REKLAMA
Pasażer ukradł marihuanę. Władze lotniska nie spodziewały się takiego zachowania

Na lotnisku w Chicago postawiono pudełka "amnestii". Pasażerowie, którzy opuszczają kraj, mogą bez konsekwencji zostawić w nich produkty z marihuaną. Władze lotniska myślały, że to ułatwi im kontrole i zmniejszy kolejki. Nie spodziewali się, że pasażerowie będą wykradać ich zawartość.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

turystyka.wp.pl
Katarzyna Dobrzańska
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

177

Na lotnisku w Chicago postawiono pudełka "amnestii". Pasażerowie, którzy opuszczają kraj, mogą bez konsekwencji zostawić w nich produkty z marihuaną. Władze lotniska myślały, że to ułatwi im kontrole i zmniejszy kolejki. Nie spodziewali się, że pasażerowie będą wykradać ich zawartość.

Kilka tygodni temu na lotnisku Chicago Midway pojawiły się cannabis amnesty box, czyli pudła, które miały ułatwić szczegółowe kontrole pasażerów. Dzięki nim osoby opuszczające kraj mają okazję, bez konsekwencji, pozbyć się resztek używek przed wejściem na pokład samolotu.

Pasażerowie są zobligowani do pozbycia się wszelkich produktów z marihuaną nawet pomiędzy lotami stanowymi. Wszystko przez to, że w powietrzu obowiązuje prawo federalne, które nie zalegalizowało używek.

Pudełka cieszyły się dużą popularnością, a pasażerowie chętnie korzystali z tego przywileju. Niestety, władze lotniska zauważyły wybrakowanie jednej ze skrzyni. Pracownicy zdecydowali się przejrzeć nagrania z monitoringu, aby ustalić, co stało się z pudełkiem. Okazało się, że pewien mężczyzna wykradał zawartość schowka.

Sprawą zajęła się policja. Anthony Guglielmi, odpowiedzialny za śledztwo, powiedział: "Pudełka 'amnestii' zostały umieszczone na lotniskach w Chicago, dzięki czemu podróżni mają możliwość pozbycia się używek bez konsekwencji. Manipulowanie nimi lub próba usunięcia czegokolwiek, co znajduje się w środku, jest przestępstwem, a detektywi badają tę sprawę" – wyjaśnił.

Powiedział również, że władze lotniska zamierzają ulepszyć system."W nadchodzących tygodniach na lotnisku pojawią się nowe skrzynki, antykradzieżowe. Mają zastąpić te tymczasowe. Nowe skrzynie mają być bezpieczniejsze i mają uniemożliwiać komukolwiek dostęp do materiałów wrzuconych do środka" – dodał.

Lotniska w Chicago nie są pierwszymi, które zainstalowały takie pojemniki. Na podobne rozwiązanie zdecydowały się lotniska McCarran International Airport w Las Vegas oraz Colorado Springs Airport w Kolorado.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 25I-NBOMe
  • Pierwszy raz

Byłem bardzo pozytywnie i optymistycznie nastawiony do podróży, miałem ze sobą dwóch kolegów, benzo na wypadek niepożądanych efektów np. bad trip Akcja początkowo rozgrywała się w parku, gdzie jest pusto i spokojnie

Z domu wyszedłem nastawiony pozytywnie i optymistycznie, wychodząc o godzinie 15:55 włożyłem blotter z 1mg 25i-nbome na dziąsło i uderzyłem na miasto, po drodze do sklepu po wodę i pepsi w puszcze na wypadek nudności związacnych z bodyloadem, o którym wcześniej naczytałem się wiele złego ale o tym później

16:20 już po zakupach spotkałem dwóch znajomych i poszliśmy do parku, zaczynało się już ściemniać więc usiedliśmy spokojnie na ławce i czekaliśmy aż zacznę odczuwać pierwsze efekty

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo dobre samopoczucie, obcowanie ze wspaniałymi i zaufanymi ludźmi, otoczenie to piękna i zielona kraina w środku lasu nad jeziorem.

Opisane poniżej wydarzenia nie miały miejsca… przecież to zbyt piękne by było prawdziwe…

 

Żyłem wyjazdem od momentu, kiedy dowiedziałem się, że będę mógł się tam pojawić. Jednak przedostatnie dwa tygodnie to był istny mindfuck. Myślami byłem już na miejscu, wyobrażałem sobie okolice, ludzi i to co będziemy tam robić, jak będziemy wspólnie spędzać czas.

  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa substancji: Ecstasy(Versace Niebieskie)


Poziom doswiadczenia: Baaardzo niedoswiadczony, ecstasy drugi raz, wczesniej jadlem polowke jakiejs polopiryny, po ktorej nic sie nie stalo :)


Dawka, metoda zażycia: Jedna tabletka, doustnie


Set&Setting: Nadzieje na lepszego niz ostatnio dropsa, chcęć dobrej zabawy, dyskoteka


Efekty: Euforia, błogostan