Nie wiesz co robić w ferie?

Spędź je z policją!

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Poznańska

Odsłony

2383

Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Pile przygotowuje na ferie zimowe szeroką zakrojoną akcję profilatyczną.

Będą obecni wszędzie tam, gdzie zaplanowano zorganizowany wypoczynek dla dzieci i młodzieży. - Będziemy mówią o zagrożeniach, które niosą ze sobą narkotyki i alkohol - mówi Tomasz Wojciechowski, rzecznik prasowy KPP.

- Będziemy także poruszaą problem odpowiedzialności karnej nieletnich oraz przypominaą o elementarnych zasadach bezpieczeństwa. Policja będzie apelowaą nie tylko do dzieci.

O ich bezpieczeństwo powinni się bowiem zatroszczyą przede wszystkim rodzice. - Łatwo o tragedię, gdy dzieci wchodzą na kruchy lód albo bawią się na sankach tuż przy drogach szybkiego ruchu - przestrzega Tomasz Wojciechowski.

Policja zwraca się także do rodziców tych dzieci, które wyjeżdżają na wypoczynek, by w razie wątpliwości co do stanu trzeżwości kierowcy czy stanu technicznego autobusu, którym ich pociechy mają jechaą, kontaktowali się z Komendą pod numerem 997.

- Będziemy reagowali na każdy sygnał - mówi rzecznik pilskiej policji.
- W okresie ferii będzie także więcej kontroli na drogach. Zależy nam na tym, by zapewnią wszystkim dzieciom na naszym terenie jak najbardziej bezpieczny wypoczynek.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Kocica Wasylisa@gov (niezweryfikowany)
W szystkie Dzieci są Nasze. <br> <br>Spytaj milicjanta on ci wskarze drogę, on ci prawde powie. <br> <br>Amen
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

29 września 2001

  • Dekstrometorfan

Substancja: 600mg bromowodorku dekstrometorfanu w tabletkach po 15mg

Wiek, waga: 19lat, 60kg

Exp: DXM, THC, Etanol, nikotyna, kofeina

S&S: Zacisze własnego pokoju, rodzice na niższym piętrze (jak się potem dowiedziałem nie spali, wbrew moim oczekiwaniom), siostry na wakacjach, mała lampka na podłodze, (schylona maksymalnie w dół, tak, aby jak najmniej oświetlała) – jedynym źródłem mistycznego światła

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Lekka adrenalinka, nastawienie pozytywne. Niezaznajomienie się z substancją wiodącą. Wolna chata, luźny weekend z dwoma kumplami.

Całe zajście miało miejsce w wakacje. Niedziela godzina 17:00 spotkałem się z kolegami na mieście gdzie czekaliśmy na potwierdzenie odbioru. Po godzinie albo i więcej czekania dostaliśmy sygnał i od razu ruszyliśmy. Po dotarciu do domu gdzie czekał już na nas kartonik, rozsiedliśmy się i odpaliliśmy nutę.

  • Amfetamina

Przedwczoraj wieczorem mialem okazje po raz pierwszy skosztowac proszku,

poszedlem do kumpla, ktory mial sie uczyc, najpierw zajebalismy sie lajtowo

zielskiem, a pozniej przez caly wieczor palilem i pilem browary. Kiedy bylem

juz maksymalnie zakrecony walnelismy sobie z kumplem do dwie niewielkie

krechy bialego. W nos za bardzo nie pieklo, dopiero pozniej, no i to

nieprzyjemne uczucie w gardle. Najpierw zrobilo mi sie bardzo zimno, oczy

otworzyly sie jakby szerzej, a pozniej zlapalem zajebisty humorek, ale nie

randomness