Niemcy zalegalizują marihuanę. Karl Lauterbach przedstawił szczegółowy plan

Legalizacja marihuany w Niemczech: Rząd koalicji obiecał obywatelom „kontrolowaną dystrybucję marihuany”. Minister zdrowia Karl Lauterbach przedstawił pierwsze punkty dotyczące legalizacji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

polskiobserwator.de | Paulina Szczepańska
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

68

Legalizacja marihuany w Niemczech: Rząd koalicji obiecał obywatelom „kontrolowaną dystrybucję marihuany”. Minister zdrowia Karl Lauterbach przedstawił pierwsze punkty dotyczące legalizacji.

Federalny minister zdrowia Karl Lauterbach (SPD) przedstawił kluczowe punkty planowanej kontrolowanej legalizacji marihuany: Zgodnie z nimi w przyszłości zakup i posiadanie 20 gramów marihuany od 18 roku życia powinno być w zasadzie zwolnione z kary.

O fakcie poinformowało Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND) odnosząc się do kluczowych punktów, które są obecnie koordynowane pomiędzy ministerstwami rządu federalnego. Zgodnie z nimi dozwolona ma być osobista uprawa do dwóch roślin konopi. Ilość substancji odurzającej THC w zalegalizowanej marihuanie nie powinna przekraczać 15 proc.

Legalizacja marihuany w Niemczech. Ochrona młodzieży

Aby jednak zapobiec „uszkodzeniom mózgu związanym z marihuaną”, młodzieży w wieku od 18 do 21 lat mogą być sprzedawane wyłącznie produkty o zawartości THC nie większej niż 10 procent – podano dalej. Limit posiadania 20 gramów marihuany powinien obowiązywać niezależnie od pochodzenia produktu z konopi i zawartości THC. W zasadzie konopie nie powinny być już prawnie klasyfikowane jako narkotyk.

Gdyby młodzież poniżej 18 roku życia została przyłapana z marihuaną, również obowiązywałoby zwolnienie z kary. Jednak zgodnie z kluczowymi punktami urzędy do spraw młodzieży mogłyby w tych przypadkach zobowiązać młodych ludzi do udziału w kursach profilaktycznych. Ponadto przewożona marihuana byłaby wówczas konfiskowana.

Ogólny zakaz reklamy

Lokalizacje sklepów z marihuaną mają być regulowane: Powinny być zachowane minimalne odległości do szkół, placówek dla dzieci i młodzieży. Mimo legalizacji marihuany, reklamowanie produktów z konopi powinno pozostać zabronione.

Zgodnie z kluczowymi punktami, rozważane jest umożliwienie sprzedaży marihuany nie tylko w licencjonowanych sklepach, ale także w aptekach. W ten sposób można by lepiej zwalczać czarny rynek ze względu na większą podaż, zwłaszcza na obszarach wiejskich.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Bad trip

Pozytywne Brak jakichkolwiek problemów, szczerze mówiąc chciałem przeżyć coś miłego i ciekawego - niekoniecznie głębokiego Miejsce akcji to działka wokół domu jak i sam dom.

 

 

Od tamtych wydarzeń upłynęły 2 miesiące i zebrałem w końcu myśli na tyle, aby opisać najgorszy stan w całym życiu.

 

Akt I    Dobre złego początki

  • 3-MMC
  • Pierwszy raz

Miejsce : Dom mój pokój zwany przez przyjaciół ,również ludzi oświeconych  "TRIP ROOMEM".

 

Poddałem się po tygodniu czystości , wziąłem 3-mmc to moje pierwsze doświadczenie z tym stymulantem i "kryształem miłości"(zredukowana opinia o metemefku . Rozjebało mnie(z ciekawości zajebałem również sniffa ,ODRADZAM I TO NIE PIERWSZY RAZ W TYM TR) , tętno  granicach 140 uderzeń na minutę, mam totalna gonitwę myśli a piszę to tylko dlatego bo muszę coś robić , TABSY NA USPOKOJENIE !!!

Walnąłem 5 tabsów skład :melisa , chmiel rumianek , KURWA!...na bank pomoże ; /....

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Nastawienie bardzo pozytywne, chęć odbicia się od codziennej rutyny. Mieszkanie puste do wieczora.

Mimo obecnie panującej pogody dzień był dość ładny, mama oświadczyła że wraz z siostrą jedzie do babci więc postanowiłem się nie nudzić i oddałem się pożądaniu.

Kiedy około godziny 13:30 w mieszkaniu zostałem tylko ja i mój mały piesek sięgnąłem do prawej kieszeni swojej kurtki, z której wyciągnąłem dwa opakowania Tussidexu.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Świętowanie sukcesu, perspektywa ogromu pracy w niedalekiej przyszłości.

Ostatnio wrzuciłem swój raport tutaj 3 lata temu. Niesamowite jak ten czas szybko upyłnął.  A więc tym razem - trip po grzybkach. 

Rzecz działa się wczoraj po 25 nóżkach i kapeluszach łysiczki lancetowatej. Pełne spektrum efektów rozwinęło się nim wskazówka minutowa zdążyła zatoczyć koło. 

 

randomness