REKLAMA
Narkotykowy skandal na Rikers Island

Siedemnaście osób usłyszało zarzuty przemycania narkotyków oraz skalpeli na teren więzienia na Rikers Island. Wśród oskarżonych jest między innymi dwóch klawiszy, kucharz i sześciu więźniów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

153

Siedemnaście osób usłyszało zarzuty przemycania narkotyków oraz skalpeli na teren więzienia na Rikers Island. Wśród oskarżonych jest między innymi dwóch klawiszy, kucharz i sześciu więźniów.

Jak poinformowano z biura prokuratora okręgowego Bronksu oraz Department of Investigation, w przypadku strażników robili to oni za odpowiednie łapówki. Oficer Kevin McKoy (31 l.) przyjął co najmniej 10 tysięcy dolarów od więźniów w zamian za wniesienie na teren Rikers Island kontrabandy w postaci narkotyków, papierosów i skalpeli, które owijał w szarą taśmę klejącą. Mężczyzna spotykał się „na zewnątrz” z umówioną osobą, nagraną przez więźnia, odbierał towar i wnosił do zakładu karnego, gdzie dalej – za odpowiednio wysoką cenę – były dystrybuowane dalej.

McCoy wpadł w 2015 roku, kiedy w jego szafce znaleziono skalpele. Wówczas rozpoczęło się dochodzenie. Ale nie przeszkodziło to w dalszej narkotykowej działalności. Zadania McCoya przejął inny strażnik, 25-letni Mohammed Sufian. Ale ten, najprawdopodobniej w obawie koncentrował się głównie na papierosach. Trwające dalej śledztwo pozwoliło ustalić kolejnych członków „spółki więziennej kontrabandy”. Cała siedemnastka usłyszała oskarżenia w czwartek. Strażnikom grozi do siedmiu lat pozbawienia wolności. A tymczasem po skandalu na teren więzienia odesłanych zostanie więcej szkolonych psów oraz zainstalowane zostaną

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Kannabinoidy

Nastawienie bardzo pozytywne, zaproszono mnie na ''zabójczy pyłek z bonga'', wypadło to spontanicznie. Kilka osób ze mną, w dalszej części tripa zostali najbliżsi kumple.

Siedzieliśmy wtedy nie robiąc nic, nie mając żadnych planów na resztę dnia, aż przypadkiem spotkały nas dwie koleżanki z wypchanym plecakiem. Spoglądając na ich oczy każdy zorientował się co jest w środku, a dziewczyny zaproponowały nam wspólne spalenie pyłku ze sporego bonga.

Po codziennym paleniu kilka razy przez jakieś pół roku, zrobiłam sobie przerwę aż do wtedy. Nie sądziłam, że będzie aż tak mocno.

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Przyjemne Spokojne słoneczne popołudnie.

Yo!

  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET

Set& Setting: cały trip w moim pokoju, prawie cały w łóżku, noc.

Dawkowanie: 100mg 4Aco-DMT+100mg 4Ho-Met, średniej wielkości konopny joint. Waga: prawie 80 kg cielska, mężczyzna.

Doświadczenie-Marihuana, haszysz, DXM, kodeina, tramadol, alkohol, fajki, nikotyna, benzydamina, mnóstwo różnych benzodiazepin, 4Aco-DMT, 4Ho-Met, mieszanki ziołowe z różnych sieci kolekcjonerskich, i pewnie mnóstwo zapomnianych substancji (miałem bujną młodość).

Czas-Jakoś od 21 do 6 rano, dokładnie trudno określić

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Bardzo pozytywne nastawienie, wręcz fascynacja acodinem

Jest godzina 14:40. Dokładnie cztery godziny i czterdzieści minut temu do mojego układu pokarmowego dostał się dekstrometorfan. Faza ma już bardzo małe nasilenie, toteż postanowiłem napisać trip report. Drodzy czytelnicy, nie podzielić się z wami tym, co niecałe 3 godziny temu zawładnęło moim umysłem, byłoby grzechem! A więc po kolei:

WSTĘP

randomness