Pasażer ukradł marihuanę. Władze lotniska nie spodziewały się takiego zachowania

Na lotnisku w Chicago postawiono pudełka "amnestii". Pasażerowie, którzy opuszczają kraj, mogą bez konsekwencji zostawić w nich produkty z marihuaną. Władze lotniska myślały, że to ułatwi im kontrole i zmniejszy kolejki. Nie spodziewali się, że pasażerowie będą wykradać ich zawartość.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

turystyka.wp.pl
Katarzyna Dobrzańska
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

238

Na lotnisku w Chicago postawiono pudełka "amnestii". Pasażerowie, którzy opuszczają kraj, mogą bez konsekwencji zostawić w nich produkty z marihuaną. Władze lotniska myślały, że to ułatwi im kontrole i zmniejszy kolejki. Nie spodziewali się, że pasażerowie będą wykradać ich zawartość.

Kilka tygodni temu na lotnisku Chicago Midway pojawiły się cannabis amnesty box, czyli pudła, które miały ułatwić szczegółowe kontrole pasażerów. Dzięki nim osoby opuszczające kraj mają okazję, bez konsekwencji, pozbyć się resztek używek przed wejściem na pokład samolotu.

Pasażerowie są zobligowani do pozbycia się wszelkich produktów z marihuaną nawet pomiędzy lotami stanowymi. Wszystko przez to, że w powietrzu obowiązuje prawo federalne, które nie zalegalizowało używek.

Pudełka cieszyły się dużą popularnością, a pasażerowie chętnie korzystali z tego przywileju. Niestety, władze lotniska zauważyły wybrakowanie jednej ze skrzyni. Pracownicy zdecydowali się przejrzeć nagrania z monitoringu, aby ustalić, co stało się z pudełkiem. Okazało się, że pewien mężczyzna wykradał zawartość schowka.

Sprawą zajęła się policja. Anthony Guglielmi, odpowiedzialny za śledztwo, powiedział: "Pudełka 'amnestii' zostały umieszczone na lotniskach w Chicago, dzięki czemu podróżni mają możliwość pozbycia się używek bez konsekwencji. Manipulowanie nimi lub próba usunięcia czegokolwiek, co znajduje się w środku, jest przestępstwem, a detektywi badają tę sprawę" – wyjaśnił.

Powiedział również, że władze lotniska zamierzają ulepszyć system."W nadchodzących tygodniach na lotnisku pojawią się nowe skrzynki, antykradzieżowe. Mają zastąpić te tymczasowe. Nowe skrzynie mają być bezpieczniejsze i mają uniemożliwiać komukolwiek dostęp do materiałów wrzuconych do środka" – dodał.

Lotniska w Chicago nie są pierwszymi, które zainstalowały takie pojemniki. Na podobne rozwiązanie zdecydowały się lotniska McCarran International Airport w Las Vegas oraz Colorado Springs Airport w Kolorado.

Oceń treść:

Average: 9.3 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie dobre, to już n-ty raz z mxe. Wszystko odbywa się w moim mieszkaniu wraz ze współlokatorami, także pod wpływem. Nie odgrywają oni jednak roli.

Pozwoliłem sobie zaniedbać standardowe cechy tripraporu. Czasu i tak nie czułem. Opowiadanie.

 

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Względnie dobre

PORA STRAWIĆ TO INACZEJ

Od mojego ostatniego wrzutu dekstrometorfanu minęło 10 dni i można rzec, że pewne rzeczy się ułożyły, wskoczyły na swe miejsce. Zachowuję trzeźwość, tak jak zamierzałem. Zabawa w świadome śnienie + medytacja + joga dają naprawdę zajebiste efekty. Może nawet za dwa miesiące opiszę co i jak się zmienia, oddając cześć tradycyjnej i zdrowej metodzie na zwiększanie świadomości- zwyczajnej kontemplacji. Dziś jednak mam w planach "naprawić" błędy sprzed kilku dni.

  • Metadon


Więc, było to tak...Magiczny dzień, koniec roku szkolnego, wysiłek jednego roku, obniżenie poziomu stresu w organiźmie... Rozumiecie? Zupełny odpał. Postanowiłem spróbować czegoś nowego, padło na metadon, ale po kolei.Set&setting: Pozytywny nastrój, dobra pogoda, miła atmosfera - koniec roku szkolnego. Żadnych ciśnień, gdzieś do godziny 16:00 pod wpływem alkoholu.

Niestety, brak znajomych u boku. Ciekawość do tej substancji, zupełna niewiedza jeśli idzie o jej działanie i dawkowanie.


  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Miks

Od dluzszego czasu napalalam sie na ten miks, wiec podeszlam do sprawy nacpania sie z metodycznym entuzjazmem. Miejsce: mieszkanie moje i D. oraz okolice. D to moj Partner zyciowy.

   Wlasciwie nie wiem, skad w mojej glowie wziela sie idea nacpania sie benzydamina i DXM, czyli slynnego combo o nazwie BXM. Dotychczasowe proby z tym miksem nie urywaly dupy. Doszlam do wniosku, ze nie jestem szczegolnie podatna na benzydamine, do tej pory nie zaoferowala mi nic poza kilkoma kiepskimi halucynacjami (dobre i to), bezsennoscia i powidokami, ktorych ciezko sie pozbyc. Niemniej zaopatrzylismy sie wysylkowo w cztery saszetki proszku do irygacji pochwy i 3 opakowania leku na kaszel o nazwie Akodin.