Parada zwolenników legalizacji marihuany

Około pięciu tysięcy osób na paradzie w Berlinie

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP

Odsłony

3100
Przy dźwiękach bębnów kilka tysięcy ludzi przeszło lub przejechało w sobotę kolorowymi wozami po ulicach Berlina, domagając się legalizacji konopi indyjskich, z których wytwarza się marihuanę i haszysz.

Początkowo uczestników demonstracji było niewielu z powodu złej pogody, ale wczesnym popołudniem zaświeciło słońce i ostatecznie na wiecu kończącym paradę zgromadziło się około pięciu tysięcy osób.

Policja poinformowała, że parada przebiegła bez incydentów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

wkurzony (niezweryfikowany)
i dalej te hujowe komentarze na onecie:((( <br>kurwa, musimy zrobic najazd, ale kultularny, zeby ich jakos przekonac ze nie jestesmy jakims marginesem spolecznym, kurwa do roboty!!!! <br>ps. tylko nie wyzywajcie ich, a odpierajcie ich smiesznze argumenty
indygogo (niezweryfikowany)
Komentarze nie sa takie zle. Damy rade. Niech kazdy sie wpisze
indyhigh (niezweryfikowany)
Komentarze nie sa takie zle. Damy rade. Niech kazdy sie wpisze
FruvaQ (niezweryfikowany)
Komentarze nie sa takie zle. Damy rade. Niech kazdy sie wpisze
macthc (niezweryfikowany)
alez na onecie debile sie wpisuja. chyba nigdy ziola na oczy nie widzieli i mysla, ze to sie w pompe wali:)
pan z onetu :) ... (niezweryfikowany)
narkomani szaleja ?
M.J. (niezweryfikowany)
Kocham niemcuf, tak troche;) <br>ale niemki to do szleństwa umiom robić Lody. <br>Sami wiecie po dobrej Lufie niemato jak Lody. <br>Niemcy go go.Chyba jest tam pare mondrych kolesi nie to co na onecie. Kochane niemeczki <br>myjcie zombeczki &quot;incoming &quot; Ja and my Lufa. <br> <br>Yeah!!!
Smoyku (niezweryfikowany)
Mozna porównac zachodnie sąsiadki do zachodnich samochodów, są szybkie i bardzo wypasione i naprawdę z niezłą SS klasą TEreSkaO
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

poranek we własnym domu pewnej wietrznej soboty, pozytywne nastawienie.

Zanim przejdę do właściwego TR, chciałbym napisać czemu w ogóle go piszę. Po pierwsze na pewno nie po to, byś dowiedział się, drogi czytelniku, jak działa dxm. Takich raportów jest na tej stronie od ch*ja i jeszcze trochę, spójrzmy prawdzie w oczy - czytając ten konkretny, nie dowiesz się prawdopodobnie niczego nowego. Mimo to, ostatnimi czasy dane mi było zaobserwować pewien spór: niektórzy twierdzą, iż grejpfrut zupełnie im nie pomógł, inni zachwalą jego działanie. Po pierwszej próbie z tym cytrusem zdecydowanie mogę zaliczyć się do tych drugich.

  • Inne
  • Tripraport

Płytka rzeka o dość spokojnym nurcie. Dwójka wieloletnich znajomych. Nastawienie pozytywne

Wstęp

 Na miejscówkę dojechaliśmy nieco po południu. Dość szybko uporaliśmy się z przygotowaniem noclegu, wypiliśmy po piwie i spakowaliśmy najpotrzebniejsze rzeczy. Pogoda była niezła, ludzi w okolicy niewielu, problemów w glowie zaś żadnych. Warunki na tripa były naprawdę dobre.

Treść właściwa

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

potężny kac wraz z silnym zmęczeniem, otoczenie równie niesprzyjające, gdyż była noc

Był to niezwykle ciężki dzień, spowodował to potężny kac po równie potężnej ilościu alkoholu, dlatego idealnym pomysłem miało okazać się zapalenie trawy, tak więc mniej-więcej o godzinie 23:00 postanowiłem porządnie nabić lufkę zielonym dobrem.

  • Inne
  • Retrospekcja

Nastawiony pozytywnie, gotowy na senne przygody.

 Synaptolepis Kirkii inaczej Uvuma-Omhlope to sproszkowany niebieskawo-biały afrykański korzeń wpływający na sny. Bez zapachowy, w smaku całkowicie neutralny, po rozpuszczeniu w wodzie wychodzi zawiesina podobna do wody z mąką.

randomness