Pierwsze reklamy marihuany już wkrótce na Spotify

Firma z Chicago, Cresco Labs Inc., podała w czwartek do publicznej informacji, że jako pierwsza w branży konopnej wprowadzi swoje reklamy na Spotify – lidera wśród usług strumieniowania audio, który cieszy się ponad 551 milionami użytkowników i 220 milionami subskrybentów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

12

Firma z Chicago, Cresco Labs Inc., podała w czwartek do publicznej informacji, że jako pierwsza w branży konopnej wprowadzi swoje reklamy na Spotify – lidera wśród usług strumieniowania audio, który cieszy się ponad 551 milionami użytkowników i 220 milionami subskrybentów.

Kampania skupi się na promowaniu Sunnyside – sieci sklepów z marihuaną prowadzonych przez Cresco Labs. W jej ramach zaprezentowane zostaną 30-sekundowe reklamy dźwiękowe oraz banery w aplikacji, które kierują użytkowników na własną platformę e-commerce firmy. Jak podkreślono w komunikacie prasowym, reklamy będą kierowane głównie do słuchaczy Spotify w stanie Illinois, gdzie marihuana do użytku rekreacyjnego jest legalna.

Cory Rothschild, prezes ds. sprzedaży detalicznej w Cresco Labs, wyraził swoje podekscytowanie współpracą z Spotify. “Usługi strumieniowania dźwięku dają wielkie możliwości dotarcia do szerokiej grupy odbiorców w sposób ukierunkowany. Reklama Sunnyside jest oparta na zaawansowanym systemie danych, co pozwala na precyzyjne kierowanie komunikatów. Dzięki platformie Spotify jesteśmy w stanie docierać do naszych głównych klientów w Illinois. Ta współpraca nie tylko przyczyni się do normalizacji marihuany, ale także podkreśla nasze możliwości marketingowe.”

Promowanie marihuany w Stanach Zjednoczonych to nie lada wyzwanie. Mimo że w niektórych stanach jest to legalne, na poziomie federalnym nadal obowiązuje zakaz. W 2021 roku, portal Marketing Brew opisał strategię reklamową Cresco Labs. Firma skupia się na reklamach podcastowych, które umożliwiają dynamiczne dostosowanie treści do miejsc, w których sprzedaż marihuany jest legalna.

Cresco dąży do “normalizacji i profesjonalizacji branży konopnej“. Firma koncentruje się na tworzeniu marek oraz oferuje doświadczenia skoncentrowane na kliencie. W ramach swojej misji, firma wspiera również inicjatywy prawne i regulacyjne, mające na celu kształtowanie odpowiedzialnej i profesjonalnej branży konopnej.

Sunnyside posiada placówki w siedmiu stanach. W ostatnim miesiącu otwarto nową lokalizację w Palm Bay na Florydzie. “Nasz cel to rozszerzanie marki Sunnyside i zwiększanie dostępu do produktów najwyższej jakości w kluczowych miejscach na Florydzie,” komentował Bachtell. Współpraca z Spotify jest dla firmy sposobem na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców oraz kolejnym krokiem w normalizacji marihuany w USA

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Wolne mieszkanie, jedna swieczka, mile zolte swiatlo rozchodzace sie po pokoju, glosnik z muzyka. Trip przezywany razem z dziewczyna. Kazdy pozytywnie nastawiony, moja luba probowala pierwszy raz :)))

Wolny wieczór w srodku tygodnia, jednym słowem - sytuacja ktora musi zostac wykorzystana. Dziewczyna pozytywnie nastawiona przez moje opowiadania na temat działania opisywanej substancji, aczkolwiek z odczuciem lekkiego stresu który w dalszej części raportu odszedł niczym koty ktore były w mieszkaniu i widziały co odpierdalamy. Jesli mam byc szczery, nawet mi bylo ich troche szkoda - ciekawe co miały w głowach gdy to widzialy. Tak czy inaczej, groch na deskę, kroimy na pol, dajemy sobie buziaka i wcinamy.

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Dekstrometorfan


dawka - 30 tabletek Acodinu 450mg, ważę 72kg czyli 6,25mg/kg


doświadczenie - mj, alkohol, XTC, kodeina, aviomarin


set & setting - chęć spróbowania czegoś nowego w domowym zaciszu pod opieką żony hehe
Wszystko zaczęło się oczywiście tu na hyperrealu. Po przeczytaniu paru raportów o DXM byłem zaskoczony jak ludzie opisują jazdy w połączeniu z muzyką. Pomyślałem, trzeba spróbować.


  • LSD-25

Jako ze opisywane wydarzenia działy sie ponad rok temu a moja pamięć nie należy do doskonałych to chronologia może nie być idealna, jednak postaram się oddać wrażenia jak najbardziej subiektywnie i autentycznie.