Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

Bytomscy policjanci zatrzymali 29-latka i jego 39-letniego kolegę, którzy hodowali w mieszkaniu konopie indyjskie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Śląska
Komentarz [H]yperreala: 
Eh, sami widzicie na zdjęciach jak to wyglądało. Serca trzeba nie mieć.

Grafika

Odsłony

417

Bytomscy policjanci zatrzymali 29-latka i jego 39-letniego kolegę, którzy hodowali w mieszkaniu konopie indyjskie. Stróże prawa zabezpieczyli 48 sztuk sadzonek tej rośliny oraz aparaturę służącą do jej uprawy i kilka porcji gotowej marihuany. Mieszkańcy Bytomia usłyszeli już zarzuty. Prokurator objął 29-latka policyjnym dozorem oraz nałożył na niego poręczenie majątkowe. Grozi im do 3 lat więzienia.

Policjanci z bytomskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Odkryli ją w mieszkaniu 29-latka przy ul. Czajkowskiego. W jednym z pomieszczeń śledczy znaleźli 48 sztuk sadzonek konopi indyjskiej, aparaturę służącą do jej uprawy i kilka porcji gotowej marihuany. Policjanci zatrzymali 29-letniego właściciela mieszkania oraz jego 39-letniego kolegę. Mieszkańcy Bytomia noc spędzili w policyjnym areszcie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Prokurator objął 29-latka policyjnym dozorem oraz nałożył na niego poręczenie majątkowe. Grozi im teraz do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana


Byliśmy w swych domach, każdy z nas w swoim. Pierwsza godzina była jeszcze do zniesienia było zabawnie i odczuwało się jeszcze wkręty. Jednak ta przyjemność nie mogła trwać wiecznie. To by było za dobre a jednak i w tym musi być coś za karę. I nastaje ta chwila na którą już byliśmy przygotowani, niemal jak w zegarku punktualnie ją wyliczyliśmy. Zmuła.

  • Bad trip
  • LSD-25

dojebana chata we wsi Wygoda, uczucie bezpieczeństwa pod względem odległości od miasta, zawsze się martwię o przypał ze strony sąsiadów, współlokatorów etc., natomiast towarzyszami mi byli mój przyjaciel i były partner + jego dziewczyna moje nastawienie było dobre a ów kumpel jest osobą, której najbardziej ufam, natomiast z jego dziewczyną niby się lubimy, ale jest w tym jakaś zazdrość i niezręczność wieczór i trap z głośników

Ponieważ kwas poleciał po pixach, wspomnę najpierw o nich. Były to różowe Donkey Kong o kształcie i wizerunku małpiej głowy. Googlaliśmy te pixy i było parę komentarzy, że ktoś po niej umarł, więc postanowiliśmy wziąć pół (19:45). Później okazało się, że o heinekenach (poprzednie doświadczenie) też tak pisali, a więc chyba o wszystkich są takie informacje. Niemniej dobrze wyszło, bo miło nas porobiło, a starczyło na dłużej. Wiedzcie, że z T. rozstaliśmy się rok temu po czterech latach związku, w tym 6 miesiącach mieszkania razem.

  • Katastrofa
  • Marihuana
  • Tytoń

Set: Dobre samopoczucie z nastawieniem na rozerwanie się na mieście, względny brak zmartwień na tamtą chwilę. Setting: park miejski, godzina 20:00 , ok. 10 stopni Celsjusza.

Chce żebyście pomogli mi ustalić pewną rzecz, mianowicie mam obawy że jestem nadwrażliwy na THC. Jednak być może po prostu nie mam doświadczenia gdyż palę ekstramalnie rzadko, ilość paleń w moim życiu mogę policzyć na palcach obu rąk lub obu rąk i jednej nogi. Nie wkręcam sobie żadnej fazy, przeciwnie - zazwyczaj podchodziłem do tego z nastawieniem że "to mnie nie ruszy". Niestety za każdym razem rusza a ostatnim razem chyba było apogeum. W piątkowy wieczór wyszliśmy z kolegami rozerwać się na miasto. Przed udaniem się do pubu skoczyliśmy na skręta.

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Set: podekscytowanie, pozytywny nastrój i ogromne pragnienie przeżycia czegoś mistycznego. Setting: noc, ciemny pokój w samotności.

- Everret, przyszła już paczka. Podrzucę ci ją za godzinę.

randomness