Policja "zgubiła" pół tony marihuany. "Myszy zjadły"

Ośmiu funkcjonariuszy stanęło przed argentyńskim sądem po kontroli, jaką przeprowadzono w jednym z policyjnym magazynów. Wykazała ona, że brakuje w nim ponad 500 kilogramów trawki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.p
Kamil Karnowski

Odsłony

448

Ośmiu funkcjonariuszy stanęło przed argentyńskim sądem po kontroli, jaką przeprowadzono w jednym z policyjnym magazynów. Wykazała ona, że brakuje w nim ponad 500 kilogramów narkotyku.

Mundurowi nie przyznają się do winy i tłumaczą zniknięcie marihuany w dziwaczny sposób. Już po tym, jak karnie zwolniono ich ze służby, stwierdzili że w magazynie musiały pojawić się gryzonie i to one zjadły brakujące narkotyki.

Do wyjaśnienia sprawy sąd musiał wezwać specjalistów z Uniwersytetu w Buenos Aires. Naukowcy ostatecznie rozwiali wątpliwości, stwierdzając, że to niemożliwe, by myszy pomyliły marihuanę z jedzeniem. Ocenili też, że nawet gdyby tak się stało, to pół tony jest ilością niemożliwą do "przerobienia" przez tak małe gryzonie. A nawet jeśli tak by się stało, to w magazynie zaroiłoby się od ciał zdechłych myszy.

"Wyrok w sprawie jeszcze nie zapadł. Sąd wkrótce oceni, jaka kara spotka funkcjonariuszy"- informuje The Guardian.

Braki w magazynie odkrył komisarz policji, który przejął funkcję kilka miesięcy temu. Jego podejrzenia padły na poprzednika - Javiera Specię i jego podwładnych. W związku z takimi oskarżeniami przeprowadzono kontrolę, która wykazała, że w magazynie zamiast 6 ton, znajduje się 5460 kg marihuany.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

Mam 18 lat i chciałabym powiedzieć pare słówek o

fecie:). Pierwszy raz wzięłam w 2 klasie liceum. Było fajnie a

nawet bardzo fajnie. Niczym się nie przejmowałam miałam ogromną

energię do robienia wielu rzeczy. Pózniej brałam ok dwa razy na

miesiąc. Chodziłam na dyskoteki i dobrze się bawiłam gdy wziełam

fetę.Było wspaniale:).


  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Retrospekcja

Różne

Natchnienie podpowiedziało mi, by napisać taki mały zbiór zabawnych sytuacji z różnych faz, więc to nie jest stricte trip raport, a raczej luźny tekst na poprawę humoru. Z każdej historyjki jednakowoż może wynikać pewien morał, jak to w życiu.

1. - Pieczor i marihuanen po raz pierwszy

  • Lophophora williamsii (meskalina)
  • Przeżycie mistyczne

Urodziny, ciepły, jesienny dzień, dwa tygodnie po rzuceniu pracy, brak pieniędzy, duża potrzeba poukładania w głowie narastających problemów

Opisane doświadczenie było moim drugim z trzech poważnych przeżyć mistycznym pod wpływem substancji psychoaktywnych. Było o wiele bardziej klarowne i o wiele dłuższe od pozostałych. Miałem wcześniej raz do czynienia z tą substancją, jednak wtedy nie do końca zrozumiałem ten stan i dodatkowo wydawał mi się płytszy z powodu okoliczności w jakich go doświadczyłem (ja na mesce, grupa znajomych na grzybach które nie bardzo ich porobiły).

  • Heroina
  • Tripraport

Pisze znajomy: załatw H. Nie załatwię, mówię, nie załatwiam tego nikomu. Weź grama, przyjadę, oddam kasę, ćwiara dla ciebie - odbija znajomy.

Siedzę w autobusie, tłok jak cholera, ludzie wracają z roboty. Telefon - 'będę czekał na przystanku, kasa w drzwiach, zostawię Ci tam gdzie zawsze'. Ok, więc nie dostanę sreberka do ręki, muszę liczyć, że faktycznie będzie leżało tam gdzie leżeć powinno. Na każdym przystanku wykręcam głowę próbując przeczytać jego nazwę. Jeszcze 3, może 4.