Podpułkownik milicji i 11 kilogramów heroiny

Wysoko postawiony funkcjonariusz wielokrotnie dorabiał sobie jako narkotykowy kurier

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1651
Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) aresztowała podpułkownika milicji, w którego samochodzie znaleziono 11 kg heroiny - podała rosyjska agencja ITAR-TASS, powołując się na źródła milicyjne.

Według rosyjskiej milicji, aresztowania dokonano na trasie między uralskimi miastami Czelabińsk i Jekaterynburg. Zatrzymany to funkcjonariusz milicji kryminalnej z położonej na Północnym Kaukazie autonomicznej Północnej Osetii.

Prowadzący śledztwo przypuszczają, że wysoko postawiony funkcjonariusz wielokrotnie dorabiał sobie jako narkotykowy kurier. ITAR-TASS nie precyzuje, kiedy dokładnie dokonano aresztowania.

Tereny południowego Uralu, które znajdują się w pobliżu granicy Rosji i Kazachstanu, są ostatnim ogniwem środkowoazjatyckiego szlaku narkotykowego. Zakazane substancje trafiają przezeń z Afganistanu do Rosji i dalej do Europy Zachodniej.
(ck)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
prawdziwy milicjant z powołania
swiec panie nad... (niezweryfikowany)
heh ale mu rowa zjada :)) hohoh hahah <br> <br>jeszzce za hel pujdzie :) <br>11 kg:D <br> <br>hard anal potem na necie umieszzca;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Set&Setting - Set - Nastrój psychiczny - podekscytowanie i chęć doświadczenia niezwykłej podróży, Setting - sklep, plac zabaw, mieszkanie

Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy trip-raport więc proszę o wyrozumiałość, proszę też w miarę możliwości o zaakceptowanie go, bo szczegółowych trip-raportów o 4 plateau jest bardzo mało i ja chciałbym go opisać i ostrzec ludzi przed próbowaniem tak dużych dawek.

To był marzec 2020 roku. Wybrałem się po zakupy do innego miasta, a że chciałem tego dnia doświadczyć 4 plateau skusiłem się na kupno pięciu paczek Acodinu. Całe doświadczenie zaczęło się około godziny 16 a skończyło o 2 w nocy następnego dnia. Moja waga to 70kg.

  • LSD-25
  • Tripraport

Znana nam spokojna łąka. Ja i brat.

Witam. Zaznaczam, jak zwykle, iż niniejszy tekst jest jedynie fikcją literacką.

Obawiam się, że w tym raporcie może dojść (a raczej na pewno dojdzie) do takiej sytuacji, gdzie jako jeden trip opiszę dwa... Po pewnym czasie zlewają się one, gdyż zarówno miejscówka, jak i towarzystwo były takie same, a i pogoda podobna... Przyjmijmy jednak, że wszystko działo się jednego dnia... Odświeżyłem nieco wspomnienia z bratem, więc opowiadanie powinno być nieco bardziej szczegółowe.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Pozytywny, przyjemny i ciepły nastrój, chęć doznania słynnych faz na benzydaminie, ciepły dzień w szkole (technikum) na przedmiotach zawodowych (komputery) + godzinie wychowawczej.

 

Wstęp, a zarazem lekkie rozwinięcie:

Poniedziałkowy ranek… Wstałem około godziny 8: 00, wykąpałem się, umyłem ząbki, ubrałem i ruszyłem na autobus.

Na autobus mam około 5minut spokojnego chodu, więc rzuciłem na głowę już myśl – Czy będzie zajebiście, czy tak jak opisywał każdy?

Jestem w autobusie, jadę…

 Dojechałem na krzyżówkę gdzie była apteka i obok jeszcze mieszkanie mojej babci. Stwierdziłem, że pójdę do babci, zjem coś, bo byłem głodny i ruszę do apteki.

  • Amfetamina

W ciągu 6-cio letniego romansu z białą damą miałam wiele przygód mniej

lub bardziej miłych. Ta, którą opiszę była zdecydowanie największa i

najbardziej niemiła, a poza tym jest to również opis zachowania i myślenia

typowego dla osób nadużywających amfetaminki.


A więc zaczęło się tak:

randomness