Pakistan: nieudany przemyt heroiny wartej 50 mln $

Pakistańskie służby bezpieczeństwa przechwyciły przy granicy z Iranem prawie tonę heroiny.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1490
Pakistan: nieudany przemyt heroiny wartej 50 mln $

Pakistańskie służby bezpieczeństwa przechwyciły przy granicy z Iranem prawie tonę heroiny o czarnorynkowej wartości ponad 50 mln dolarów - podała w środę BBC.
Policyjny patrol z pobliskiego miasta Turbat natknął się na przemytników narkotyków w pobliżu granicy z Iranem. Między oboma grupami doszło do wymiany ognia, w której zginął jeden z przemytników, a drugi został ranny.
W przejętym transporcie znajdowało się 630 kg czystej heroiny oraz 250 kg morfiny. Według władz, narkotyki zostały wyprodukowane w Afganistanie.
Jeden z policjantów w rozmowie z korespondentem Associated Press nazwał przechwycony transport największym, jaki udało się przejąć pakistańskim władzom w jej historii.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina


Substancja : Amfetamina

Ilość : Cały worek

Doznania : Niezłeeee ;)Mówiłem że opisze kiedyś nocną jazdę po fecie ... ;)Niestety nie będzie to sprawozdanie z jakiejś imprezy czy coś ...Było to dosyc niedawno, bo jakiś miech temu ... dostałem od znajomego Zdzisława ;) kilka worków jkiejś innej, bo palonej amfetaminy ... jak teraz dobrze pomyśle mogła to byś metamfetamina czy jakoś tak ... ale nieważne ... dostałem od niego towar z zapewnieniem że jest dobre.

  • Bad trip
  • Kannabinoidy

Chill, piątek, moje 4x4

Preludium

Podróż z października ub. roku, więc całość nie jest idealna, odrobinę pisana na kolanie bez absolutnie żadnych zdolności do ładnego i zgrabnego ubierania tekstu. Piątek, popołudnie, ja i 2 kumpli, nazwijmy ich X i Y.

X jest zawodowym testerem trunków wysokoprocentowych, ma lekkie doświadczenie w ryciu sobie bani najróżniejszymi specyfikami z najgłębszych otchłani tego świata

Y, poszkodowany, zielony w temacie gość, który przyszedł na spotkanie po paru miechach, a wyszedł bogatszy o wspomnienia z innego świata

  • Marihuana

No wiec tak. Chcialbym sie z wami podzielic moimi kilkoma Tripami na MJ. Nie

chce mi sie tego juz dusic w sobie. Ludzie z mojego otoczenia (oprocz kilku

osob, ktory mieli tez bad tripy) kompletnie nie wiedza co to jest prawdziwy

bad trip. Dla nich jest to zmula, jakas chujowa rozkmina itd. Wkurwia mnie

takie podejscie. Do rzeczy....

  • Bad trip
  • Kodeina

własny pokój, godzina 23, dobre grzanie

Witam, ja jestem dekoderemakodyny, a to jest mój trip raport. Bez przydługiego wstępu opiszę coś, co do tej pory wydawało mi się raczej niemożliwe. Równanie na wiek autora to mniej więcej cztery do drugiej,hehe.

randomness