Oman, inni mają jeszcze gorzej.

W Omanie złapano pięciu handlarzy narkotyków, którzy zostana skazani na karę śmierci :((

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

2220
Oman: Aresztowano przemytników i skonfiskowano tonę haszyszu

Policja omańska przeprowadziła wielką operację przeciwko handlarzom narkotyków aresztując pięciu z nich i konfiskując tonę haszyszu - podał dzisiaj dziennik "Oman Observer". Zarekwirowano również dwa pistolety automatyczne i amunicję, należące do grupy przemytników środków odurzających z regionu Dhofar, położonego na południu Omanu. Banda składała się z dwóch Omańczyków, dwóch Pakistańczyków i Saudyjczyka. Oman wprowadził w kwietniu 1999 roku karę śmierci za przemyt i zażywanie narkotyków, idąc w ślady innych krajów położonych w strefie Zatoki Perskiej. Przez region ten prowadzą tranzytowe szlaki narkotykowe z Afganistanu, Pakistanu i Iranu.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Wiszu (niezweryfikowany)
Tona Haszu... cholera, a ja czekam na swój już 5 dzień!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Retrospekcja
  • Szałwia Wieszcza

Jak na szałwię przystało- sprzyjające pod każdym względem :)

Cześć wam. Chcę dołączyć do neuro grona pisarzy i pisarek, to podzielę się z wami swoją wspomnieniową zupą z przeszłości :) Raporty czytam od dłuższego czasu i tak na dobrą sprawę z założeniem konta i spisaniem własnego ociągałam się aż po dziś dzień. Mam nadzieję, że się spodoba :)

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie pozytywne z chęcią przeżycia czegoś nowego. Chyba podświadomie nawet oczekiwałam, że przeżyję/zobaczę coś co da mi wiarę w życie.

Zaczęliśmy razem z chłopakiem o 18:00. Znajomy chłopaka raz/dwa razy w roku ma dostawę, tym razem wypadła w połowie listopada. Przypominam sobie, że moje pierwsze bliskie spotkanie z kapeluszami odbyło się dwa lata wcześniej w podobnym czasie. "To nie może być przypadek!"- myślę i żuję każdego grzybka z osobna - dokładnie jak za pierwszym razem, kiedy żołądek nie poradził sobie i część tripa wisiałam na toalecie. Przy kolejnych razach do spożycia potrzebowałam jakiejś przegryzki. Poszatkowane nadzieniem do tosta lub posypka na bułce + kleks z  ketchupu, który skutecznie zabija smak. 

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Był to drugi raz kiedy wziołem z znajomymi to bardzo ciekawą substancje jaką jest MDMA, lecz pierwszy raz nie był aż tak piękny.

Było nas razem 4 osoby: "Ma"(Ja) Waga: 65kg (Mężczyzna) | "Ad" Waga: ok 60kg (Kobieta) | "Hi" Waga: ok 65/70kg (Meżczyzna) | Ka (Meżczyzna) nie brał tej substancji tylko inną. Wszyscy mieliśmy po 17lat, znamy się od 1 klasy podstawowej i wszyscy się bardzo dobrze znamy i lubimy wiec taka ekipa to coś pięknego na tak wspaniałego tripa.

  • Powój hawajski

Substancje: Argyreia Nervosa (hawaiian baby woodrose; powój hawajski), MJ, ususzone liście Leonotis Nepetifolia (lion\'s tail)


Doświadczenie: MJ, hasz, LSD, grzyby, powój hawajski, yopo, lion\'s tail, DXM, feta, extasy (raz)... i pewnie coś jeszcze, czegom nie spamiętał;-)


Set&Setting: moja kawalerka, sobotni wieczór, chęć ponownego wypłynięcia na głębokie wody własnej (pod)świadomości:-)
randomness