Nieletni palili marihuanę w centrum miasta. Dostrzegło ich czujne oko kamery monitoringu

Nieletnie dziewczyny paliły marihuanę w centrum miasta. Teraz będą miały kłopoty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Twój Radom/Straż Miejska Radom
Komentarz [H]yperreala: 
Cóż, permanentną inwigilację zawsze mieć na uwadze należy.

Odsłony

715

Nieletnie dziewczyny paliły marihuanę w centrum miasta. Teraz będą miały kłopoty.

W sobotę, 24 marca o godz. 18:45 operator monitoringu miejskiego obserwując rejon Galerii Słonecznej przy ulicy Chrobrego w Radomiu zauważył i zgłosił dyżurnemu Straży Miejskiej, że na skwerze przy ulicy Struga/ Plac Jagielloński siedzą trzy młode kobiety, z których dwie najprawdopodobniej posiadają i zażywają środki odurzające.

Na miejsce został wysłany patrol Straży Miejskiej. Na widok zbliżającego się patrolu jedna z kobiet energicznym ruchem rzuciła jakiś przedmiot za siebie. Kobiety wylegitymowano i poproszono jedną z nich, by podniosła wyrzucony przedmiot. Okazało się, że była to paczka papierosów, w której znajdowała się szklana fifka, z której młode dziewczyny paliły marihuanę.

Podczas legitymowania okazało się że wszystkie osoby są nieletnie, dlatego o całej sytuacji zostali powiadomieni rodzice i opiekunowie.

Wszystkie nieletnie dziewczyny przewieziono do KMP Radom przy ulicy 11 Listopada celem wykonania dalszych czynności służbowych w obecności rodziców i opiekunów. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Radomiu.

Oceń treść:

Average: 9.8 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

mieszkanie w stolicy

ok. 16 30 przystapilem do robienia ekstrakcji dla mnie oraz kolegi, od dluzszego czasu sprawdzilem wszystkie dostepne mi zrodla o tym specyfiku. Po zapoznaniu sie z doswiadczeniami, niebezpieczenstwami, itp. itd. postanowilem wybrac wlasciwy moment. Taki wlasnie nadazyl sie tego dnia. Wiedzialem ze pozostajac daleko od stancji gdzie rygor panuje iscie wiekszy niz w akademiku, nie naraze sie na wlasciciela wchodzacego do pokoju i mowiacego "czy cie popierdolilo? Jakie muchy? Jakie pajaki?

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Urodziny kumpla w domku w górach

Jakiś czas temu jednym z moich marzeń zostało spróbowanie psychodelików. Z uwagi na mój wcześniejszy brak zainteresowania ich tematem moim jedynym źródłem informacji o nich, była propaganda, wmawiająca nam, że to zło, które cię zniszczy oraz obraz hipisów, którzy wyglądali tak jak sam nie chciałbym wyglądać, dlatego nie miałem o nich dobrej opinii i nigdy nie ciągnęło mnie, żeby ich spróbować. To wszystko zaczęło się jednak zmieniać, kiedy natrafiłem na fragmenty podcastów gościa o imieniu Joe Rogan. Jest to komentator w największej organizacji MMA na świecie.

  • Etanol (alkohol)
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

pokój

Zaczęło się od spotkania z M. w jednym z pubów w miejscowości X pewnego chłodnego, grudniowego wieczoru. Szłam na to spotkanie targana sprzecznymi uczuciami- w końcu nie widzieliśmy się już jakiś czas, a nasza relacja była dziwna i pełna niedomówień. No i miałam nadzieję, że skończę to spotkanie mimo wszystko o w miarę przyzwoitej porze, a nie jak zazwyczaj wieczorem- następnego dnia, z olbrzymim kacem.

  • 2C-I

22:30

Wciągnąłem do nosa około 5mg 2C-I. Dawka mała, ale ten sposób działa 2x silniej niż doustne podanie, a niektórzy są zadziwiająco wrażliwi na 2C-I, więc wolałem nie ryzykować z całymi 20mg doustnie.


Po około 5 minutach nos zaczął strasznie piec. To zupełnie coś innego niż przy podaniu doustnym, fenetyloaminy nie są chyba przeznaczone do takiej absorbcji.

22:45