Plantacja marihuany w ekoparku

Ponad 70 donic z pozostałościami konopi zabezpieczyła kołobrzeska policja na terenie Ekoparku Wschodniego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Szczecin
Przemysław Polanin

Odsłony

219

Ponad 70 donic z sadzonkami marihuany zabezpieczyła kołobrzeska policja na terenie Ekoparku Wschodniego. Wcześniej funkcjonariusze otrzymali informację, że znaleziono ślady wskazujące na to, że mogła funkcjonować tam plantacja.

Jak wyjaśnia Tomasz Kwaśnik z kołobrzeskiej policji, wszystko było schowane w trudno dostępnym miejscu, na wysepce, do której zazwyczaj można dostać się tylko łodzią.

- Policjanci ujawnili 74 donice, w których były łodygi roślin o długości od 50 centymetrów do metra. Były tam też pozostałości po koczowisku - informuje Kwaśnik. - Widać, że z uwagi na to, że teren był oblodzony, ktoś przewoził donice na brzeg na specjalnych saniach.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również siatki maskujące wskazujące na to, że ktoś w tym miejscu próbował ukryć nielegalną uprawę. Całość trafiła do badań, a policja poszukuje właściciela nietypowej plantacji.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Witam. Jestem nowy na forum i chcę napisać mój pierwszy TR. Ćpam DXM od grudnia 2008 roku. Krótko: Byłem w szpitalu 30 grudnia. Miałem wtedy kompletny odlot. 10 września byłem drugi raz w szpitalu, a potem trafiłem do Ośrodka Nadzieja w Bielsku-Białej. Miałem tam siedzieć do 18 miesięcy. Siedziałem 2, bo wyrzucili mnie stamtąd za złe zachowanie.. Wróciłem do szkoły. Kasę na DXM biorę ze sprzedawania książek. Nie mam już skąd brać kasy. Może znajde jeszcze jakieś sposoby na zdobycie kochanego DXM. Wczorajszy odlot był chyba najlepszy jaki miałem.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Słoneczny, wakacyjny dzień, wolna chata (z wyjątkiem kumpla z, którym zażyłem benze)

Początkowo mieliśmy w planie zapalić z kumplem, ale niestety dostawca zawiódł. Rozczarowani postanowiliśmy skorzystać z oferty apteki. Zdecydowaliśmy, że można stestować cieszącą się złą sławą benzydaminę. Na początku trochę się obawiałem, ponieważ po jej zażyciu miały wystąpić jakieś przerażające, nieprzyjemne halucynacje i przywidzenia. Jednak ciekawość działania tego specyfiku nie dała za wygraną. Postanowiłem spróbować sobie z kumplem po dwie saszetki na głowę. Po krótkim zapoznaniu się z FAQ dotczącym dawkowania itd., udaliśmy się do apteki. Kolega kupił 4 szaszetki.

  • Marihuana
  • Tripraport

nastawienie na pisanie bloga, wieczór we własnym pokoju od godz. 23:30 do ok. 4:00 rano, cisza nocy zagłuszana losowo puszczaną muzyką z WMP.

 

           imiona są zmienione, blog napisany zanim poznałem tę stronę o trip-ach, napisany pod wpływem marihuany, jako relacja z sylwestrowego maratonu alkoholu i zioła. pozdrawiam. :

Sprawa na ogół wydawałaby się dość prosta… lecz niestety wyrywanie rzęs i brwi spowodowało ich wydłużenie i podkręcenie…

  • Marihuana

Cześć wszystkim. Chciałbym podzielić się z wami moim wczorajszym przeżyciem

po MJ.

Ale od początku.

Nazwa substancji: marihuana

Poziom doświadczenia: około trzech lat, paliłem już setki :) razy, często

(najdłużej przez miesiąc codziennie), standardowo 1 do 4 razy w tygodniu

Stan umysłu: luzik, nic nie zapowiadało tego co miało

nastąpić