REKLAMA
Pijany, naćpany syn prokuratora straszył policjantów ojcem

Pięć zarzutów usłyszał od policji młody mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego, który pod wpływem alkoholu i narkotyków rozrabiał z kolegami pod sklepem. Podejrzany jest między innymi o zastraszanie policjantów wpływami swojego ojca, który jest jednym z szefów miejscowej prokuratury.

Koka

Kategorie

Źródło

gs24.pl

Odsłony

2410
Pięć zarzutów usłyszał od policji młody mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego, który pod wpływem alkoholu i narkotyków rozrabiał z kolegami pod sklepem. Podejrzany jest między innymi o zastraszanie policjantów wpływami swojego ojca, który jest jednym z szefów miejscowej prokuratury - podaje serwis internetowy "Głosu Szczecińskiego" gs24.pl. Piątkowa, wieczorna interwencja policji pod sklepem spożywczym zakończyła się dla dwóch młodych mężczyzn ze Stargardu zatrzymaniem na komendzie policji i postawieniem poważnych zarzutów. Mężczyźni pili pod sklepem piwo. Nie chcieli odejść, więc pracownica zadzwoniła po policję. Ajentka sklepu twierdzi, że mogło się skończyć na pouczeniu i odesłaniu do domów, ale dwóch z grupy - jak mówi - "rzuciło się do policjantów z łapami i wyzwiskami". Dwaj mężczyźni około 20-letni, dobrze znani są na osiedlu. Jeden z nich ma przezwisko Rogal, drugi Dziura i to on wykrzykiwał do policjantów, że jest synem prokuratora. Na miejsce zjechały trzy radiowozy. Zajście obserwowało wiele osób, ludzie wyszli do okien. Jeden ze świadków nagrał wszystko cyfrową kamerą. Policja nie zaprzecza, że do zdarzenia doszło, ale na polecenie stargardzkiego komendanta, odmawia udzielania informacji i komentowania. "Głos Szczeciński" twierdzi jednak, powołując się na informacje nieoficjalne, że mężczyźni byli pijani, mieli po ok. 3 promile alkoholu w organizmie, syn prokuratora był też pod wpływem marihuany. "Rogal" wyszedł po dobie z policyjnej izby zatrzymań. Ma postawiony zarzut naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia policjantów. "Dziura" na komendzie został dłużej. Ma aż pięć zarzutów. Oprócz tych, co kolega, także zastraszanie policjantów wpływami ojca prokuratora, groźby karalne oraz zarzut związany ze złamaniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Najprawdopodobniej objęty będzie dozorem.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Tezcatlipoca (niezweryfikowany)
Gdyby nie tatuś prokurator, to już za samo posiadanie dostał by najprawdopodobniej do 3 lat pozbawienia wolności.
Anonim (niezweryfikowany)
I przez takich debili dragi są nielegalne. Wszyscy powiedzą, że tych dwóch zachowywało się tak przez to, że byli ućpani. Prawda jest taka, że jak ktoś jest idiotą, to nie ma znaczenia czy będzie ćpać czy nie, tak czy tak narobi trzody. Ale głupi naród wie swoje.
Anonim (niezweryfikowany)
Jak wielką "cipą" trzeba być, by w wieku 20 lat tchórzliwie chować się za plecami tatusia? Ciekawe czy tatuś zamiecie teraz brzydką kupę synusia pod dywan, czy może jednak dostanie on nauczkę jak Ci bez "pleców". Ty dziuro! Dałeś właśnie politykom powód, by nie łagodzili przepisów odnośnie konopii, czym jak sądzę wkur.....ś nie tylko mnie. A "dziura" to pewnie od tego, że nadstawiasz rowu kolegom spod sklep z piwem za buha ha? Kolega "rogal" dopasuje się w tym układzie jak ulał. Żałosne szczeniaki!
Anonim (niezweryfikowany)
dobrze prawisz.. jebany frajer kurwa mać.. NAĆPANY marihuaną, no ojebany jestem. Ale syn prokuratorka to kurwa można sie było domyślić, że najebane ma we łbie
Anonim (niezweryfikowany)
pod wplywem nie znaczy ze posiadal
Anonim (niezweryfikowany)
Gdybyś to był Ty, to pewnikiem byś też posiadał. A że syn prokuratora - to tylko był pod wpływem.
Anonim (niezweryfikowany)
Czemu tytuł nie brzmi "najebany i naćpany syn prokuratora..."? Dla mnie, jeżeli chodzi o poziom kultury wypowiedzi są to równoważne wyraz.
vivica (niezweryfikowany)
jacy pierdolnięci ...
Anonim (niezweryfikowany)
Jebnięci konfidenci
Anonim (niezweryfikowany)
zobaczcie przeciez ziolko nie jest zle ! :D http://www.youtube.com/watch?v=nxRNbW8Ul80&feature=fvw
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Gówno z tego będzie ,rozejdzie się po kościach ,a przydało by się skurwielom pogarować synowie policjantów i urzędników państwowych są wyjątkowo traktowani,ale gówno będzie dostanie najwyżej dozór Policji,</p>
Anonim (niezweryfikowany)
Zobaczcie tylko na co idą nasze pieniądze.
Anonim (niezweryfikowany)
Nie mogli dać im rady. Marihuana wyzwoliła w nich niebywałe pokłady agresji i siły! ;]
Anonim (niezweryfikowany)
To sobie tatuś strzeli w łeb teraz ze wstydu :D
Zajawki z NeuroGroove
 • Amfetamina
 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Gałka muszkatołowa
 • Grzyby halucynogenne
 • Kodeina
 • Kofeina
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Mefedron
 • Pentedron
 • Przeżycie mistyczne
 • Pseudoefedryna
 • Tabaka
 • Tytoń

