Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

Bytomscy policjanci zatrzymali 29-latka i jego 39-letniego kolegę, którzy hodowali w mieszkaniu konopie indyjskie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Śląska
Komentarz [H]yperreala: 
Eh, sami widzicie na zdjęciach jak to wyglądało. Serca trzeba nie mieć.

Grafika

Odsłony

417

Bytomscy policjanci zatrzymali 29-latka i jego 39-letniego kolegę, którzy hodowali w mieszkaniu konopie indyjskie. Stróże prawa zabezpieczyli 48 sztuk sadzonek tej rośliny oraz aparaturę służącą do jej uprawy i kilka porcji gotowej marihuany. Mieszkańcy Bytomia usłyszeli już zarzuty. Prokurator objął 29-latka policyjnym dozorem oraz nałożył na niego poręczenie majątkowe. Grozi im do 3 lat więzienia.

Policjanci z bytomskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Odkryli ją w mieszkaniu 29-latka przy ul. Czajkowskiego. W jednym z pomieszczeń śledczy znaleźli 48 sztuk sadzonek konopi indyjskiej, aparaturę służącą do jej uprawy i kilka porcji gotowej marihuany. Policjanci zatrzymali 29-letniego właściciela mieszkania oraz jego 39-letniego kolegę. Mieszkańcy Bytomia noc spędzili w policyjnym areszcie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Prokurator objął 29-latka policyjnym dozorem oraz nałożył na niego poręczenie majątkowe. Grozi im teraz do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

po pierwsze chcialem was ostrzec przed grzybkami z miasta ktore sie zwie wawa...jedyna moja jazda po (!) 120

grzybach i to w dodatku z wywaru byla taka ze jak sie czemus bardzo dokladnie zaczynalem przygladac to wtedy

zaczynalo sie zmieniac i deformowac...cos jak po polowce kwasa np turbo rowera 2000... takie cienikie nic....a i

jeszcze jedyne co bylo smieszne w tym wszystkim to to ze przez 3 godziny stalem pod prysznicem...odkrecilem wode i

  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Sam w pokoju, leżąc w miękkim łóżku, podekscytowanie nadchodzącym tripem.

Spontanicznie ok. godziny 15 pomyślałem, że wieczorem zaaplikuje sobie MDMA i w ten sposób umile sobie nadchodzący wieczór. Już ponad miesiąc w szafce miałem schowaną resztkę kryształu M. Waga pokazywała 250mg, zazwyczaj brałem dawki max 150mg, ale rządny wrażeń postanowiłem skonsumować całość.

Już na samą myśl o nadchodzącej fazie zaczęła mi się wydzielać w mózgu serotonina,  poczułem podniesiony nastrój i odczuwalną ekscytację. 

  • Dekstrometorfan
  • Gałka muszkatołowa
  • Katastrofa
  • Kodeina

Moj pokoj, spokoj. Bylam chora, mialam katar, zatkane zatoki i bol gardla, przecenilam swoje mozliwosci. Nastawienie jak zawsze przy g m pozytywne, oczekiwalam najmocniejszego z dotychczasowych tripow z ta substancja.

Godzina 0 - Przed chwila wypilam gesta breje skladajaca sie ze startej galki muszkatolowej w ilosci trzech orzechow oraz wody. Miksture przegryzlam fantastycznym jogurtem malinowym. Jest godzina 19:05, a ten trip report zamierzam pisac na biezaco, co wlasnie robie.

  • Marihuana
  • Tripraport

Paląc wcześniej stopniowo przekraczałem dawki, była to jak dotąd największa ilość wypalona w najkrótszym czasie. Nastawienie na przyjemną, daleką podróż. Sobotni wieczór.

Wydarzenia opisane w raporcie miały miejsce wiele czasu temu i to one skłoniły mnie do założenia konta na neurogroove. Zacząłem opis na hyperrealu pod wątkiem o fazach stulecia i w sumie " czemu by nie zrobić z tego TR". Wahałem się czy o tym pisać ponieważ gdybym nawet stworzył książkę na ten temat nie zdołałbym uchwycić nawet 1/10.000 tamtej fazy. Dlatego opisałem głowie początek.