REKLAMA
Narkotyki w dziecięcej laurce

Pies specjalny oznaczył list a po jego otwarciu okazało się, że brązowe kulki z narkotykami ukryte były w dziecięcej laurce.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej Warszawa

Grafika

Odsłony

547

Laurka przesłana do więzienia z okazji dnia ojca może okazać się doskonałym miejscem do ukrycia narkotyków. Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Radomiu udaremnili przemyt.

W dniu wczorajszym funkcjonariusze z Aresztu Śledczego w Radomiu udaremnili próbę przemytu na teren więzienia narkotyków. Narkotyki ukryte były w liście, który miał otrzymać jeden z osadzonych. Pies specjalny oznaczył list a po jego otwarciu okazało się, że brązowe kulki z narkotykami ukryte są w dziecięcej laurce.

W tym roku w warszawska Służba Więzienna udaremniła już 20 prób przemytu substancji niedozwolonych na teren więzień. Liczba ujawnień z roku na rok nieznacznie wzrasta. Ale to pokazuje, że funkcjonariusze Służby Więziennej są coraz bardziej skuteczni. Pamiętać należy, że w przypadku kiedy Służba Więzienna udaremni próbę przemytu na teren zakładu karnego lub aresztu śledczego narkotyków natychmiast powiadamia Policję, która prowadzi dalsze postępowanie.

Oceń treść:

Brak głosów