PAP: Ostrzeżenie przed groźnym narkotykiem

Media szwedzkie i norweskie ostrzegają przed pojawieniem się na rynku nowego, bardzo groźnego rosyjskiego narkotyku o nazwie krokodyl. Specyfik ten trafił już do północnej Szwecji i Norwegii, przemycany z rosyjskiego Murmańska.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

6660
Krokodyl produkowany jest na bazie syntetycznej heroiny, ale według lekarzy rosyjskich jest od niej mocniejszytysiąc razy.

Uważa się, że jednorazowe jego zażycie spowodować może trwałe uzależnienie. Natomiast przedawkowanie i to nawet niewielkie kończy się najczęściej śmiercią. Niedawno w Szwecji zanotowano pierwszą ofiarę śmiertelną nowego narkotyku.

"Krokodyl" został podobno opracowany w Petersburgu i jest tam wytwarzany. Dystrybucją zajmują się zorganizowane grupy przestępcze, które na północnych terenach Szwecji i Norwegii rozprowadzają go przy pomocy rosyjskich prostytutek oraz ich również rosyjskich opiekunów. Podobnie dzieje się w Finlandii, dokąd "krokodyl" też zawitał.

(Louis: to chyba podpada pod FUD roku...)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

nvm (niezweryfikowany)
Dopóki nie pojawi się u nas w Polsce i jakieś _wiarygodne_ źródło tego nie potwierdzi, nie uwierzę. :]
szlaq (niezweryfikowany)
famy chodzą, że polska będzie produkować &quot;aligatora &quot;, który jest aż tysiąc razy mocniejszy od &quot;krokodyla &quot; <br> <br>pap to żaden fakt.
THC_ (niezweryfikowany)
... ja dwa poprosze ;P
zzza (niezweryfikowany)
Jesli nie chcesz mojej zguby...
scr (niezweryfikowany)
nothing more
White Nose corp. (niezweryfikowany)
Wie ktos moze jak brzmi pelna nazwa tego narkotyku?
Louis (niezweryfikowany)
Wie ktos moze jak brzmi pelna nazwa tego narkotyku?
lucyper (niezweryfikowany)
Wie ktos moze jak brzmi pelna nazwa tego narkotyku?
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Wie ktos moze jak brzmi pelna nazwa tego narkotyku?</p>
acodin (niezweryfikowany)
nie wieze w to uzaleznienie od niego i to ze jest 1000razy mocniejszy czy tam silniejszy od heroiny. niech podadza jakies dokladne info o nim to mozna wtedy gadac.... aha no i w ogole co za debil to tak nazwal ;|
rudy (niezweryfikowany)
ale pierdolenie, nawet nie wiem, jak to skomentować...
grv (niezweryfikowany)
<br>znajac zycie &quot;aligator - lacoste &quot; <br>State/Province: Russia,Saint - Petersburg <br>pillreport pisze ze <br> <br>Description: Good pills! = 9 marks! <br>Very Hard Peak,but 2 hours ... :( <br>I was dance all night,and chat with friends,positive! I was loving <br>all! Good Pills <br>Depression = 0 <br>Go to sleep! :) <br>Clear Pill <br>Rating: MDxx High <br> <br>wiec to sciema konkurencji jak na moj gust
corvus (niezweryfikowany)
Ale mi nowosc, jakas pochodna fenatylu. Ze 1000-krotnie silniejsza to sie zgodze ale to nie ma wiele wspolnego z potencjałem uzalezniajacym. Hel i tak bedzie 1000-krotnie popularniejszy i dostepniejszy.
l*s (niezweryfikowany)
mniam mniam;] <br> <br>poczekamy pożyjemy poczujemy <br> <br> <br>i się dowiemy
Zajawki z NeuroGroove
  • Alprazolam
  • Fluoksetyna
  • Użycie medyczne

Leczenie psychiatryczne.

W wyniku ciągłego stresu związanego przede wszystkim z chorą ambicją i całym procesem edukacji, a także w wyniku przykrych doświadczeń z dzieciństwa (przez które popadłem w depresję), w pewnym momencie życia zdecydowałem się na terapię. Nie byłem pewien czy od razu chcę udać się do psychiatry. Na początek wybrałem psychologa. Niestety - albo miałem pecha przy wyborze albo po prostu to nie jest dla mnie. Od jednego z psychologów usłyszałem, że mogę być opętany....Dlatego właśnie zrezygnowałem z tego hmmm...'leczenia'. Udałem się do psychiatry.

  • Tramadol

Najczęściej na noc

W tym trip-raportcie postaram się streścić najważniejsze informacje o moich doświadczeniach z tramadolem w wersji o opóźnionym działaniu (retard), tj. tabletek rozpuszczających się powoli w żołądku - nawet do 10h*. Brzmi jak wstęp do rozprawki gimbusa...

 Mam regularny dostęp do tramadolu (50mg retard) i korzystam z tego w pełni. Od razu jednak przyznam, nie ma co spodziewać się jakichś fajerwerków czy kolorków - co więcej, po wszystkim ma się wrażenie, że substancja to nic specjalnego, jakże mylnie. Typowy "trip" wygląda tak:

  • Marihuana

To byl moj 2 raz, wczesniej palilem tylko jakas sieje ale bez efektow: za slaba, za malo, za duzo chetnych.


  • Pozytywne przeżycie
  • Pridinol
  • Zolpidem

Chęć przeżycia czegoś przyjemnego, spokój w domu, pozytywne nastawienie po przyjemnym dniu, kolega jako towarzysz przez część tripu, w głowie lekki burdel i niepokój spowodowany przez ogólną sytuację życiową.

Dzień mijał miło. Było bardzo słonecznie i przyjemnie, z nieba lało się ciepło. Z przyjemnością odbyłem dłuższą przejażdżkę rowerową z moim przyjacielem, nazwijmy go Hank. Po drodze zajechaliśmy na stary wiadukt kolejowy i ogarnęliśmy okolicę wzrokiem. Na zachodzie widać było chylące się ku dołu słońce, na wschodzie tymczasem pojawił się księżyc tuż po pierwszej kwadrze. Tory kolejowe jak zwykle wprowadzały mnie w stan melancholii i uspokojenia toteż przysiedliśmy sobie z Hankiem na chwilę by podsumować ten dzień. Było przyjemnie wypić jeszcze po dwa piwa by się dodatkowo zrelaksować.

randomness