NHS zamierza uruchomić centrum leczenia uzależnienia od internetu

Pierwsze centrum powstanie w centralnym i północno-zachodnim Londynie. Poza uzależnieniami od Internetu, będzie się też zajmowało uzależnieniem od gier komputerowych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Polityka Zdrowotna

Odsłony

32

Pierwsze centrum powstanie w centralnym i północno-zachodnim Londynie. Poza uzależnieniami od Internetu, będzie się też zajmowało uzależnieniem od gier komputerowych.

"Zaburzenia związane z grami komputerowymi i Internetem w końcu przykuwają uwagę, na którą zasługują. Szkody jakie mogą spowodować, są ogromne", powiedziała psychiatra Henrietta Bowden-Jones, założycielka kliniki. "Jest mało prawdopodobne, abyśmy byli świadkami epidemii młodych ludzi uzależnionych od gier, ale dla tych, którzy mają problem, Centrum Chorób Związanych z Uzależnieniem od Internetu zmieni życie". Finansowanie będzie prawdopodobnie pochodziło z NHS i dodatkowo z innych źródeł, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, podkreślił rzecznik Fundacji.

W zeszłym tygodniu ​​zaburzenia związane z uzależnieniem od gier komputerowych zostały sklasyfikowane jako jednostka chorobowa w nowej klasyfikacji ICD. To sprawia, że coraz większą uwagę przywiązuje się do ich właściwego leczenia, przez psychiatrów i psychoterapeutów.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Kannabinoidy

Chill, piątek, moje 4x4

Preludium

Podróż z października ub. roku, więc całość nie jest idealna, odrobinę pisana na kolanie bez absolutnie żadnych zdolności do ładnego i zgrabnego ubierania tekstu. Piątek, popołudnie, ja i 2 kumpli, nazwijmy ich X i Y.

X jest zawodowym testerem trunków wysokoprocentowych, ma lekkie doświadczenie w ryciu sobie bani najróżniejszymi specyfikami z najgłębszych otchłani tego świata

Y, poszkodowany, zielony w temacie gość, który przyszedł na spotkanie po paru miechach, a wyszedł bogatszy o wspomnienia z innego świata

  • Dekstrometorfan
  • Miks
  • Szałwia Wieszcza

Własne mieszkanie, głównie pokój i kuchnia. O nastawieniu wszystko dokładnie napiszę poniżej.

24.04.2007

DXM Travel

  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie dobre, to już n-ty raz z mxe. Wszystko odbywa się w moim mieszkaniu wraz ze współlokatorami, także pod wpływem. Nie odgrywają oni jednak roli.

Pozwoliłem sobie zaniedbać standardowe cechy tripraporu. Czasu i tak nie czułem. Opowiadanie.

 

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Ciekawość spróbowania nowej substancji, bez przejmowania się problemami, dobry kontakt z kumplem

Lek zakupiłem internetowo ;D W mieszkaniu byłem z dobrym kolegą. Obiad zjadłem ok. 14:00 i zaraz po tym zabrałem się do ekstrakcji 3 saszetek(najpierw wsypać, potem zalać zimną wodą, delikatnie przemieszać, przelać przez chusteczkę). Następnie suszyłem na kaloryferze.

 

T+0  18:00- Zeskrobałem co zostało i wrzuciłem do resztki soku pomarańczowego, chusteczke też dodatkowo opłukałem. 3-4 łyki paskudztwa i nie ma. Czekałem na efekty słuchając muzyki. 

randomness