REKLAMA
Plantacje konopii zlikwidowane

Policjanci z Rawy Mazowieckiej i Radomska zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl Łódź 19-07-2002

Odsłony

3020
Policjanci z Rawy Mazowieckiej i Radomska zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich.

Pierwszą - o powierzchni około 750 mkw. - znaleziono przy ul. przy ul. Jeżowskiej w Rawie. Narkotyczne konopie rosły między ziemniakami. - Miały od 150 do 180 cm - nadkomisarz Witold Kozicki z łódzkiej Komendy Wojewódzkiej Policji. - Zebraliśmy blisko 200 kg roślin. Właściciel działki twierdzi, że rośliny wysiały się same.

Policjanci z Radomska zlikwidowali plantację w miejscowości Łazów w gminie Żytno. Tam na ogrodzonej kilkusetmetrowej działce - wśród słoneczników - dojrzewały konopie indyjskie o wysokości od 120 do 250 cm. Policjanci pobrali do badań kryminalistycznych czubki roślin. Właściciel działki - mieszkaniec województwa śląskiego - dopiero zostanie przesłuchany.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Turkish (niezweryfikowany)
"...Policjanci pobrali do badań kryminalistycznych czubki roślin... "
policaj (niezweryfikowany)
"...Policjanci pobrali do badań kryminalistycznych czubki roślin... "
jacenty (niezweryfikowany)
a ja czekalem sobie jak to wyrosnie zeby cos z tego uszczknac a tu lipa bo sie paly zawinely kolo tego i skasowali ale nie do konca gdyz troche tego zostalo :PPPP
Crazy (niezweryfikowany)
a ja czekalem sobie jak to wyrosnie zeby cos z tego uszczknac a tu lipa bo sie paly zawinely kolo tego i skasowali ale nie do konca gdyz troche tego zostalo :PPPP
Zajawki z NeuroGroove
  • Heimia salicifolia

Nazwa substancji: Sinicuichi / Sun Opener / Heimia salicifoliaPoziom doświadczenia użytkownika: mj, haszysz, gałka muszkatołowa, dxm, efedryna, amfetamina, lsa, absynt (domowy, a jakże:)), salvia divinorum, mdma, mnóstwo różnych ziółek, które albo nie działały (np. kanna) albo działały za słabo by uznać je za narkotyk (np. chmiel, marihuanilla).

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Pozytwyne nastawienie, ekscytacja i poddenerwowanie, oczekiwanie mistycznego i głębokiego tripu. Otoczenie to ulice Oslo, las i dom.

Suniemy ruchomymi schodami, coraz wyraźniej ukazuje się nam wnętrze budynku dworca centralnego Oslo, jest poranek, ruchliwy, głosny, wszędzie tłoczą się ludzie którzy zmierzają do swoich pociągów lub wychodzą z nich. Musimy stosować czasami skomplikowane manewry żeby na nich nie wpadać. Pomimo iż, jak na razie nasza percepcja jest niezmieniona, już powoli oni i ich życie, problemy jak np. "czy zdąrzę na pociąg" wydają się zupełnie przyziemne i wręcz w pewien sposób śmieszne.

  • Grzyby halucynogenne

czesc, trip-report moze będzie dlugi ale stanu po grzybach krotko opisac sie nie da i kto jadł to wie o co chodzi =P, więc:

1 Nazwa substancji:


-grzybki psylocybki :P


nie wiem dokladnie jaki gatunek ale takie co to w srodkowej polsce rosną :D brązowe, nozka bardzo cienka (5-8cm) kapelusz ok (2-3cm)

2. Poziom Doswiadczenia


-ziele - duuuuzo :P


psychodeliki - wtedy to byl pierwszy raz ;)


nic pozatym... :)

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Sertralina

Lub inaczej: Jak nie pisać TRów aka Jak doznać zespołu serotoninowego edit by vart

Dzień 1.

S&S:Wieczór,depresja,brak chęci do życia,zaśmiecony pokój B.

Dawka:1G Mieszanki ziołowej "Bobby Sence"+150mg Sernaliny.[sertraliny autorze? - przypis by mod]

Wiek: 18 lat,60kg wagi.

Doświadczenie: Kodenia,dxm,mj,mieszanki ziołowe,amfetamina,sernalina,mirtazapina.