REKLAMA
Plantacje konopii zlikwidowane

Policjanci z Rawy Mazowieckiej i Radomska zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl Łódź 19-07-2002

Odsłony

3021
Policjanci z Rawy Mazowieckiej i Radomska zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich.

Pierwszą - o powierzchni około 750 mkw. - znaleziono przy ul. przy ul. Jeżowskiej w Rawie. Narkotyczne konopie rosły między ziemniakami. - Miały od 150 do 180 cm - nadkomisarz Witold Kozicki z łódzkiej Komendy Wojewódzkiej Policji. - Zebraliśmy blisko 200 kg roślin. Właściciel działki twierdzi, że rośliny wysiały się same.

Policjanci z Radomska zlikwidowali plantację w miejscowości Łazów w gminie Żytno. Tam na ogrodzonej kilkusetmetrowej działce - wśród słoneczników - dojrzewały konopie indyjskie o wysokości od 120 do 250 cm. Policjanci pobrali do badań kryminalistycznych czubki roślin. Właściciel działki - mieszkaniec województwa śląskiego - dopiero zostanie przesłuchany.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Turkish (niezweryfikowany)
"...Policjanci pobrali do badań kryminalistycznych czubki roślin... "
policaj (niezweryfikowany)
"...Policjanci pobrali do badań kryminalistycznych czubki roślin... "
jacenty (niezweryfikowany)
a ja czekalem sobie jak to wyrosnie zeby cos z tego uszczknac a tu lipa bo sie paly zawinely kolo tego i skasowali ale nie do konca gdyz troche tego zostalo :PPPP
Crazy (niezweryfikowany)
a ja czekalem sobie jak to wyrosnie zeby cos z tego uszczknac a tu lipa bo sie paly zawinely kolo tego i skasowali ale nie do konca gdyz troche tego zostalo :PPPP
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Ogromna ciekawość działania ze względu na dużo różnorodnych, sprzeciwiających się sobie nawzajem opinii na temat tripa po gałeczce, humorek niezły, lekki stres, ale raczej z podekscytowania nowym "psychodelikiem naturalnym". Miejscóweczka - mieszkanko, łóżko.

Niedziela, 9 czerwca 2013, godzina 00:32; 4 godzina trwania stanu otumanionej ekstazy i euforii po zażyciu gałki muszkatołowej, w ilości orzechów startych - 6 sztuk. Gałka przyjmowana (wypijana) była od godz. 16:55 do 17:26 dnia 8 czerwca, w sobotę. 

Recenzja poetyckiej fazy gałczanej z niby-marihuanowym tłem bez użycia THC.

Zjaraliście się kiedyś tak mocno, że byliście na krawędzi ogarnięcia świata i umysłu, o mało nie wpadając w przepaść przepalonej bani z czarnym tłem?

  • Marihuana

Ten raporcik miałem napisać od razu po sylwku, ale nie chciało mi się. Nie ważne, teraz się zmobilizowałem, więc zaczynajmy.

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Znakomita miejscówka, słoneczko świeci, najlepszy kumpel u boku- tripy w takim set&settings wychodzą dobrze :) Myśli optymistyczne, jednak trochę niedowierzania, bo myślałem, że zostało mi za mało towaru do upalenia się, a tu proszę =D

WSTĘP

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Set: nastawienie jak zwykle pozytywne mimo trzech bad tripów jakie miałem w swojej 3 letniej karierze, Setting: wieczór i noc z 28.09 na 29.09 tego roku. Dodatkowo: komp (net a później gierki w tym FarCry, który zakupiłem w Empiku z pomarańczowej kolekcji klasyki :) opłacało się kupić, a nie ściągać jak zawsze, bo przynajmniej to pewne jest, a i tak to pierwsza i NIE ostatnia gra jaką kupiłem w tym roku ;]) oraz film

Witam wszystkich. Chciałbym opisać wszystko z jak największą liczbą szczegołów, które zapamiętałem z wczorajszego tripu oraz trochę czasu przed rozpoczęciem tripowania, żeby przybliżyć Wam moje nastawienie i przygotowanie wszystkiego (czyli Set and Setting). Znaczenie słów "Acodin zażył mnie" w tytule wyjaśnię przy opisywaniu tripu na 900mg.