Narkoprasówka (24.07.18)

Powracamy z narkoprasówką! Tym razem - z kraju, z komendy i ze świata po naszemu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

251

Z kraju


Gdańsk: Przed kontrolą ukrył narkotyki w skarpecie

Policjanci z Gdańska zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 45-letniego mężczyznę, który prowadził samochód najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków. W trakcie kontroli wyszło również na jaw, że gdańszczanin ma przy sobie 73 dilerskich porcji amfetaminy, kilkadziesiąt tabletek ekstazy oraz LSD.

Próba przemytu w areszcie na Koziej Górze. Podejrzana substancja w papierze toaletowym

– W ostatni czwartek podczas kontroli paczki higienicznej przeznaczonej dla osadzonego z radomskiego aresztu funkcjonariusz znalazł cztery zawiniątka foliowe z cieczą niewiadomego pochodzenia. Znalezioną substancję przekazano policji – informuje mł. chor. Aneta Baran z Aresztu Śledczego w Radomiu.

Medyczna marihuana - NSA ostro o decyzji Ministerstwie Zdrowia o odmowie refundacji

Naczelny Sąd Administracyjny uchylił decyzję Ministerstwa Zdrowia i orzeczenie WSA odmawiające refundacji środka na ból opartego na marihuanie.

25-latek wyskoczył przez okno z mieszkania na Królowej Jadwigi. Mógł być po dopalaczach

W czwartek (19 lipca) nad ranem 25-latek wyskoczył przez okno mieszkania w jednym z bloków przy ul. Królowej Jadwigi w Słupsku. Prawdopodobnie działał pod wpływem dopalacza.

   

Ze świata po naszemu


Liban: W starciu wojska z gangiem narkotykowym zginęło 8 osób

Armia libańska przeprowadziła w poniedziałek operację przeciwko jednemu z gangów narkotykowych, w której zginął przywódca tej grupy przestępczej Ali Zeid Ismail oraz siedmiu jego ludzi; 41 gangsterów zatrzymano.

Medyczna marihuana dla dobrej kondycji pracownika

W USA zanotowano spadek urlopów chorobowych dzięki medycznej marihuanie. Jak to możliwe? Oczywiście przeprowadzono badania naukowe, porównując liczbę zwolnień chorobowych w stanach, gdzie marihuana jest legalna, z liczbą zwolnień w stanach z nielegalną marihuaną. Okazało się, że różnica jest znacząca, bo wynosi nawet aż do 16%!

Poszerzono liczbę dolegliwości, które można leczyć medyczną marihuaną w Michigan

Stanowy departament ds. licencji dopisał w poniedziałek do listy jedenaście chorób i dolegliwości. Są to: zapalenie stawów, autyzm, chroniczny ból, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, nieswoiste zapalenie jelit, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, choroba Parkinsona, reumatoidalne zapalenie stawów, urazy rdzenia kręgowego, syndrom Tourette’a oraz wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Legalna marihuana dałaby fortunę!

WCz. Paweł Iglesias, lider Podemos, jest przekonany, że legalizacja marihuany przyniosłaby olbrzymie korzyści dla budżetu Hiszpanii. - Nie musielibyśmy wydawać pieniędzy na walkę z przemytem, który generuje przestępczość i wykorzystuje ludzi - powiedział p. Iglesias. - Hiszpania mogłaby z samych podatków od marihuany zyskać 177 mln euro rocznie, a z podatków pośrednich kolejnych 1,2 mld euro - dodał.

Proces narkotykowego lorda odroczony

Słynny narkotykowy lord El Chapo nie stanie przed sądem przez co najmniej dwa następne miesiące. Sędzia federalny z Brooklynu zadecydował, że proces gangstera, który niejeden raz umykał sprawiedliwości, rozpocznie się w listopadzie.

Nowy Jork za marihuaną

Kilka miesięcy temu gubernator Andrew Cuomo (62 l.), który skłania się do tego, by zalegalizować marihuanę, zlecił stanowemu departamentowi zdrowia przeprowadzenie analizy na temat efektów zdrowotnych oraz ekonomicznych dla Nowego Jorku w przypadku zalegalizowania marihuany.


   

Z komendy


Areszt za posiadanie i przemyt narkotyków (Policja Mazowiecka)


Areszt za posiadanie środków odurzających i handel nimi (KSP)


Lublin: Tymczasowy areszt za posiadanie narkotyków (Policja Lubelska)


3 osoby usłyszały już zarzuty dotyczące narkotykowego procederu (Policja Łódzka)


Policjanci zabezpieczyli narkotyki warte blisko 90 tysięcy (Policja Podkarpacka)


Poszukiwany z narkotykami ukrywał się w altance (Policja Opolska)


Elbląg: Zatrzymani w trakcie podlewania krzewów konopi indyjskich - policjanci zabezpieczyli 350 roślin (Policja Warmińsko-Mazurska)


Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Nastrój bardzo dobry, nastawienie pozytywne. Marihuana spalona po raz pierwszy w domu w samotności.

Zamierzam opisać tutaj moje któreś z rzędu spotkanie z marihuaną. Postanowiłem tym razem zapalić porcję samemu w domu, bez udziału osób trzecich. Byłem ciekaw różnicy w przeżyciach, chociaż słyszałem wiele negatywnych opinii o paleniu w samotności.

  • 4-HO-MET
  • Bad trip

set: podekscytowanie potęgowane doświadczeniami towarzyszy, oczekiwana ekstaza przy słuchaniu muzyki. setting:wieczór, mój pokój, a w nim współlokatorka czysta od zawsze, tripkompan, dwóch kumpli którzy 2 dni wcześniej brali i było im dobrze:)

   Pomysł zjedzenia mahometa był mój. Sporo o nim czytałam 2 dni wcześniej dwóch kolegów (B. i C.) pod moją trzeźwą asystą przeżyło bardzo pozytywne doświadczenie: muzyka sprawiała im niebywałą rozkosz, a spacer po parku był wesołą przygodą.

  Start ok. 17.00. Ja i A. ładujemy pod język, popijamy i czekamy.

Po ok. 10 minutach świat mi zaczyna falować. Pojawiają sie stopniowo OEVy, A. ma ok. 20-minutowe opoźnienie doznań w stosunku do mnie.

  • LSD-25


cze .... loga wysylam z kwasnego dzionka(Czwartek):


8:00 przychodzi do mnie 2 zaufanych ludzi- 1 przynosi 3 papierki z obrazkiem

usmiechnietego kota zAlicji wkrainie czarow


8:45 siedzimy u mnie w kuchni i rozdrabniamy 1/2 afgaaana (?)


9:00 postanawiamy obejrzec jakis film bo za bardzo w kuchni przyciaga nas

okno na swiat :)


9:05 czemu mam tyle kaset!?!?!?!?


9:10 wreszcie znalazlem to co nam pasuje: kreskooowka "Sasiedzi"- zaczyna

byc

fajnie

  • Szałwia Wieszcza

Substancja: Salvia Divinorum

Doświadczenia: małe:) SD trzeci raz

Set&setting: Pokój i łóżko, godz. 0:30, ojciec śpi w drugim pokoju:Prandomness