Narkotyki z dostawą do domu

Prochy z dostawą do domu? Tak! W Polsce - wbrew zapewnieniom o walce z narkotykami - nie ma żadnego kłopotu z zakupem zakazanych środków odurzających.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

7760

Reporterzy "Super Expressu" i Radia RMF FM zamówili, przez internet w holenderskim sklepie, zestaw narkotyków.

W ofercie były odmiany marihuany, haszysz, zestawy do uprawy grzybków halucynogennych, maku wysokomorfinowego wraz instrukcją, jak uzyskać opium. Zapłaciliśmy przelewem bankowym. "A po kilkunastu dniach Poczta Polska dostarczyła nam paczkę z prochami" - pisze gazeta.

- To ta ciemniejsza strona naszego wejścia do Unii - tłumaczą celnicy. - Miękkie narkotyki w Holandii są legalne, a przesyłki z terenu wspólnoty nie są kontrolowane. W paczce przyszedł narkotyk, groźny, bo uzależniający wyciąg z grzybów halucynogennych psylocybinum. Do niego dołączono strzykawkę oraz sadzonkę tych grzybków oraz nasiona maku wysokomorfinowego - także zakazanego w naszym kraju. Za wszystko dziennikarze zapłacili ok. 40 euro.

- Niestety, do Polski trafia coraz więcej takich przesyłek - mówi jeden ze śląskich policjantów. - Dopóki nie mamy jakichś uzasadnionych podejrzeń, nie możemy bezprawnie kontrolować korespondencji.

Piotr Bakuła, specjalista od uzależnień, śledzi internetowe sklepy handlujące narkotykami. - Z przerażeniem stwierdziłem, że ten problem u nas nabrzmiewa - mówi Bakuła. - Teraz, żeby zdobyć marihuanę czy amfetaminę, nie trzeba znać dilerów, dokonywać transakcji w ciemnej bramie. Wystarczy wpisać nazwę do wyszukiwarki i po chwili mamy setki adresów. Półoficjalne sklepy z narkotykami działają także w naszym kraju - powiedział Bakuła "Super Expressowi".

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

pfff piotr BAKUła:) (niezweryfikowany)
loool :D psylocybinum :D nic wiecej nie dodam, poza tym ze ten news wywolal u mnie napad smiechawy porownywany do silnego zjarania sie ;)
Grzegorz (niezweryfikowany)
A to szczwane lisy z tych repoterów, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
u (niezweryfikowany)
No i ten wyciąg z psylocybinum nalezy sobie tą sytrzykawką wstrzyknąć, coby owe psylocybinum zaczęły rosnąć w mózgu
Buddha (niezweryfikowany)
HaHaHaHaHaHaHahahaha...
spoon (niezweryfikowany)
oo fajnie :) <br> <br>zna ktos adres takiego eshopu ? :D <br> <br>ja kiedys zamowilem z shayanashop salvie to mialem z dostawa do domu przez milych panow z wydz. nark. <br> <br>No ale to bylo przed unia :) <br>A jednak unia cos nam dala ;))) <br> <br>pozdro <br>i ponawiam pytanie, zna ktos ciekawe linki ?
ooo fRazer :P (niezweryfikowany)
heh no super a ja tyle szukalem i nic ;/ a tacy reporterzy raz dwa i cos wykolowali :P <br>tez bym chcial poznac jakis adres internetowy takiego boskiego internetowego shopu :D:D <br>JAK KTOS COS WIE TO NIECH WPISZE LINK ! <br>pzdr ;)
cLs (niezweryfikowany)
LOL dobre <br>poczekajmy, aż za kilkanaście dni zjawi się u nich policja, żeby ich przymknąć <br>zamówili nasiona oo jaa cciieee jakie to straszne, normalnie czuję się zagrożony, reporteży od więzienia!!! =]
zibak (niezweryfikowany)
tylko byli głupi bo zostawli w pudełku strzykawe, a kompot do podania którego służyła wypili;]
Anonim (niezweryfikowany)
"Piotr Bakuła, specjalista od uzależnień." Nazwisko takie JAH Ci dał!!! Bakalski, Bakczyński, Bakowicz, Konopnicka...
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Miks

Po dwumiesięcznym odpoczynku od sajko, naszła mnie ochota na tripa i wtedy przyszedł pomysł zmiksowania  Metocyny z 5-MAPB do miksu w sposób zupełnie nie planowany doszło dopalenie kilku lufek maczanki na BB-22.

15:40

  • Mieszanki "ziołowe"

Wiek i masa ciała:19 lat, 78kg
Doświadczenie: Alkohol, MJ, DXM, mieszanki 'ziołowe', Benzydamina
s&s: We wtorek wieczorem po przeczytaniu kilku
TripRaportów naszła mnie ochota na spróbowanie pills'ów "Druid Fantasy" z LSA.


Trip raport pisany nad ranem tego samego dnia.

  • Marihuana
  • Uzależnienie

Pierwszy raz

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Chęć przeżycia czysto narkotycznego. Miejsce: mieszkanie w bloku, prywatny pokój. Klimatyczny wieczór. Rodzina na kwadracie.

Poniedziałek 23:00. Wyposażyłem się w 3 butelki Pini. Ostatnio ćpałem kodeinę 4 miesiące temu. To mój 3 raz. Wróciłem z aptek o 17:00, cierpliwie czekając na odpowiednią chwilę. Po odwaleniu kilku rutynowych czynności, obejrzeniu meczu Polski z Meksykiem, umyciu się, pościeleniu łóżka mając do szkoły na jutro na12 przygotowałem się. Nie wszyscy poszli spać, ale mogę już zaczynać. 

randomness