REKLAMA
Nie wiesz co robić w ferie?

Spędź je z policją!

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Poznańska

Odsłony

2383

Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Pile przygotowuje na ferie zimowe szeroką zakrojoną akcję profilatyczną.

Będą obecni wszędzie tam, gdzie zaplanowano zorganizowany wypoczynek dla dzieci i młodzieży. - Będziemy mówią o zagrożeniach, które niosą ze sobą narkotyki i alkohol - mówi Tomasz Wojciechowski, rzecznik prasowy KPP.

- Będziemy także poruszaą problem odpowiedzialności karnej nieletnich oraz przypominaą o elementarnych zasadach bezpieczeństwa. Policja będzie apelowaą nie tylko do dzieci.

O ich bezpieczeństwo powinni się bowiem zatroszczyą przede wszystkim rodzice. - Łatwo o tragedię, gdy dzieci wchodzą na kruchy lód albo bawią się na sankach tuż przy drogach szybkiego ruchu - przestrzega Tomasz Wojciechowski.

Policja zwraca się także do rodziców tych dzieci, które wyjeżdżają na wypoczynek, by w razie wątpliwości co do stanu trzeżwości kierowcy czy stanu technicznego autobusu, którym ich pociechy mają jechaą, kontaktowali się z Komendą pod numerem 997.

- Będziemy reagowali na każdy sygnał - mówi rzecznik pilskiej policji.
- W okresie ferii będzie także więcej kontroli na drogach. Zależy nam na tym, by zapewnią wszystkim dzieciom na naszym terenie jak najbardziej bezpieczny wypoczynek.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Kocica Wasylisa@gov (niezweryfikowany)
W szystkie Dzieci są Nasze. <br> <br>Spytaj milicjanta on ci wskarze drogę, on ci prawde powie. <br> <br>Amen
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Zacznijmy od tego, że od Psylocybiny to jeszcze nikt nie umarł.....nawet śmiem powiedzieć że są one zdrowe:))) Jeśli ktoś ma dobrze poukładane w głowie i w życiu to grzybki mogą mu jedynie pokazać prawdziwe oblicze i niezwykłą przejrzystość naszego świata i sprawić, że zaczynamy rozumieć rzeczy, które kiedyś były dla nas zagmatwane.
  • 4-HO-MET
  • Katastrofa

Podekscytowanie, bardzo dobry humor, zniecierpliwienie. Oczekiwałem 'syndromu boga', zupełnego odrealnienia, ciekawych przemyśleń. Miejsce: U kumpla w domu, wieczór i noc.

Chciałbym zacząć od wstępu. Miał to być mój pierwszy raz z taką substancją, spodziewałem się po niej wiele, miałem nadzieję na mistyczne przeżycia i doznania. Trip miał wyglądać w ten sposób, że leżymy sobie z kumplem (nazwę go A.) u niego w pokoju (nota bene bardzo przytulnym i pozytywnie nastawiającym) i rozmawiając dzielimy się przeżyciami. Początkowo było zupełnie tak jak sobie wyobrażałem, a nawet lepiej. Co było później? Przeczytajcie.

  • Grzyby halucynogenne

S&S: koniec października 2009r., las na przedmieściach, pogoda raczej pochmurna, nastawienie? Ciekawość i podekscytowanie

Wiek: ja 16 lat, towarzysz 17

Doświadczenie: Moje - mj nałogowo na chwilę obecną, haszysz, dxm, kodeina;

Towarzysza - mj również nałogowo, haszysz, lsd, szałwia.

Ilość: po 25 łysiczek, ja 65kg/180cm, towarzysz 75kg/188cm

Czas: 13:30 + 20:00

Był to pierwszy trip grzybowy, także bądźcie wyrozumiali.

PROLOGOS

  • LSD-25
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo pozytywne nastawienie. Idealny klimat i towarzystwo.