REKLAMA
Narkotyki w dziecięcej laurce

Pies specjalny oznaczył list a po jego otwarciu okazało się, że brązowe kulki z narkotykami ukryte były w dziecięcej laurce.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej Warszawa

Grafika

Odsłony

559

Laurka przesłana do więzienia z okazji dnia ojca może okazać się doskonałym miejscem do ukrycia narkotyków. Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Radomiu udaremnili przemyt.

W dniu wczorajszym funkcjonariusze z Aresztu Śledczego w Radomiu udaremnili próbę przemytu na teren więzienia narkotyków. Narkotyki ukryte były w liście, który miał otrzymać jeden z osadzonych. Pies specjalny oznaczył list a po jego otwarciu okazało się, że brązowe kulki z narkotykami ukryte są w dziecięcej laurce.

W tym roku w warszawska Służba Więzienna udaremniła już 20 prób przemytu substancji niedozwolonych na teren więzień. Liczba ujawnień z roku na rok nieznacznie wzrasta. Ale to pokazuje, że funkcjonariusze Służby Więziennej są coraz bardziej skuteczni. Pamiętać należy, że w przypadku kiedy Służba Więzienna udaremni próbę przemytu na teren zakładu karnego lub aresztu śledczego narkotyków natychmiast powiadamia Policję, która prowadzi dalsze postępowanie.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina


Tekst jest trochę długi. Ale moja faza była dla mnie tak długa

jak ten opis.
Jazda


  • Marihuana

Pewnego piątkowego wieczora, zadzwoniłem do kumpla (nazywajmy go "G") i zaproponowałem wspólne

zapodawanie oparów konopnych drogą inhalacji dopłucnej. Mimo początkowych wątpliwości i oporów

(ze względu na braki finansowe), G w końcu nastawił się pozytywnie do całej sprawy. Wcześniej

spożywaliśmy w garażu konopie w postaci toposów, oraz grudy haszu, używając zwykłej lufki

szklanej, więc tym razem postanowiliśmy spróbować innej metody. G wspomniał, że kumpel

  • Oksykodon
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie z nutką ciekawości i niepewności. Trip spędzony we własnym pokoju, przy dobrym jedzeniu, piwku i muzyce.

Moje doświadczenie z opiatami i opioidami do tej pory kończyło się na kodeinie i tramalu. Wielkie ucieszenie pojawiło się u mnie gdy znajomy zadzwonił z informacją, że ma dojście do leku OxyContin. Po krótkim zastanowieniu się zdecydowałem, że kupię jedną tabletkę i wypróbuję ten lek. Po zajęciach na uczelni pojechałem do tego znajomego w celu nabycia OxyContinu. Zapłaciłem 40 zł za 1 tabletkę, zawierającą 80mg substancji. Zamówiłem sobie pizzę oraz w drodze do domu zahaczyłem o sklep spożywczy żeby kupić piwo. 

  • Inhalanty
  • Miks

Wbiegając do łazienki w poszukiwaniu gumek do włosów rzucił mi się w oczy pamiętny zielony ręcznik, dzięki któremu do mojej głowy wpadł pomysł na napisanie tego oto tripraportu. Niestety moje umiętności składnego pisania są znikome, jednakże wspomniany ręcznik nie pozwala o sobie zapomnieć, a zatem zapraszam do przeczytania poniższego tekstu :)

 

randomness