REKLAMA
Ostrów Wielkopolski: CBŚ rozbiło gang narkotykowy

Dealerzy wywodzili się ze środowiska ochroniarzy.

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM Poniedziałek, 12 maja 2003

Odsłony

7139
12 osób handlujących narkotykami zatrzymali funkcjonariusze kaliskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim. Zatrzymani mężczyźni są podejrzani o wprowadzenie do obrotu kilkudziesięciu kilogramów narkotyków: amfetaminy, marihuany i ekstazy.

Stworzona przez nich sieć dilerów zajmowała się rozprowadzaniem narkotyków głównie na dyskotekach, w pubach i szkołach. Proceder ten trwał co najmniej od 2001 roku.

W skład gangu wchodzili mieszkańcy Ostrowa, wywodzący się ze środowiska ochroniarzy. Członkowie gangu działali bezwzględnie. Tych, którzy nie rozliczyli się z wziętych od nich narkotyków, wywozili do lasu, brutalnie bili, np. łamiąc im szczęki.

Podczas przeszukania mieszkań członków gangu funkcjonariusze kaliskiego oddziału CBŚ znaleźli nie tylko narkotyki, ale również blisko 80 tys. zł. Wobec 8 z 12 zatrzymanych prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o aresztowanie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

piekarz (niezweryfikowany)
w zyciu bym nie przypuszczal ze ochroniarze z klubu w ktorym sie draguje moga sprzedawac dragi, zawsze myslalem ze wypierdalali "cywilnych "dilow zeby oczyscic klub z tych wstretnych narkotykow ktore psuja zabawe.
cps (niezweryfikowany)
a to zalezy...czasami cywilny deal. mial wieksze uklady niz caly klub,ktory sprzedawal alkohol i papierosy z przemytu(okradal panstwo!!) heheehhehehhe <br>pozdr dla wlascicieli nieplacacych za tzw.ochrone??
ter. (niezweryfikowany)
a to zalezy...czasami cywilny deal. mial wieksze uklady niz caly klub,ktory sprzedawal alkohol i papierosy z przemytu(okradal panstwo!!) heheehhehehhe <br>pozdr dla wlascicieli nieplacacych za tzw.ochrone??
HWDP (niezweryfikowany)
mundur i pała wygląda mi to na pedała spod grzyba mi to ryba jaka przyszłość twoja
Michu (niezweryfikowany)
rzadzi sie swoimi prawami
luk_er (niezweryfikowany)
w dzisiejszych czasah wszystko jest mozliwe niedlugo jak nie bedzie dileruw zastompio ich policjanci moze tylko ceny wzrosną <br>
tomoraminium (niezweryfikowany)
w dzisiejszych czasah wszystko jest mozliwe niedlugo jak nie bedzie dileruw zastompio ich policjanci moze tylko ceny wzrosną <br>
Ostroviak (niezweryfikowany)
hmm panowe ale ci ochronirze to sa kumaci ludzie zawsze szło sie z nimi dogadac no i uwielbiali chuliganke o ile wiece co mam na mysli :)) Tylko Ostrovia !!!!!!!!!!!!
padree (niezweryfikowany)
zycie to nie bajka - kazdy wpadnie predzej czy pozniej
ala (niezweryfikowany)
i gdzie ta sprawiedliwosc ?? hehe ostrowki rynek......... hehe a co do chlopakow to nie znam osobiscie ale niech sie tam 3maja jakos nara :/ ciosy w chuj hehs
@diko (niezweryfikowany)
thc ma życ <br>
@diko (niezweryfikowany)
JEBANE H.W.D.P.PIZDY KURWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>
Nek (niezweryfikowany)
O jaka ochrone chodzi z protka czy z kad ? ?
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

I tak oto nadejszła wiekopomna chwila... Sobota 15.11.2003

  • 25B-NBOMe
  • Tripraport

Listopadowy wieczór, chec poprawy wrazenia po uprzednio nieprzyjemnej pierwszej przygodzie z 25b.

O tym, jak wy***ano mnie w kosmos, mimo że sam do tego zmierzałem, w zgoła innym jednak znaczeniu. Karton zażyty z intencją wybrania się na podróż daleko poza ordynarność tzw. rzeczywistości w trakcie tripa przyciągnął na mnie czy ewokował toksyczną dozę głupoty i pecha.

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Nastawienie: podekscytowanie, długo czekałem by skosztować metocynę. Liczyłem na spotkanie z drugą stroną życia, przybliżenie do Matki Natury, przeżycie enteogeniczne i mistyczne. Byłem sam, miałem nadzieję na uzyskanie mistycznych i osobistych doświadczeń, a do tego towarzystwo nie sprzyja. Miejsce: najpierw dom, spacer do sklepu i parku, potem znowu dom.

W dniu wczorajszym doszła długo oczekiwana paczka. A w niej 100 mg 4-HO-MET. Dawkowanie wg Shulgina to 10-20 mg doustnie. Nie czekając długo zażyłem ~10 mg doustnie i zaczekałem na efekty. Była godzina 13.07. Po regulaminowych 30 minutach poczułem się jakbym wziął antydepresant: citaproam, albo tianeptynę. Jednak uznałem że to było za słabo. Po godzinie wziąłem drugą taką samą porcję. Od tej pory zaczyna się właściwy opis podróży.

  • Pozytywne przeżycie
  • Tramadol

Pozytywne, ciepły dom rozmowa telefoniczna z B.

Ja czyli piszący K, mój ziomek B.

Doreta 37,5mg tramadolu i 325mg parasyfu, przyjęte 10tabsów bez filtracj przez K. B przyjęte na 1 raz 8 tabsów.

Obydwoje zarzuciliśmy o 22.05.

Ogólnie straszna saha ale nawet tego nie czujesz dopóki nie zobaczysz picia lub sie napijesz to pijesz aż w brzuchu nie ma miejsca. Obrzydzenie do jedzenia i chęc do działania a zarazem leniwość.

randomness