NHS zamierza uruchomić centrum leczenia uzależnienia od internetu

Pierwsze centrum powstanie w centralnym i północno-zachodnim Londynie. Poza uzależnieniami od Internetu, będzie się też zajmowało uzależnieniem od gier komputerowych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Polityka Zdrowotna

Odsłony

30

Pierwsze centrum powstanie w centralnym i północno-zachodnim Londynie. Poza uzależnieniami od Internetu, będzie się też zajmowało uzależnieniem od gier komputerowych.

"Zaburzenia związane z grami komputerowymi i Internetem w końcu przykuwają uwagę, na którą zasługują. Szkody jakie mogą spowodować, są ogromne", powiedziała psychiatra Henrietta Bowden-Jones, założycielka kliniki. "Jest mało prawdopodobne, abyśmy byli świadkami epidemii młodych ludzi uzależnionych od gier, ale dla tych, którzy mają problem, Centrum Chorób Związanych z Uzależnieniem od Internetu zmieni życie". Finansowanie będzie prawdopodobnie pochodziło z NHS i dodatkowo z innych źródeł, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, podkreślił rzecznik Fundacji.

W zeszłym tygodniu ​​zaburzenia związane z uzależnieniem od gier komputerowych zostały sklasyfikowane jako jednostka chorobowa w nowej klasyfikacji ICD. To sprawia, że coraz większą uwagę przywiązuje się do ich właściwego leczenia, przez psychiatrów i psychoterapeutów.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

marihuana - pierwszy raz


  • DMT
  • Pierwszy raz

Wcześniej medytacja około 15 minut, dobry humor Miejsce: Spokojny pokój, bez żadnych odgłosów z otoczenia, brak muzyki

Jako, że wcześniej nigdy nie zdarzyło mi się palić changi, a z wielu relacji słyszałem o szybko wzrastającej tolerancji, zdecydowałem się właśnie na wiadro. Były święta bożego narodzenia, więc chwilę zajęło mi znalezienie otwartego sklepu, w którym kupiłem wszystkie potrzebne akcesoria, ale w końcu się udało. Przygotowałem się krótką medytacją, oraz oczyściłem pokój i wystko było już gotowe.

  • Bad trip
  • Szałwia Wieszcza

Słoneczko, drzewka, ptaszki i tak dalej. Nastawienie- w moim przypadku strach, nie ukrywam. Ale i lekka nadzieja. Gdyby jej nie było, oddałbym woreczek z Divnorum jakimś biednym dzieciom.

Okazja do konfrontacji ze strachem nadarzyła się szybciej niż myślałem. Dlatego właśnie piszę dzisiaj drugi raporcik. Ten będzie krótszy, za co chwała niech będzie światu. Gdyby szałwia trzymała dłużej, mógłbym teraz siedzieć zapłakany w kaftanie.

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Bardzo pozytywne nastawienie, wręcz fascynacja acodinem

Jest godzina 14:40. Dokładnie cztery godziny i czterdzieści minut temu do mojego układu pokarmowego dostał się dekstrometorfan. Faza ma już bardzo małe nasilenie, toteż postanowiłem napisać trip report. Drodzy czytelnicy, nie podzielić się z wami tym, co niecałe 3 godziny temu zawładnęło moim umysłem, byłoby grzechem! A więc po kolei:

WSTĘP

randomness