Paliła marihuanę codziennie przez 9 lat. Detoks okazał się koszmarem

Ta kobieta była uzależniona od palenia marihuany. Robiła to codziennie od 9 lat. Dwa miesiące temu postanowiła raz na zawsze rozprawić się ze swoim nałogiem. Suede Brooks z Las Vegas przeżyła prawdziwy koszmar podczas detoksu. "Wymioty, bezsenność, ataki paniki" - wyjaśniła na TikToku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

412

Ta kobieta była uzależniona od palenia marihuany. Robiła to codziennie od 9 lat. Dwa miesiące temu postanowiła raz na zawsze rozprawić się ze swoim nałogiem. Suede Brooks z Las Vegas przeżyła prawdziwy koszmar podczas detoksu. "Wymioty, bezsenność, ataki paniki" - wyjaśniła na TikToku.

Suede jest modelką z USA. Niedawno nagrała na TikToku specjalny filmik, w którym zdobyła się na intymne wyznanie. To właśnie na tej platformie 22-latkę obserwuje już 1,3 miliona użytkowników. Liczba ta wciąż rośnie.

W wideo śliczna blondynka przyznała, że od 13 roku życia była uzależniona od konopi indyjskich. Dziewczyna dzień w dzień paliła marihuanę. W końcu razem ze swoją przyjaciółką, która również miała ten sam nałóg, postanowiły rzucić trawkę. Stało się to dwa miesiące temu.

Suede opowiedziała o skutkach odstawienia tej używki. Przyznała, że pierwsze dni były dla niej prawdziwym horrorem. Cierpiała na zimne poty, nieustanne wymioty oraz bezsenność. Mimo wszystko, nie poddała się. Pomogła jej silna wola.

Młoda kobieta stwierdziła, że przez długi czas nie zdawała sobie sprawy z tego, że ma problem. Dopiero ilość wydawanych pieniędzy na marihuanę uświadomiła jej, że tak naprawdę jest w mocnym potrzasku.

Według wyliczeń "Daily Mail", modelka rocznie wydawała ponad 22 tys. złotych na trawkę.

Suede dodała też w nagraniu, że ta decyzja, by zerwać z nałogiem, okazała się najlepszą w jej życiu. "Czuję, że właściwie nadaję na tych samych falach, co wszyscy we wszechświecie, co jest bardzo dziwnym uczuciem" - powiedziała.

"Jeśli chcesz rzucić palenie, mówię ci, po prostu przetrwaj pierwsze cztery dni, a twoje życie się zmieni" - zaapelowała do fanów na TikToku.

Setki internautów pochwaliło ją w komentarzach za ten krok oraz silną wolę. Życzyli jej wytrwałości.

Oceń treść:

Average: 1 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-I

Substancja i dawka: 18 mg 2C-I.


  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Miła atmosfera, pozytywne nastawienie z mojej strony, piękny lasek i najlepsi towarzysze

Przygotowania:

Razem z 2 osobami utworzyliśmy małą ekipę do tripu z pigułkami (ona G, on K i ja).

Któregoś dnia umówiliśmy się że weźmiemy owe cukiereczki, które niestety albo stety mi pozostały z holandii, z której wróciłem. Miałem TYLKO 2  zielone heinekeny (które szczerze mógłbym brać codziennie) i 1 niebieską WB, która była dla mnie bardzo słaba bo pamiętam,  że musiałem wziąć 1.5 by poczuć cząstkę działania jak w heinekenie ale mniejsza :P 

Generalnie na całą zabawę umówiliśmy się po lekcjach :D

Zabawa... AKCJA? 

  • Dekstrometorfan

Pewnie już opisywałam swój pierwszy raz, ale zginął gdzieś w czeluściach dexeleetu. Było to co prawda kawał czasu temu, ale nadal pamiętam większość.

Waga: 46kg

Dawka: 375mg

S&s:

Pogoda była piękna, niebo niebieskie, wiał przyjemny wiaterek, słowem idealny dzień

na spacerek do apteki. Podekscytowana swoim zakupem, a raczej myślą o wspólnie spędzonym z nim wieczorze, udałam się do domu.

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Nieznane jezioro 50 km od domu. Chęć poznania psychodeli. Przed zażyciem na miejscu obawa przed tym co mnie czeka.

 

Witam. Jest to mój pierwszy trip raport więc proszę o wyrozumiałość. Dwa poprzednie wieczory nie brałem tabletek przeciwalergicznych, bo nie mam pewności, czy można łączyć je z hometem. Poprzedniego wieczora nie jadłem kolacji, a w dni tripa tylko dwie skąpe kanapki rano, żeby dać większe szanse zadziałać tryptaminie.

10:30