zajebisty nastrój, oczekiwanie na wcześniej niedoświadczone halucynacje wizualne, rodzice w domu

Wydarzenie miało miejsce z piątku na sobote 16-17 grudnia, poszedłem do apteki po 3 paki tantum rosy, jako, że nie chciało mi się czekać z dojściem do domu,  wsypałem całość(start 19;30) do pół litrowej butelki wody, nie bez problemów wypiłem cały roztwór. Zgarnąłem 2 ziomków, po czym ruszamy do mnie. Jakieś 500 metrów od klatki zaczynam czuć lekkie otłumienie, ale i radość, czułem się jakby trochę podpity. Wchodzimy do domu, matula robi kawkę, a ja z kolegami słuchamy muzy i rozmawiamy.  W pewnym momencie(start+1.5h) wpatrując się w komputer machnąłem ręką do kolegi

 • DPT

Set & Setting: Wieczór, dobre nastawienie. Najpierw impreza u kumpla, potem przez chwile dwór, na koniec własne łóżko.

Dawkowanie: Mniej więcej 3 x 33,(3)mg "Dipropyltryptamine" wciągane do nosa, średnio co 1-1.5h od pierwszego zarzucenia (gdy schodził peak).

Wiek i doświadczenie: 21 lat, z psychodelików to: Alkohol, MJ, Gałka, DXM, Benzydamina, 2C-E, jakieś piperazyny/dopalacze i teraz DPT.

 • 4-HO-MET

Poniższy tekst jest fikcją literacką.

15maj, 2010rok. Na ten dzień zaplanowane zostało pożegnanie z psychodelikami.

Pożegnanie w postaci sympatycznego 4-ho-met na łonie natury

Wszystko się kiedyś kończy, choć wiadomo, to zabawa, kreacja. Także zabawa trwa, jednak odstępuje od substancji na czas nieokreślony. Może dożywotnio :) Nigdy nie mów nigdy ;)

a teraz co nieco o przebiegu owej zacnej soboty :

Set & Setting : Park, las, samochód... chyba miasto

Substancja : 30mg 4-Ho-Met + imao

 • Kokaina

Substancja: Kokaina

DOświadczenia: Alkohol, absynt, tytoń, guarana, kawa, red bull, marihuana, haszysz,

Psylocibe Mexicana, Extasy, Amfetamina, LSD, kokaina (dawno temu jeden raz)

Set&Setting - 0,2 litra wódki i 3 piwa