REKLAMA
Narkotykowa dilerka złapana w pociągu

25-letnią kobietę przewożącą 3 kg amfetaminy o wartości 150 tys. zł zatrzymali w pociągu relacji Warszawa-Berlin lubuscy policjanci.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2958
25-letnią kobietę przewożącą 3 kg amfetaminy o wartości 150 tys. zł zatrzymali w pociągu relacji Warszawa-Berlin lubuscy policjanci. Kobieta została zatrzymana, jeszcze w niedzielę prokuratura postawi jej zarzuty. Do zatrzymania doszło na stacji kolejowej w Rzepinie; mieszkanka Warszawy wiozła narkotyki na zachód Europy – poinformowała w niedzielę Agata Sałatka rzeczniczka prasowa Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim. – Narkotyki ukryte były w trzech kartonach po sokach owocowych, które znajdowały się w podręcznym plecaku. Schowki były przygotowane w taki sposób, aby z zewnątrz nie wzbudzały żadnych podejrzeń co do ich zawartości – wyjaśniła rzeczniczka lubuskiej policji.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
no i wpadla kobiecina...dobrze ze to nei bylo ziele, chuj z amfą!!!
Anonim (niezweryfikowany)
a co by Ci przyszlo z tego nawet jakby to bylo palonko. ona chciala to wywiezc z kraju a nie "wzbogacic" nasz black market.a swoja droga mysle ze to byla jakas zdesperowana mloda matka ktora znalazla dragi u swojego dziecka i chciala go uchronic przed narkomania wywozac ten towar daleko,daleko od domu;)
Anonim (niezweryfikowany)
hehehe no tak tak, ale ona pewnie chciala wzbogacic niemieckich transwstytow, ktorzy przyjezdzaja do polskich szkol uczyc ze plec jest umowna:D
beerol (niezweryfikowany)
feta,feta,feta...feta,jak tandeta !!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Trudno. Niech się dzieje co chce. Nieważne, że już po 17. Nieważne, że moja dziewczyna jest na mnie zła, a jutro idę do roboty. Nieważe, że nie wszystkich tutaj znam. Ale jestem tutaj z Nimi, im ufam. W miejscu, które znam. Zjarany do tego jestem niemołosiernie i usatysfakcjonowany po ciekawym dniu.Gniotę kulkę, wyliczone 20. Smaczne.

  • Buprenorfina
  • Estazolam
  • Morfina
  • Pozytywne przeżycie

Dzień jak co dzień - substancja przyjęta w celu załagodzenia objawów abstynencyjnych po ostrym ciągu z Tramadolem. Ogólnie pozytywne nastawienie, nadzieja na chociaż lekkie załagodzenie nadchodzącego skręta. Mieszkam w wynajmowanym pokoju więc zero jakichkolwiek wpadek

Witam Serdecznie
Z okacji tego że Estazolam zaczął działać - pozwolił mi się nieco otworzyć i przedstawić wam działanie buprenorfiny którą wydobywam z plastwów o nazwie handlowej transtec.

Co to jest buprenorfina?
W skrócie jest to pochodna tebainy. Buprenorfina jest dostępna międzi innymi w tabletkach podjęzykowych Bunondol w dawkach 0,2mg oraz 0,4mg oraz w plastrach Transtec zawierających 20mg/30mg/40mg per plaster.
Jeśli ktoś jest ciekaw większą ilością informacji - na pewno znajdziecie ją na wikipedi :)

  • Dekstrometorfan
  • Problemy zdrowotne

Własny pokój, kac DXM, nieprzeparta potrzeba spokoju.

Witam.

To nie jest Trip-Raport a próba opisu problemów występujących po ciągu DXM. Nie znalazłem w necie nic podobnego więc postanowiłem to tu opisać. Ku przestrodze.

Z DXM mam do czynienia z małymi przerwami od końca grudnia 2015r czyli dość krótko (około 3 miesięcy). Początkowo wcinałem dawki w granicach 300 mg dziennie. Większe mi szkodziły - źle się po nich czułem.

  • Gałka muszkatołowa

randomness