Niebezpieczny seks po angielsku

Z badań nad zwyczajami młodych Brytyjczyków wynika, że ponad połowa badanych w wieku 16-25 lat próbowała palić trawkę, jedna trzecia 16-18-latków regularnie ją pali, zaś w grupie 22-25 lat narkotyków używa aż 60%.

Anonim

Kategorie

Źródło

BBC

Odsłony

7001
Dwie trzecie młodych Brytyjczyków w wieku 19-25 lat uprawiają seks bez zabezpieczenia.

Badania postaw młodzieży wobec seksu, narkotyków i alkoholu wykazały, że ponad 56% nastolatków w wieku 16-18 lat uprawia seks bez zabezpieczenia, a w grupie 22-25-latków odsetek ten wzrasta do 74%.

Z badań nad zwyczajami młodych Brytyjczyków wynika również, że ponad połowa badanych w wieku 16-25 lat próbowała palić trawkę, jedna trzecia 16-18-latków regularnie ją pali, zaś w grupie 22-25 lat narkotyków używa aż 60%. Do picia alkoholu przyznało się 54% 16-25-latków, a 80% uprawiało przelotny seks pod wpływem alkoholu.

W ankiecie przeprowadzonej na zlecenie brytyjskiej sieci telewizyjnej Channel Five wzięło udział 1568 osób w wieku 16-25 lat. Badania wykazały również, że młodzież przestrzega mimo wszystko pewnych "tradycyjnych wartości". Aż 79% osób w wieku 16-21 lat nigdy nie zdradziło swoich partnerów, a 54% 16-18-latków nie straciło jeszcze dziewictwa.

Około 15% młodych ludzi w wieku 16-25 lat nie uważa się za heteroseksualistów, 5% uważa się za homoseksualistów, a 6% za biseksualistów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

uczen (niezweryfikowany)
ahh.. ci brytyjczycy to SOM./..
luj (niezweryfikowany)
..... i sex są zajebiste nie ma to jak lodzik od laski bedąc całkowicie zajebanym :D:D:D:D
Anonim (niezweryfikowany)
<p>No tak... 56% nastolatków w wieku 16-18 lat uprawia seks bez zabezpieczenia a 54% nie straciło dziewictwa... Nie ma to jak umiejętności matematyczne :p</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

  • Amfetamina
  • Tripraport

Mój pokój, nastrój chujowy

Dużo czasu minęło, odkąd ostatnio pisałem. Dużo też się pozmieniało. W tej chwili leże na bombie. Porobiłem się przede wszystkim winem. Czerwonym Fresco, a dokładniej dwoma, właśnie kończę drugą butelkę. Fart, bo było na promocji w Biedronce. Dwa za pół ceny. Tylko głupiec by nie skorzystał. A jednak, jestem głupcem i skorzystałem. Zabawne prawda? 

  • Muchomor czerwony


Poniższy rysunek i tekst został stworzony pod wpływem muchomora czerwonego.  • Benzydamina
  • Katastrofa

morale: chujowe okoliczności: zbyt skomplikowane żeby tu pisać

Dobra, dosyć pierdolenia! moja (nie)przygoda zaczęła się pewnego sobotniego wieczoru kiedy to pod wpływem kilku piw wypitych z... komputerem zabrałem pieska na spacer i poszedłem do świątyni gimnazjalnych ćpunów... apteki.
-"Dzień dobry, mogę czymś pomóc?" - spytała farmaceutka
-"Poproszę 5 saszetek tantum rosa" - wyszeptał podchmielony placebo.
-"a czy to nie jest..."
-"tak... mama wstydziła się przyjść" - przerwał jej placebo