Podpułkownik milicji i 11 kilogramów heroiny

Wysoko postawiony funkcjonariusz wielokrotnie dorabiał sobie jako narkotykowy kurier

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1651
Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) aresztowała podpułkownika milicji, w którego samochodzie znaleziono 11 kg heroiny - podała rosyjska agencja ITAR-TASS, powołując się na źródła milicyjne.

Według rosyjskiej milicji, aresztowania dokonano na trasie między uralskimi miastami Czelabińsk i Jekaterynburg. Zatrzymany to funkcjonariusz milicji kryminalnej z położonej na Północnym Kaukazie autonomicznej Północnej Osetii.

Prowadzący śledztwo przypuszczają, że wysoko postawiony funkcjonariusz wielokrotnie dorabiał sobie jako narkotykowy kurier. ITAR-TASS nie precyzuje, kiedy dokładnie dokonano aresztowania.

Tereny południowego Uralu, które znajdują się w pobliżu granicy Rosji i Kazachstanu, są ostatnim ogniwem środkowoazjatyckiego szlaku narkotykowego. Zakazane substancje trafiają przezeń z Afganistanu do Rosji i dalej do Europy Zachodniej.
(ck)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
prawdziwy milicjant z powołania
swiec panie nad... (niezweryfikowany)
heh ale mu rowa zjada :)) hohoh hahah <br> <br>jeszzce za hel pujdzie :) <br>11 kg:D <br> <br>hard anal potem na necie umieszzca;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Kannabinoidy

Set bardzo złe, nieprzespana noc po 5-DBFPV, Settings bardzo fajne, osiemnastka koleżanki, 20 osób, sporo przyjaciół

Długo zastanawiałem się, czy napisać ten TR. W ogóle czy jakiś napisać, ten jest moim pierwszym. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, piszę go ku przestrodze! Substancje psychoaktywne to potężne narzędzia i takiego traktowania wymagają, w przeciwnym razie...

 

  • Dekstrometorfan
  • Dimenhydrynat
  • Miks

14.12.2007

Ponieważ nikt nie napisał szerzej na temat łączenia dekstrometorfanu z dimenhydrynatem (tak jak na przykład o BXM, naszym polskim wynalazku) postanowiłem wypełnić tę lukę. Nie będzie to opis jednej konkretnej podróży, a zlepek możliwości, jakie daje powyższa mikstura.

  • 4-ACO-DMT
  • AMT

Set % setting:

1. Pokój kolegi w akademiku

2. Warszawskie śródmieście

3. U drugiego kolegi w domu

Dawka:

1. Około 35mg (do 45mg max) AMT

2. Ciągle dorzucane, łącznie około 50mg (do 70mg max) 4-AcO-DMT

O mnie:

1. 21 lat

2. 85kg

Doświadczenie:

1. Dream root, Gałka, Alkohol, Mj, Benzydamina, DXM, "BXM", 2C-E, AMT, DPT, 4-AcO-DMT, 4-HO-MET (plus od chuja stymulantów ale to tutaj nie ważne).

  • Grzyby halucynogenne

S&S: lipcowe upalne popołudnie 2009 mazury, molo piaszczysty brzeg jeziora

Wiek i doświadczenie: 17 lat, mj, haszysz, amfetamina, alkohol, dopalacze

Ilość: po 50 suszonych łysiczek