Polak przemycał narkotyki warte 1,7 mln euro. Wpadł w Czechach

Czescy celnicy zatrzymali na lotnisku w Pradze Polaka z 15 kilogramami efedronu (metylokatynonu) - informuje agencja CTK.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

3716
Czescy celnicy zatrzymali na lotnisku w Pradze Polaka z 15 kilogramami efedronu (metylokatynonu) - informuje agencja CTK. Jest to pierwszy przypadek przechwycenia tego narkotyku w Czechach, a zapewne także w Europie. Rzecznik czeskiej służby celnej Jirzi Bartak oszacował, że czarnorynkowa wartość takiej ilości efedronu - narkotyku podobnego do metamfetaminy i efedryny - to ok. 45 milionów koron (ponad 1,7 miliona euro). Według agencji CTK efedron, choć zabroniony w kilku krajach europejskich, nie trafił dotąd na listę substancji zakazanych w Czechach.

Oceń treść:

Average: 7.5 (2 votes)

Komentarze

Piotr (niezweryfikowany)
<p>Skoro efedronu nie ma nie ma na liście substancji zakazanych w Czechach, to czemu nasz przedsiębiorczy rodak został zatrzymany ?</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Widocznie nie miał gadane</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<P>Pewnie zapomniał zadeklarować drogi ładunek :D</P>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Efedron to METKATYNON (METKAT). Jest on jak najbardziej zakazany,i w Polsce, i w Czechach. Dobrze mu tak. Pewnie miał czysty (kryształki) i chciał potem wciskać ludziom jako metamfetaminę. Z racji małej znajomości metamfetaminy w Polsce ludzie by się ponabierali.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron

S&S: ja i R, noc po przeprowadzce do pierwszego wspólnego mieszkania, co samo w sobie jest już bardzo euforycznym doświadczeniem.

Wiek: 19

Dawka: 1g mefedronu na pół

Doświadczenie: MJ, amfetamina, kodeina, efedryna, dxm, bieluń, benzydamina, haszysz

  • 2C-E
  • 4-ACO-DMT
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Mieszanki "ziołowe"

własny pokój, ciepłe łóżko, laptop pod ręką, zgaszone światło, zapalone świece i kadzidła.

Waga: około 60-70kg,

Nastawienie: chęć wykorzystania resztek RC, zamierzam spędzić parę chwil bez muzyki, w kompletnej ciszy i ciemności, by zobaczyć, co tak naprawdę oferuje ten mix.

21:53 - idzie 5 pierwszych acodinków, zarzucam po 5 co 3 minuty.

22:14 - 30 białych cukiereczków zostalo zjedzone, za 15-30 minut wkładam pod język fragment chusteczki nasączony roztworem 4-aco i 2C-E, który to postaram się utrzymać tam przez jakieś 15 minut przed połknięciem. Prawie jak blotter ;)

Forum->Magiczny Ogród->Ayahuasca->Sposób przyrządzenia

Autor: Wojcieszekn

Data publikacji: 21 sierpnia 2010 r.

Pomimo iż tekst nie ma wymaganych nagłówków, komisyjnie sam ze sobą stwierdziłem, że powinien tutaj zostać uwieczniony.

Treść: http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?f=175&t=14983&view=unread#p723100

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Negatywne myśli na temat niezdanego egzaminu, szukaniu nowej szkoły i braku przyjaciół. Samotność i przygnębienie. Myślenie o następnym odcinku kolejnej sieczki. Miejsce: Nowy świat, Warszawa. Godzina 10-11 rano. Brak śniadania. Ważę 56 kg.

Godzina 10:00.