Policja przechwyciła 15 kg amfetaminy

Transport 15 kilogramów czystej amfetaminy przechwycili policjanci z Centralnego Biura Śledczego w Bydgoszczy. Kurierem wiozącym narkotyki był ochroniarz z toruńskiego klubu.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1824
Transport 15 kilogramów czystej amfetaminy przechwycili policjanci z Centralnego Biura Śledczego w Bydgoszczy. Kurierem wiozącym narkotyki był ochroniarz z toruńskiego klubu. 34-letniego mężczyznę zatrzymano we wtorek wieczorem, koło Torunia, gdy wiózł amfetaminę do Warszawy. Przechwycenie narkotyku było efektem trwającej od dłuższego czasu operacji zmierzającej do zlikwidowania siatki handlarzy narkotykami w Toruniu" - poinformował Jacek Krawczyk, rzecznik kujawsko-pomorskiej policji. Zatrzymany kurier oficjalnie był zatrudniony w jednym z toruńskich lokali jako szef ochrony. Według policji, charakter pracy pozwalał mu na zorganizowanie sprawnej siatki, rozprowadzającej narkotyki wśród bywalców lokalu. Obserwacja jego działań trwała kilka miesięcy. Ochroniarz był całkowicie zaskoczony zatrzymaniem, amfetaminę wiózł w turystycznej torbie, na siedzeniu swojego auta - dodał Krawczyk. Oprócz narkotyku, w samochodzie znaleziono także ponad 30 tys. zł w gotówce. Policja zarekwirowała pieniądze i warte 50 tys. zł auto kuriera na poczet grożących mu kar. Czarnorynkową wartość skonfiskowanej przez policję amfetaminy szacuje się na ponad 600 tys. zł. Zatrzymanemu mężczyźnie za rozprowadzanie narkotyków i udział w zorganizowanej grupie przestępczej grozi do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
kurwa wsciekam sie jak takie cos czytam bo mi szkoda, znowu ktos nie przycpa..
matematyk (niezweryfikowany)
czyli, że niby ponad 40pln za sztuke, znajdźcie mi takich klientów to i ja się za to chyce...
Fukacz (niezweryfikowany)
Co za skurwiele doczepiają sie do tego co zawsze a sami to wdupiają gnoje i szmaty
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Dziś o 21:03 zaaplikowałem sobie ekstrakt z Tantum Rosa,


ekstrakt mojego autorstwa ma się rozumieć :)


Długo nic aż około 23:30 coś się zaczęło dziać,


lekkie odrętwienie, małe problemy przy chodzeniu,


troszkę jakby mną rzucało na bandy.


Niestety żadnych wzorków nie widziałem.


Po imprezie wróciłem i piszę te słowa,


troszkę niezręcznie pukam w klawisze,


dźwięki są "inne" muzyka brzmi tak jakby ktoś poprzestawiał suwaczki

  • acodin
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

złe samopoczucie psychiczne od kilku dni, spontaniczna decyzja w porywie

 

T-2h

Czułam się koszmarnie psychicznie przez ostatni tydzień. Idę na spotkanie z S, S ma duże doświadczenie z deksem, ja pierwszy raz. Ostatecznie S coś wypadło, a ja nadal czuję się okropnie psychicznie. Cieszyłam się, na to spotkanie, żeby w końcu się oderwać, a tu znowu nie wyszło.

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

                Wraz z nastaniem świtu postanowiliśmy zarzucić wspólnie trzy kartony, którymi dysponowaliśmy. Wraz z moim stałym towarzyszem pizdy, położyliśmy sobie na językach trochę mniej niż po półtorej kwadracika. Nasza koleżanka brała kwas po raz pierwszy z tego względu daliśmy jej niecałą połówkę.  Z braku innych alternatyw zaczęliśmy się rozciągać przed sporym wysiłkiem zarówno fizycznym jak i umysłowym. Pół godzinna rozgrzewka obudziła w nas elastyczność godną profesjonalnych akrobatów.

  • Dimenhydrynatrandomness