Parada zwolenników legalizacji marihuany

Około pięciu tysięcy osób na paradzie w Berlinie

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP

Odsłony

3102
Przy dźwiękach bębnów kilka tysięcy ludzi przeszło lub przejechało w sobotę kolorowymi wozami po ulicach Berlina, domagając się legalizacji konopi indyjskich, z których wytwarza się marihuanę i haszysz.

Początkowo uczestników demonstracji było niewielu z powodu złej pogody, ale wczesnym popołudniem zaświeciło słońce i ostatecznie na wiecu kończącym paradę zgromadziło się około pięciu tysięcy osób.

Policja poinformowała, że parada przebiegła bez incydentów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

wkurzony (niezweryfikowany)
i dalej te hujowe komentarze na onecie:((( <br>kurwa, musimy zrobic najazd, ale kultularny, zeby ich jakos przekonac ze nie jestesmy jakims marginesem spolecznym, kurwa do roboty!!!! <br>ps. tylko nie wyzywajcie ich, a odpierajcie ich smiesznze argumenty
indygogo (niezweryfikowany)
Komentarze nie sa takie zle. Damy rade. Niech kazdy sie wpisze
indyhigh (niezweryfikowany)
Komentarze nie sa takie zle. Damy rade. Niech kazdy sie wpisze
FruvaQ (niezweryfikowany)
Komentarze nie sa takie zle. Damy rade. Niech kazdy sie wpisze
macthc (niezweryfikowany)
alez na onecie debile sie wpisuja. chyba nigdy ziola na oczy nie widzieli i mysla, ze to sie w pompe wali:)
pan z onetu :) ... (niezweryfikowany)
narkomani szaleja ?
M.J. (niezweryfikowany)
Kocham niemcuf, tak troche;) <br>ale niemki to do szleństwa umiom robić Lody. <br>Sami wiecie po dobrej Lufie niemato jak Lody. <br>Niemcy go go.Chyba jest tam pare mondrych kolesi nie to co na onecie. Kochane niemeczki <br>myjcie zombeczki &quot;incoming &quot; Ja and my Lufa. <br> <br>Yeah!!!
Smoyku (niezweryfikowany)
Mozna porównac zachodnie sąsiadki do zachodnich samochodów, są szybkie i bardzo wypasione i naprawdę z niezłą SS klasą TEreSkaO
Zajawki z NeuroGroove
  • Alkohol
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz
  • Tantum Rosa

Dzień całkiem normalny, posiłek spożyty kilka godzin przed zażyciem substancji. Głównym powodem, że był to idealny czas na halucynacje było to, że miałem wolne mieszkanie na kilka dni. Oczekiwałem po prostu miłego doświadczenia, czegoś innego gdyż wcześniej miałem doświadczenia tylko alkoholem i thc.

Jako, że to pierwszy raz z benzydaminą to zdecydowałem się na dwie saszetki Tantum Rosa. Przeprowadziłem ekstrakcje a następnie uzyskany osad zalałem jak najmniejszą ilością soku pomarańczowego. O godzinie 23:30 spożyłem specyfik. Smak bardzo intensywnie słony, okropny ale płynu na tyle mało że było to do przeżycia. Brzuch od razu się odezwał ale zapiłem jeszcze sokiem pomarańczowym i winogronowym żeby zabić smak i jakoś zatrzymałem całość w żołądku.

  • Dekstrometorfan

Set & setting: ja (wiek: 20) - pozytywne nastawienie pomimo przemoknięcia po deszczu; Towarzysz (17) - niepewność, ciekawość; namiot rozstawiony pod drzewami na granicy odludnego lasu i urokliwej polany, noc, towarzystwo A.L., dla mnie Dziewczyny, dla Towarzysza siostry.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Późny wieczór, dobre nastawienie, organizm wypoczęty po kilkugodzinnej drzemce, w ciągu dnia sporo ruchu, przed chwilą jeszcze wieczorny spacer i rozmowa telefoniczna z dziewczyną, której mogłoby nie być (rozmowy oczywiście), gdyż wyprowadziła mnie nieco z równowagi. Szklanka soku porzeczkowego z własnoręcznie przygotowanego koncentratu z ubiegłego lata.

23:30

Dobre nastawienie, organizm wypoczęty po kilkugodzinnej drzemce, w ciągu dnia sporo ruchu, przed chwilą jeszcze wieczorny spacer i rozmowa telefoniczna z dziewczyną, której mogłoby nie być (rozmowy oczywiście), gdyż wyprowadziła mnie nieco z równowagi. Półtorej godziny temu szklanka soku porzeczkowego z własnoręcznie przygotowanego koncentratu z ubiegłego lata. 

  • Bad trip
  • Marihuana
  • Marihuana

Set: radosny humor, setting: lasek w okolicy miasteczka oraz część misteczka.

../

randomness