REKLAMA
Policjanci z CBŚ zarekwirowali narkotyki za 130 tys. zł

W Toruniu, na lokalnym rynku, będzie mniej narkotyków o prawie 900 tabletek ekstasy i ponad kilogram amfetaminy.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/IAR

Odsłony

2137
Hurtownię narkotyków, należącą do jednej z zorganizowanych grup przestępczych, zlikwidowali w piątek w Toruniu policjanci z Centralengo Biura Śledczego.

Jak poinformował Jacek Krawczyk - rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Bydgoszczy - funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. prawie 900 tabletek ekstazy i ponad kilogram amfetaminy. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków wynosi ponad 130 tys. złotych.

Krawczyk ujawnił, że policjanci pracowali nad tą sprawą od trzech miesięcy. Na razie zatrzymano jedną osobę - nie karanego do tej pory mieszkańca Torunia. Prokurator przesłucha go jeszcze w piątek.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Tripraport

Mój pokój, nastrój chujowy

Dużo czasu minęło, odkąd ostatnio pisałem. Dużo też się pozmieniało. W tej chwili leże na bombie. Porobiłem się przede wszystkim winem. Czerwonym Fresco, a dokładniej dwoma, właśnie kończę drugą butelkę. Fart, bo było na promocji w Biedronce. Dwa za pół ceny. Tylko głupiec by nie skorzystał. A jednak, jestem głupcem i skorzystałem. Zabawne prawda? 

  • Pseudoefedryna

No wiec pewnego dnia poczulem sie bardziej chory na grypke niz zawsze, skorzystalem wiec z okazji, skoczylem do apteki i oprocz gripexu, chcialem kupic tez tussi.. ale nie bylo, pewnie wszyscy kupuja hurtowo ;), byl natomiast sudafed, w cenie 12 zl (za 12 tabletek), ale czego sie nie nie robi dla dobra nauki.

W drodze powrotnej czytam ulotke, a tam mila informacja, jedna tabletka zawiera 60 mg ch.pseudoefedryny. Wiec, zdaje sie, 4 razy wiecej niz tussi.

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Mieszkanie znajomego, spokojna muzyka ambient, bardzo pozytywne nastawienie

Przez ostatni rok wielokrotnie próbowałem lsd, jednak jak dotąd nie miałem okazji spróbować dawki większej niż 200µg. Tym razem wraz z trójką znajomych stwierdziliśmy że spróbujemy trochę podnieść poprzeczkę. Około 21:00 pod mój język trafiły blottery  o łącznej sumie niemal 300µg.