Pies wywęszył narkotyki warte ponad milion dolarów

Policyjny pies zaczął szczekać przy ciężarówce zaparkowanej obok autostrady w Lewisville w USA. Okazało się, że w samochodzie znajdowała się metamfetamina o wartości ponad 1,2 miliona dolarów. O jednym z największych przechwytów narkotyków w historii wydziału poinformowano w mediach społecznościowych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24
gg//mro
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Grafika

Odsłony

107

Policyjny pies zaczął szczekać przy ciężarówce zaparkowanej obok autostrady w Lewisville w USA. Okazało się, że w samochodzie znajdowała się metamfetamina o wartości ponad 1,2 miliona dolarów. O jednym z największych przechwytów narkotyków w historii wydziału poinformowano w mediach społecznościowych.

23 lutego pies Stryker asystował policjantowi Patowi Robey’owi z lokalnego wydziału policji z Lewisville w USA. Pies wywąchał około 270 kilogramów metamfetaminy o łącznej wartości ponad 1,2 miliona dolarów. Opiekunowie Stykera poinformowali, że jest to największy ładunek, jaki znalazł w swojej karierze pies.

Wydział Policji z Lewisville poinformował o akcji na swoim koncie na Facebooku.

Anonimowe zgłoszenie

Funkcjonariusz z psem pomagali innej jednostce. Otrzymała ona anonimowe zgłoszenie o podejrzanie wyglądającej ciężarówce zaparkowanej obok autostrady. Stryker przeszukał teren i wyczuł, że w środku zaparkowanego pojazdu znajdują się narkotyki. Zaalarmował o tym policjantów szczekając. Przeszukując ciężarówkę znaleźli oni w ukrytych skrytkach ponad 270 kilogramów metamfetaminy. Znalezisko jest jednym z największych przechwytów narkotyków w historii wydziału w Lewisville.

Pies bohaterem

Użytkownicy Facebooka pochwalili w komentarzach postawę czworonoga.

"Dajcie temu psu kość. Dziękuje wszystkim funkcjonariuszom, za waszą służbę." - napisał jeden z komentujących.

"Ten pies powinien dostać najlepszą kość na świecie!" - dodała internautka.

Policjanci poinformowali, że pies w nagrodę otrzymał dodatkowe przekąski, drapanie i nieograniczony czas z ulubioną zabawką.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

ZbytPozytywnaDl... (niezweryfikowany)
Niecierpie psow 1 sraja gdzie popadnie 2 szczekaja z byle powodu 3 odnajduja narkotyki za porcje lakoci Niecierpie psow dobrze ze chociaz w chinach je zjadaja!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Retrospekcja

Od A do Z, prawie w każdej okoliczności zdarza mi się zapalić, jak to nałogowemu.

Paliłem ją zawsze, kiedy czułem się samotny. Na początku dawała taki miły masaż ciała, głowa stawała się jakby napęczniałym balonem przyjemności, ciało rozchodziło się w takiej ekstatycznej fali spokoju, stawało delikatne i miłe. Każde zapalenie wiązało się z szybciej bijącym sercem ( z podjary) jeszcze przed wzięciem pierwszego bucha. Potem kopcenie lufki i ściąganie mini chmurek... tak to było na początku. Jedna czy dwie lufki potrafiły mnie już tak zapierdolić, że miałem ostre i w chuj kolorowe wizje po zamknięciu oczu.

  • MDMA
  • Pierwszy raz

Nastrój bardzo dobry, brak zmartwień, otwartość na nowe doświadczenie, chęć poznania. Okoliczności również bardzo dobre, wolna chata u kumpla, wakacje, brak obowiązków, zaufane osoby.

 

Tekst opisuje sytuację, która mogłaby wydarzyć się (oczywiście nie doszło do niej) pół roku temu, dlatego nie zrobię raportu sensu stricte, gdyż szczegółowego przebiegu zdarzeń nie odtworzę. Będzie to przywołanie najbardziej znaczących wspomnień.

DZIEŃ 1

Było nas czterech. Ja, Jacek, Placek i Mariola. Początkowo tylko ja z Jackiem mieliśmy podróżować. Placek miał zioło, jednak przyłączył się do nas w trakcie. Mariola tylko piła, potem się zmyła. Miała robotę na drugi dzień.

  • Kokaina

nazwa substancji : kokaina


poziom doświadczenia : alkohol, amfetamina (raz i nigdy więcej ), marihuana.


set&setting : 4 piwa