&S: Chawir, wolny dzień, własny pokój, 84 kg mnie, 600 mg deksa, łóżko i słuchawki.

Wiek: 27.

Doświadczenie: THC, Amfa, XTC, Mef, Grzybki, Kodeina, Ketony, Haszysz, DXM.

Na początku chciałem zaznaczyć, że to mój dziewiczy trip-raport i postanowiłem go napisać nie tylko z powodu tego, co doświadczyłem, ale chciałem przede wszystkim dołożyć własną cegiełkę do tej wspaniałej i często wykorzystywanej przeze mnie bazy danych wszelakich narkoprzeżyć.

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Wychodzę z pracy około 18... Idąc ulicą rozmyślam nad tym jak, gdzie, czym i za ile... 

 

Wiele czasu nie miałem, gdyż za kilkadziesiąt minut miałem autosan do innego miasta (45km) więc plan musiał być szybki lecz konkretny. Kilka dni wcześniej z kumplem nawinęła się gadka apropo DXM, a konkretnie o Acodinie. Na ten czas zupełną abstrakcją dla mnie było użycie tego na sobie, lecz po kilku chwilach i telefonie do przyjaciela z podstawowymi informacjami postanowiłem spróbować.