REKLAMA
Narkoprasówka (28.03.2018)

Skromna Narkoprasóweczka - kraju, z komendy...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

155

Z kraju


Najpierw handlował narkotykami, potem został adwokatem. Jest akt oskarżenia

Warszawski adwokat Wiktor N. został oskarżony przez stołeczną Prokuraturę Okręgową, że kupił od jednego z dilerów 600 g marihuany i 50 tabletek ekstazy. Według Daniela H., byłego dilera, który poszedł na współpracę, prawnik miał m.in. należeć do jego siatki w czasie, gdy studiował prawo.

Pocztą rozsyłali narkotyki. Wpadli

Policjanci Zarządu w Katowicach Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami Śląskiego Oddziału Straży Granicznej przeprowadzili kolejne zatrzymania w ramach wspólnego śledztwa, dotyczącego zorganizowanej grupy przestępczej. Jej członkowie podejrzani są o wewnątrzwspólnotowe nabywanie substancji psychotropowych, środków odurzających i tzw. „dopalaczy” oraz wprowadzanie ich do obrotu. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Gliwicach.

Medyczna marihuana w Polsce: Do tej pory nie wpłynął żaden wniosek o rejestrację surowca

Chociaż 22 czerwca 2017r. Sejm zatwierdził ustawę, a pierwszego listopada weszła w życie ustawa, dzięki której medyczna marihuana jest już w Polsce legalna, to do tej pory do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych nie wpłynął żaden wniosek o rejestrację surowca do sporządzania leków recepturowych.
   

Z komendy


Kolejne zatrzymania podejrzanych o handel narkotykami i dopalaczami (CBŚP)


Handlowali narkotykami "za kratami" (CBŚP)


Kierował pod wpływem narkotyku (Policja Małopolska)


Ostróda: zatrzymali 26-latka – miał blisko 60 gramów marihuany (Policja Warmińsko-Mazurska)


Kryminalni z Targówka po raz kolejny uderzyli w przestępczość narkotykową (Komenda Stołeczna Policji)


Zatrzymani za uprawę krzewów konopi indyjskich oraz posiadanie marihuany (KPP w Lubinie)

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Dobry, ale byłem sam

 

.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Tripraport

  • Grzyby halucynogenne

Zacznijmy od tego, że od Psylocybiny to jeszcze nikt nie umarł.....nawet śmiem powiedzieć że są one zdrowe:))) Jeśli ktoś ma dobrze poukładane w głowie i w życiu to grzybki mogą mu jedynie pokazać prawdziwe oblicze i niezwykłą przejrzystość naszego świata i sprawić, że zaczynamy rozumieć rzeczy, które kiedyś były dla nas zagmatwane.
  • Bromo-DragonFLY

Wiek Psychonauty: 23 lata

Przetestowane światy do kropki w kolejności: papierosy alkohol kawa, aco dxm, Ganja, przy własnym jaraniu brak petów i alkoholu, dlatego jestem za legalizacją zieleni!. DOI, Grzyby, Hasz, Salvia Susz, Amanita Muscaria, niewiadoma mi mieszanka ziół, szmata, przejrzały mak opiumowy wywar, bananina średnio przyrządzona trochę przypalona, leki niewiadomego pochodzenia, mózgi, książki, życie, muzyka, mixy, joint nieznanej mieszanki i mocy pierdolniecia.