REKLAMA
Narkotyki ukrywał w latarkach. Policjanci zabezpieczyli ich ponad 450 porcji

Wrocławscy policjanci chwilę przed godziną 3.00 nad ranem, zwrócili uwagę na mężczyznę prowadzącego rower. Na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, zupełnie jak by chciał coś ukryć...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Wrocławska
st. sierż. Paweł Noga

Odsłony

200

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław – Grabiszynek, zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem ponad 450 porcji handlowych narkotyków. 37-latek część z nich miał przy sobie, a część w miejscu zamieszkania. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających bądź substancji psychotropowych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat, a w przypadku posiadania znacznej ich ilości kara ta może wzrosnąć nawet do 10 lat. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd, który już zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Wrocławscy policjanci chwilę przed godziną 3.00 nad ranem, zwrócili uwagę na mężczyznę prowadzącego rower. Na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, zupełnie jak by chciał coś ukryć. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń co do nienaturalnego zachowania nocnego spacerowicza.

Po raz kolejny przeczucie ich nie myliło, a powodem takiej reakcji 37-latka, były ujawnione przy nim środki, których posiadanie jest zabronione przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze znaleźli w jego plecaku oraz spodniach dwa woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Kolejne narkotyki policjanci ujawnili we wnętrzach latarek, gdzie znajdowały się woreczki foliowe z substancją koloru białego.

Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że jest to marihuana i amfetamina, a analiza zabezpieczonych substancji to potwierdziła.

Ta historia jednak nie kończy się w tym miejscu. Policjanci pojechali wraz z mężczyzną do miejsca jego zamieszkania, gdzie ujawnili kolejne narkotyki, które schowane były pod poduszką. Oprócz amfetaminy zabezpieczono dodatkowo wagę elektroniczną, telefon komórkowy oraz kartę płatniczą.

Funkcjonariusze przejęli łącznie ponad 450 porcji handlowych narkotyków należących do 37-latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił prosto do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci sprawdzają obecnie, czy mężczyzna nie zajmował się również sprzedażą środków zabronionych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych zagrożone jest karą pozbawienie wolności do 3 lat, kara ta może wzrosnąć do 10 lat w przypadku posiadania ich znacznej ilości.

Oceń treść:

Average: 7 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia WieszczaNazwa Substancji:
Salvia Divinorum extrakt 10xDoswiadczenie:
DUŻE :)Wczoraj dostałem paczke z cudownymi ziółkami ( miedzy innymi szałwią ). Wczesniej przeczytałem rózne opisy bani po szałwi ale jednak nawet osoba, która ma doswiadczenie z psychodelikami nie jest w stanie uswiadomic sobie rodzaju tej bani.


  • Bieluń dziędzierzawa

czy mogłabyś opisać warunki w jakich zażyłaś herbatkę bieluniową? mam na myśli dawkę, sposób jej przygotowania, skąd udało Ci się to wytrzasnąć, czy poczyniłaś jakieś specjalne przygotowania przed wycieczką, w sensie diety itp.


A więc niech będzie... choć muszę przyznać, że tym razem czeka mnie ciężkie zadanie. Dlaczego? Bo pamiętam z tego przeżycia góra 1/3 a i tak nie jestem pewna co z tego jest przeżyciem realnym, a co wytworem mego umysłu. Wyjaśnienia i relacja moich przyjaciół wcale nie rozjaśniają sprawy.


  • Kofeina
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Nastawienie pozytywne, niedzielne popołudnie nie sprzyja nauce więc szukałam czegoś na koncentrację i pobudzenie

Witam wszystkich czytających. Jest to mój pierwsz trip raport, więc proszę o wyrozumiałość. 

Pseudoefedryny postanowiłam spróbować jako wspomaganie do nauki - czytałam wiele opinii, że poprawia koncentrację i zmiejsza senność. Niektórzy nawet sądzą, że może zastąpić amfetaminę. Fetę co prawda jadłam już kilka razy, ale ze względu na jej wysoki potencjał uzależniający nie chciałam jej stosować do nauki. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat pseudoefki na forach, zakupiłam paczkę Sudafedu - uznałam, że na pierwszy raz wystarczy.

  • MDMA (Ecstasy)

doswiadczenie: THC w duzych ilosciach, 2 razy feta, pierwsza pigula...

pigula: tancerzyk

Okolo 23.15 - zjadlem tancerzyka

Okolo 23.45 - zaczyna działać

Okolo 00.00 – maxymalne działanie

okolo 01.00 - zaczynam pisac: