REKLAMA
Narkoprasówka (24.07.18)

Powracamy z narkoprasówką! Tym razem - z kraju, z komendy i ze świata po naszemu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

234

Z kraju


Gdańsk: Przed kontrolą ukrył narkotyki w skarpecie

Policjanci z Gdańska zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 45-letniego mężczyznę, który prowadził samochód najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków. W trakcie kontroli wyszło również na jaw, że gdańszczanin ma przy sobie 73 dilerskich porcji amfetaminy, kilkadziesiąt tabletek ekstazy oraz LSD.

Próba przemytu w areszcie na Koziej Górze. Podejrzana substancja w papierze toaletowym

– W ostatni czwartek podczas kontroli paczki higienicznej przeznaczonej dla osadzonego z radomskiego aresztu funkcjonariusz znalazł cztery zawiniątka foliowe z cieczą niewiadomego pochodzenia. Znalezioną substancję przekazano policji – informuje mł. chor. Aneta Baran z Aresztu Śledczego w Radomiu.

Medyczna marihuana - NSA ostro o decyzji Ministerstwie Zdrowia o odmowie refundacji

Naczelny Sąd Administracyjny uchylił decyzję Ministerstwa Zdrowia i orzeczenie WSA odmawiające refundacji środka na ból opartego na marihuanie.

25-latek wyskoczył przez okno z mieszkania na Królowej Jadwigi. Mógł być po dopalaczach

W czwartek (19 lipca) nad ranem 25-latek wyskoczył przez okno mieszkania w jednym z bloków przy ul. Królowej Jadwigi w Słupsku. Prawdopodobnie działał pod wpływem dopalacza.

   

Ze świata po naszemu


Liban: W starciu wojska z gangiem narkotykowym zginęło 8 osób

Armia libańska przeprowadziła w poniedziałek operację przeciwko jednemu z gangów narkotykowych, w której zginął przywódca tej grupy przestępczej Ali Zeid Ismail oraz siedmiu jego ludzi; 41 gangsterów zatrzymano.

Medyczna marihuana dla dobrej kondycji pracownika

W USA zanotowano spadek urlopów chorobowych dzięki medycznej marihuanie. Jak to możliwe? Oczywiście przeprowadzono badania naukowe, porównując liczbę zwolnień chorobowych w stanach, gdzie marihuana jest legalna, z liczbą zwolnień w stanach z nielegalną marihuaną. Okazało się, że różnica jest znacząca, bo wynosi nawet aż do 16%!

Poszerzono liczbę dolegliwości, które można leczyć medyczną marihuaną w Michigan

Stanowy departament ds. licencji dopisał w poniedziałek do listy jedenaście chorób i dolegliwości. Są to: zapalenie stawów, autyzm, chroniczny ból, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, nieswoiste zapalenie jelit, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, choroba Parkinsona, reumatoidalne zapalenie stawów, urazy rdzenia kręgowego, syndrom Tourette’a oraz wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Legalna marihuana dałaby fortunę!

WCz. Paweł Iglesias, lider Podemos, jest przekonany, że legalizacja marihuany przyniosłaby olbrzymie korzyści dla budżetu Hiszpanii. - Nie musielibyśmy wydawać pieniędzy na walkę z przemytem, który generuje przestępczość i wykorzystuje ludzi - powiedział p. Iglesias. - Hiszpania mogłaby z samych podatków od marihuany zyskać 177 mln euro rocznie, a z podatków pośrednich kolejnych 1,2 mld euro - dodał.

Proces narkotykowego lorda odroczony

Słynny narkotykowy lord El Chapo nie stanie przed sądem przez co najmniej dwa następne miesiące. Sędzia federalny z Brooklynu zadecydował, że proces gangstera, który niejeden raz umykał sprawiedliwości, rozpocznie się w listopadzie.

Nowy Jork za marihuaną

Kilka miesięcy temu gubernator Andrew Cuomo (62 l.), który skłania się do tego, by zalegalizować marihuanę, zlecił stanowemu departamentowi zdrowia przeprowadzenie analizy na temat efektów zdrowotnych oraz ekonomicznych dla Nowego Jorku w przypadku zalegalizowania marihuany.


   

Z komendy


Areszt za posiadanie i przemyt narkotyków (Policja Mazowiecka)


Areszt za posiadanie środków odurzających i handel nimi (KSP)


Lublin: Tymczasowy areszt za posiadanie narkotyków (Policja Lubelska)


3 osoby usłyszały już zarzuty dotyczące narkotykowego procederu (Policja Łódzka)


Policjanci zabezpieczyli narkotyki warte blisko 90 tysięcy (Policja Podkarpacka)


Poszukiwany z narkotykami ukrywał się w altance (Policja Opolska)


Elbląg: Zatrzymani w trakcie podlewania krzewów konopi indyjskich - policjanci zabezpieczyli 350 roślin (Policja Warmińsko-Mazurska)


Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-T-7

Tym razem zwiekszylem troche dawke - czyli

polknalem trzy piguly po 10mg.

Zaczal sie ladowac juz po pol godzince.

Bardzo sympytycznie i powoli (troche jak

grzyby). Czulem delikatne laskotanie w nogach,

w palcach rak. Czulem ze cos mnie wypelnia

powolutku - trwalo to jakies pol godziny.

I nagle jest - zaczelo dzialac.  • DMT
  • Pierwszy raz

Przyjechałem na ferie do mojego znajomego na drugim końcu Polski. Miałem wynajęty nieduży pokój, siedzieliśmy tam razem. Byłem nieco spięty i podekscytowany, może nawet nieco zestresowany tym co miało za chwilę nastąpić.

Pierwszy raz DMT, bardzo dziwny i stresujący trip.

W sobotę wieczorem (około 10 - 11) wciągnąłem donosowo mniej więcej 100mg DMT. 
To co się potem stało było niesamowite i przerażające zarazem.

  • 2C-E
  • 4-ACO-DMT
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Mieszanki "ziołowe"

własny pokój, ciepłe łóżko, laptop pod ręką, zgaszone światło, zapalone świece i kadzidła.

Waga: około 60-70kg,

Nastawienie: chęć wykorzystania resztek RC, zamierzam spędzić parę chwil bez muzyki, w kompletnej ciszy i ciemności, by zobaczyć, co tak naprawdę oferuje ten mix.

21:53 - idzie 5 pierwszych acodinków, zarzucam po 5 co 3 minuty.

22:14 - 30 białych cukiereczków zostalo zjedzone, za 15-30 minut wkładam pod język fragment chusteczki nasączony roztworem 4-aco i 2C-E, który to postaram się utrzymać tam przez jakieś 15 minut przed połknięciem. Prawie jak blotter ;)

  • Marihuana

Doświadczenie: paliłem mj parę razy wcześniej, jednak bez efektów. Poza tym - nic (alkoholu itp. nie liczę)

S&S: grupka znajomych (razem 5 osób) pozytywnie nastawiona na samą myśl o upaleniu się.

Jak już wcześniej pisałem, paliłem już wcześniej marihuanę. Ani razu nie odnotowałem żadnych efektów. Mimo tego, gdy tylko padła propozycja, żeby złożyć się w kilka osób i porządnie się upalić - zgodziłem się.

randomness