REKLAMA
PAP: Ostrzeżenie przed groźnym narkotykiem

Media szwedzkie i norweskie ostrzegają przed pojawieniem się na rynku nowego, bardzo groźnego rosyjskiego narkotyku o nazwie krokodyl. Specyfik ten trafił już do północnej Szwecji i Norwegii, przemycany z rosyjskiego Murmańska.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

6633
Krokodyl produkowany jest na bazie syntetycznej heroiny, ale według lekarzy rosyjskich jest od niej mocniejszytysiąc razy.

Uważa się, że jednorazowe jego zażycie spowodować może trwałe uzależnienie. Natomiast przedawkowanie i to nawet niewielkie kończy się najczęściej śmiercią. Niedawno w Szwecji zanotowano pierwszą ofiarę śmiertelną nowego narkotyku.

"Krokodyl" został podobno opracowany w Petersburgu i jest tam wytwarzany. Dystrybucją zajmują się zorganizowane grupy przestępcze, które na północnych terenach Szwecji i Norwegii rozprowadzają go przy pomocy rosyjskich prostytutek oraz ich również rosyjskich opiekunów. Podobnie dzieje się w Finlandii, dokąd "krokodyl" też zawitał.

(Louis: to chyba podpada pod FUD roku...)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

nvm (niezweryfikowany)
Dopóki nie pojawi się u nas w Polsce i jakieś _wiarygodne_ źródło tego nie potwierdzi, nie uwierzę. :]
szlaq (niezweryfikowany)
famy chodzą, że polska będzie produkować &quot;aligatora &quot;, który jest aż tysiąc razy mocniejszy od &quot;krokodyla &quot; <br> <br>pap to żaden fakt.
THC_ (niezweryfikowany)
... ja dwa poprosze ;P
zzza (niezweryfikowany)
Jesli nie chcesz mojej zguby...
scr (niezweryfikowany)
nothing more
White Nose corp. (niezweryfikowany)
Wie ktos moze jak brzmi pelna nazwa tego narkotyku?
Louis (niezweryfikowany)
Wie ktos moze jak brzmi pelna nazwa tego narkotyku?
lucyper (niezweryfikowany)
Wie ktos moze jak brzmi pelna nazwa tego narkotyku?
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Wie ktos moze jak brzmi pelna nazwa tego narkotyku?</p>
acodin (niezweryfikowany)
nie wieze w to uzaleznienie od niego i to ze jest 1000razy mocniejszy czy tam silniejszy od heroiny. niech podadza jakies dokladne info o nim to mozna wtedy gadac.... aha no i w ogole co za debil to tak nazwal ;|
rudy (niezweryfikowany)
ale pierdolenie, nawet nie wiem, jak to skomentować...
grv (niezweryfikowany)
<br>znajac zycie &quot;aligator - lacoste &quot; <br>State/Province: Russia,Saint - Petersburg <br>pillreport pisze ze <br> <br>Description: Good pills! = 9 marks! <br>Very Hard Peak,but 2 hours ... :( <br>I was dance all night,and chat with friends,positive! I was loving <br>all! Good Pills <br>Depression = 0 <br>Go to sleep! :) <br>Clear Pill <br>Rating: MDxx High <br> <br>wiec to sciema konkurencji jak na moj gust
corvus (niezweryfikowany)
Ale mi nowosc, jakas pochodna fenatylu. Ze 1000-krotnie silniejsza to sie zgodze ale to nie ma wiele wspolnego z potencjałem uzalezniajacym. Hel i tak bedzie 1000-krotnie popularniejszy i dostepniejszy.
l*s (niezweryfikowany)
mniam mniam;] <br> <br>poczekamy pożyjemy poczujemy <br> <br> <br>i się dowiemy
Zajawki z NeuroGroove
  • Damiana
  • Marihuana
  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Set - dobry humor, lekkie zmęczenie po całym dniu, parę cięższych spraw na głowie, które ciążą mi od dłuższego czasu, ale jestem zupełnie bezsilny wobec nich Setting - impreza taneczna "Pure psychedelic" (transy)

Cześć!

Wczoraj miałem przyjemność zarzucić emkę, poraz pierwszy w życiu. Generalnie ze stymulantami nie mam dużego doświadczenia, jedynie z metylofenidatem, którego dostaję na ADHD i raz z amfetaminą, jednak tylko w mikrodawce 20mg oral. Kofeinę, teobrominę i inne "lekkie" stymulanty pochodzenia roślinnego pomijam :P

  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Tripraport

Dobry humor, wypoczęty , wszystko w jak najlepszym porządeczku, ładny park, świetna pogoda.

 

Oczekiwana przesyłka z RC przyszła... Pozostało tylko zaplanować dzień i dawkę...
Padło na sobotnie popołudnie . Pogoda dopisała , w pt. podzieliliśmy hometa  po 35 mg i każdy zabrał swoją część. Z uwagi na dopołudniowe zajęcia, postanowiliśmy zjeść osobno w podobnych odstępach czasu. 

(T=0)

Moje 35mg rozeszło się pod językiem ok pół godziny wcześniej niż kumpla.Zostało solidnie zapite sokiem porzeczkowym. Po kilku chwilach poczułem narastające napięcie i lekkie podenerwowanie.

  • Grzyby halucynogenne

nazwa substancji: GRZYBKI (PSYLOCYBINA)


poziom doświadczenia użytkownika: DRUGI RAZ


dawka, metoda zażycia: NIECALY GRAM, ZJEDZONE


"set & setting": WIELKA OCHOTA NA NOWA PRZYGODE

  • LSD-25