REKLAMA
Narkotyki ukrywał w latarkach. Policjanci zabezpieczyli ich ponad 450 porcji

Wrocławscy policjanci chwilę przed godziną 3.00 nad ranem, zwrócili uwagę na mężczyznę prowadzącego rower. Na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, zupełnie jak by chciał coś ukryć...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Wrocławska
st. sierż. Paweł Noga

Odsłony

140

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław – Grabiszynek, zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem ponad 450 porcji handlowych narkotyków. 37-latek część z nich miał przy sobie, a część w miejscu zamieszkania. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających bądź substancji psychotropowych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat, a w przypadku posiadania znacznej ich ilości kara ta może wzrosnąć nawet do 10 lat. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd, który już zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Wrocławscy policjanci chwilę przed godziną 3.00 nad ranem, zwrócili uwagę na mężczyznę prowadzącego rower. Na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, zupełnie jak by chciał coś ukryć. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń co do nienaturalnego zachowania nocnego spacerowicza.

Po raz kolejny przeczucie ich nie myliło, a powodem takiej reakcji 37-latka, były ujawnione przy nim środki, których posiadanie jest zabronione przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze znaleźli w jego plecaku oraz spodniach dwa woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Kolejne narkotyki policjanci ujawnili we wnętrzach latarek, gdzie znajdowały się woreczki foliowe z substancją koloru białego.

Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że jest to marihuana i amfetamina, a analiza zabezpieczonych substancji to potwierdziła.

Ta historia jednak nie kończy się w tym miejscu. Policjanci pojechali wraz z mężczyzną do miejsca jego zamieszkania, gdzie ujawnili kolejne narkotyki, które schowane były pod poduszką. Oprócz amfetaminy zabezpieczono dodatkowo wagę elektroniczną, telefon komórkowy oraz kartę płatniczą.

Funkcjonariusze przejęli łącznie ponad 450 porcji handlowych narkotyków należących do 37-latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił prosto do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci sprawdzają obecnie, czy mężczyzna nie zajmował się również sprzedażą środków zabronionych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych zagrożone jest karą pozbawienie wolności do 3 lat, kara ta może wzrosnąć do 10 lat w przypadku posiadania ich znacznej ilości.

Oceń treść:

Average: 7 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • Marihuana

nastawiałem sie do tego kilka dni, sam dzień podróży nie był jeden z najlepszych, od samego rana chodziem zdenerwowany, kumple tylko czekali żeby wypić makumbe i czekać.

Do dnia spożycia magicznego płynu "kakało" przygotowywalismy się kilka dni, musielismy zorganizować kilka namiotów żeby móc później iść spać spokojnie, nie ze strachem przypału. Wszystko działo się w poniedziałek, ale opiszę tagże dzień wcześniej.

  • Klonazepam

Substancja: Clonazepamum


Doswiadczenie: marihuana, n2o, efedryna, dekstrometofran, xtc, relanium, clonazepamum, afobam, estazolam, benzydamina, Salvia Divinorum, Sceletium tortuosum


set& setting: mój dom, mój pokój, rodzice w domu, lekko spiety…


Sposób zazycia i ilosc: 6 razy 2mg. szesc tablet w malych odstepach (doustnie) plus 100ml wódki.

  • Efedryna

Siema!

  • Dekstrometorfan
  • LSD-25
  • Miks

Popołudnie, własny pokój, nie mogłem się doczekać :)

Po tym jak kwaszenie ze znajomymi zostało odwołane, nie mogąc doczekać się kolejnej okazji postanowiłem zarzucić planowane kombo samemu w pokoju. Około godz. 13 połknąłem 18 kapsułek tussidexu, po ok. pół godziny poszedłem rzygnąć. Nie jadłem nic od paru dobrych godzin, więc łatwo poszło. Wróciłem do pokoju, usiadłem na łóżku, dalej czuję źle w brzuchu. Postanowiłem się położyć... nie, nie zdążyłem.

randomness