REKLAMA
Pies wywęszył narkotyki warte ponad milion dolarów

Policyjny pies zaczął szczekać przy ciężarówce zaparkowanej obok autostrady w Lewisville w USA. Okazało się, że w samochodzie znajdowała się metamfetamina o wartości ponad 1,2 miliona dolarów. O jednym z największych przechwytów narkotyków w historii wydziału poinformowano w mediach społecznościowych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24
gg//mro
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Grafika

Odsłony

99

Policyjny pies zaczął szczekać przy ciężarówce zaparkowanej obok autostrady w Lewisville w USA. Okazało się, że w samochodzie znajdowała się metamfetamina o wartości ponad 1,2 miliona dolarów. O jednym z największych przechwytów narkotyków w historii wydziału poinformowano w mediach społecznościowych.

23 lutego pies Stryker asystował policjantowi Patowi Robey’owi z lokalnego wydziału policji z Lewisville w USA. Pies wywąchał około 270 kilogramów metamfetaminy o łącznej wartości ponad 1,2 miliona dolarów. Opiekunowie Stykera poinformowali, że jest to największy ładunek, jaki znalazł w swojej karierze pies.

Wydział Policji z Lewisville poinformował o akcji na swoim koncie na Facebooku.

Anonimowe zgłoszenie

Funkcjonariusz z psem pomagali innej jednostce. Otrzymała ona anonimowe zgłoszenie o podejrzanie wyglądającej ciężarówce zaparkowanej obok autostrady. Stryker przeszukał teren i wyczuł, że w środku zaparkowanego pojazdu znajdują się narkotyki. Zaalarmował o tym policjantów szczekając. Przeszukując ciężarówkę znaleźli oni w ukrytych skrytkach ponad 270 kilogramów metamfetaminy. Znalezisko jest jednym z największych przechwytów narkotyków w historii wydziału w Lewisville.

Pies bohaterem

Użytkownicy Facebooka pochwalili w komentarzach postawę czworonoga.

"Dajcie temu psu kość. Dziękuje wszystkim funkcjonariuszom, za waszą służbę." - napisał jeden z komentujących.

"Ten pies powinien dostać najlepszą kość na świecie!" - dodała internautka.

Policjanci poinformowali, że pies w nagrodę otrzymał dodatkowe przekąski, drapanie i nieograniczony czas z ulubioną zabawką.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

ZbytPozytywnaDl... (niezweryfikowany)
Niecierpie psow 1 sraja gdzie popadnie 2 szczekaja z byle powodu 3 odnajduja narkotyki za porcje lakoci Niecierpie psow dobrze ze chociaz w chinach je zjadaja!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Leonotis leonurus (wild dagga)

Może to nie będzie typowy trip raport, ale chciałbym podzielić się tutaj moimi doświadczeniami z różnymi roślinami, które to (zauważyłem) staja sie powoli coraz bardziej popularne za sprawą internetowych (i nie tylko) sklepików.
Dream Herb (Calea Zacatechichi).


  • Kofeina
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Nastawienie pozytywne, niedzielne popołudnie nie sprzyja nauce więc szukałam czegoś na koncentrację i pobudzenie

Witam wszystkich czytających. Jest to mój pierwsz trip raport, więc proszę o wyrozumiałość. 

Pseudoefedryny postanowiłam spróbować jako wspomaganie do nauki - czytałam wiele opinii, że poprawia koncentrację i zmiejsza senność. Niektórzy nawet sądzą, że może zastąpić amfetaminę. Fetę co prawda jadłam już kilka razy, ale ze względu na jej wysoki potencjał uzależniający nie chciałam jej stosować do nauki. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat pseudoefki na forach, zakupiłam paczkę Sudafedu - uznałam, że na pierwszy raz wystarczy.

  • Grzyby halucynogenne

nazwa substancji: GRZYBKI (PSYLOCYBINA)


poziom doświadczenia użytkownika: DRUGI RAZ


dawka, metoda zażycia: NIECALY GRAM, ZJEDZONE


"set & setting": WIELKA OCHOTA NA NOWA PRZYGODE

  • Marihuana

Smażonko za granicą

Zielsko jaram od ładnych kliku lat a mam ich 19.I wydaje mi sie że jestem doświadczony w te klocki.Mam wiele ciekawych historii ale ta wydaje mi sie najbardziej "egzotyczna".Haszyszu ogólnie za często nie jaram bo strasznie ryje mi banie,przez tydzień po tym jestem strasznie apatyczny.