Niebezpieczny seks po angielsku

Z badań nad zwyczajami młodych Brytyjczyków wynika, że ponad połowa badanych w wieku 16-25 lat próbowała palić trawkę, jedna trzecia 16-18-latków regularnie ją pali, zaś w grupie 22-25 lat narkotyków używa aż 60%.

Anonim

Kategorie

Źródło

BBC

Odsłony

6992
Dwie trzecie młodych Brytyjczyków w wieku 19-25 lat uprawiają seks bez zabezpieczenia.

Badania postaw młodzieży wobec seksu, narkotyków i alkoholu wykazały, że ponad 56% nastolatków w wieku 16-18 lat uprawia seks bez zabezpieczenia, a w grupie 22-25-latków odsetek ten wzrasta do 74%.

Z badań nad zwyczajami młodych Brytyjczyków wynika również, że ponad połowa badanych w wieku 16-25 lat próbowała palić trawkę, jedna trzecia 16-18-latków regularnie ją pali, zaś w grupie 22-25 lat narkotyków używa aż 60%. Do picia alkoholu przyznało się 54% 16-25-latków, a 80% uprawiało przelotny seks pod wpływem alkoholu.

W ankiecie przeprowadzonej na zlecenie brytyjskiej sieci telewizyjnej Channel Five wzięło udział 1568 osób w wieku 16-25 lat. Badania wykazały również, że młodzież przestrzega mimo wszystko pewnych "tradycyjnych wartości". Aż 79% osób w wieku 16-21 lat nigdy nie zdradziło swoich partnerów, a 54% 16-18-latków nie straciło jeszcze dziewictwa.

Około 15% młodych ludzi w wieku 16-25 lat nie uważa się za heteroseksualistów, 5% uważa się za homoseksualistów, a 6% za biseksualistów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

uczen (niezweryfikowany)
ahh.. ci brytyjczycy to SOM./..
luj (niezweryfikowany)
..... i sex są zajebiste nie ma to jak lodzik od laski bedąc całkowicie zajebanym :D:D:D:D
Anonim (niezweryfikowany)
<p>No tak... 56% nastolatków w wieku 16-18 lat uprawia seks bez zabezpieczenia a 54% nie straciło dziewictwa... Nie ma to jak umiejętności matematyczne :p</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Silene Capensis
  • Tripraport

Nijakie

Wstęp 

Trip został napisany przeze mnie jakieś 3 lata temu - zaginiony i znaleziony. W tamtych czasach ćwiczyłem regularnie LD i zapoznając się z treścią kolejnych serwisów traktujących o snach, dotarłem w końcu do informacji o Silene Capensis - Afrykańskim Korzeniu Snów. Zamówiłem sobie 5 gram materiału roślinnego mając nadzieję na jakieś niezwykłe przeżycia. Mimo żucia tego cholerstwa przez tydzień, efekty poczułem wyłącznie dnia piątego.

TripRaport

  • Pseudoefedryna

Nazwa substancji: chlorowodorek pseudoefedryny

Postać: tabletki Sudafed (bez recepty, cena 10 zł); każda tabletka zawiera 60 mg leku. Sudafed jest przeznaczony do objawowego leczenia kataru.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Późny wieczór, początek nocy. Własny pokój, cisza i spokój, nastrój pozytywny bo dopiero co wróciłem z pracy a następne kilka dni mam wolne.

Zacznę od tego, że dobrych parę lat temu usłyszałem o nastolatkach ćpających lek do irygacji pochwy. Nie obeszło mnie to zupełnie, ot taka informacja jak każda inna. Jednak kowal losu uderzył w swoje kowadło i nadszedł dzień (a raczej noc). Prawdę mówiąc miałem ułatwione zadanie, bo znalazłem w domu trzy saszetki. Gdyby nie to, to raczej nieprędko wybrałbym się do apteki, bo nie miałem aż takiego parcia.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

Grzybowy dzień Grzybowa pogoda Grzybowe miejsce Grzybowy czas

"Usiądź wygodnie i się odpręż"

Powtarzam sobie to po raz ostatni dzisiejszego dnia. Śmiałe reperkusje dochodzą do mnie jeszcze ale zostawiam to wszystko. Ide, lecę.. Przestrzeń...

 

Wszystko zaczęło sie w czwartek. Piekny czwartek. Plan rysował się przejrzyście, piona palenia i małe grzybobranko po drodze...

 

T:16:00

randomness