REKLAMA
Palikot: gdyby szef PiS palił trawę, kraj byłby przyjemny

Janusz Palikot zapowiedział, że jego komisja "Przyjazne Państwo" skieruje w lipcu do Sejmu ponad 100 propozycji zmian w przepisach. Ale nie to wywołało największe zdziwienie.

toudy

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

1388
Janusz Palikot zapowiedział, że jego komisja "Przyjazne Państwo" skieruje w lipcu do Sejmu ponad 100 propozycji zmian w przepisach. Ale nie to wywołało największe zdziwienie. Na zakończenie konferencji Palikot wypalił: Gdyby Jarosław Kaczyński i Przemysław Gosiewski oraz kolega Antoni Macierewicz zapalili sobie skręta raz dziennie, na pewno Polska byłaby bardziej przyjemna niż wtedy kiedy oni zupełnie na trzeźwo komentują rzeczywistość w naszym kraju - powiedział. Propozycję legalizacji miękkich narkotyków Palikot rzucił w jednym z wywiadów. Teraz wytłumaczył, że tak na poważnie chodziło mu o to, iż setki tysięcy młodych ludzi używają miękkich narkotyków, co jest niegodne z polskim prawem i w związku tym należałoby ich wszystkich wsadzić do więzienia. Taki pomysł, że wprowadzamy przepis karny penalizujący jakieś zachowania społeczne i w związku tym mamy czyste sumienia, bo myśmy się konserwatywnie się zachowali, to jest droga donikąd. Ludzie palą narkotyki, bo coś im w duszy źle gra. Chcemy im pomóc, nie przez to że wprowadzamy zaostrzenia Kodeksu karnego, tylko próbujemy rozwiązać zagadkę ich duszy, ich umysłu i to jest prawdziwe wyzwanie - mówił.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Nildur (niezweryfikowany)
Tomasz Palikot mimo, ze niektorym moze wydawac sie za dziwaka to jest zajebista gosc, ktory jako jeden z nielicznych politykow wedlug mnie chce cos usprawnic w tym panstwie. Oby sie nie poddawal.
POLAKOV (niezweryfikowany)
PALIKOT ROB SWOJE BEDZIE PO TWOJEMU !!!!!!!!!!
tyntyryntyn (niezweryfikowany)
kolo ma kasę i widocznie jest poza "układami", więc może pozwolić sobie na odważne słowa. Więcej takich ludzi u władzy!
Vincent (niezweryfikowany)
Dokładnie, Palikot robi taką kasę na wódzie, że ma kompletnie w dupie czy w tej polityce będzie czy nie. Jak go nie będzie to wróci sobie do domu i dalej będzie trzepał kapuche. Dzieki temu jako jeden z niewielu polityków może mówić to co myśli i nie przejmować się tym że katoland nie wybierze go następnym razem w wyborach.
Anonim (niezweryfikowany)
narkoland glosuje na palikota : D
Darek (niezweryfikowany)
BIŁGORAJ stolica ćpunów!!! Palikot na prezydenta!!!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam to miasto 90% mieszkańców poniżej 30 roku życia przyznało się że chociaż raz paliło marihuanę!!
Anonim (niezweryfikowany)
Palikot!! Rób swoje, ale wróć też do produkcji tanich win, proooszę
Anonim i niech ... (niezweryfikowany)
Kurcze - Palikot nareszcie otwiera przyłbicę - robi w alkoholu, a popiera ganję! Swój chłop. Okazuje się, że filozof potrafi być etykiem. Dla mnie to dużo.
Anonim (niezweryfikowany)
heh.. dajesz sie ladnie rolowac.. porazka..
Anonim (niezweryfikowany)
Legalizacja jest mu po prostu na rękę ;] Teraz trzepie kase na alko, będzie trzepać i na ziole :]
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

okoliczności: powrót po latach do domu, niedawne wyjście z psychiatryka nastawienie: raczej pozytywne, było mi wszystko jedno, kiedy i jak się to skończy

Słowem wstępu: wyszedłem właśnie z psychiatryka, gdzie byłem, bo hmm... bo podobno mogłem umrzeć, z raczej nieistotne jakich powodów i przez różne jednostki chorobowe mojego mózgu. Bywa i tak, nieważne. W każdym razie po 3 latach liceum w innym mieście i zdanej mimo wszystko na psychotropach maturze (nie wiem jak, nie pamiętam swojej matury) wróciłem wreszcie do domu próbować chociaż trochę posklejać życie do kupy.

  • 2C-P
  • Przeżycie mistyczne

Własny pokój, samotnie. Pozytywne nastawienie.

Pierwszy raz  z psychodelikiem klasycznym.

 

  • 2C-P
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, troche chodzenia po mieście + impreza u znajomych.

T+0 

Godzina 16:00 zarzucamy z kumplem po 12mg 2C-P. Po zarzuceniu postanawiamy pójść do sklepu po winko, co by poczekać aż się załaduje i coś w tym czasie porobić. (później mieliśmy iść na impreze).

T+1

  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Wiek: 21

Doświadczenie: 7 i chyba ostatni raz z tym izomerem DF'a; mj i browar niezliczona ilość razy; ponadto wiele innych dziwnych substancji psychoaktywnych w ilości około 50 w tym z RC z grupy fenyloetyloamin: DOC, DF prawo i lewoskrętny, 2C-E, 2C-I, 2C-P i 2C-T-7 co najmniej dwa razy każda substancja (poza DOCem)

Substancje biorące udział w doświadczeniu: 1,5 kartonu "Hoffman" Bromo-DragonFly izomer prawoskrętny + parę buchów mj + całonocne oglądanie TV.

randomness