REKLAMA
Narkoprasówka (19.10.18)

Z kraju, ze świata po naszemu, z komendy i z akwarium..

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media krajowe

Odsłony

245

Z kraju


Dyrektorka Monaru w Poznaniu: Przestańmy się wygłupiać. NFZ nie jest zainteresowany leczeniem uzależnień

- Stoję przed dylematem np. czy odesłać z kwitkiem matkę, która odebrała nieletnie dziecko ze szpitala po detoksykacji i to dziecko cierpi na psychozę, ma urojenia i ona nie wie, co ma robić? A może 20-letniego chłopaka, który musi się leczyć, bo wysłał go do nas kurator sądowy - zastanawia się Jagoda Gierczyk, dyrektorka Monaru w Poznaniu

Jest pomysł jak przez szukanie autorytetów zniechęcić młodzież do dopalaczy i innych używek

Jest też specjalny apel do rodziców. W Małopolsce trwa realizacja projektu – Bądźmy poszukiwaczami autorytetu. Rusza on także w regionie tarnowskim.

Skruszony pseudokibic: Narkotyki sprzedawaliśmy razem z pietruszką

- Upłynnialiśmy towar przy okazji kupna pietruszki na targu, wysyłaliśmy narkotyki przesyłkami kurierskimi - pseudokibic Zawiszy opowiedział śledczym o tym, jak w Bydgoszczy wprowadzono na rynek ponad 50 kg marihuany i amfetaminy. Dziś rozpocznie się proces.

[ZDJĘCIA] Na kółkach przeciw dopalaczom i narkotykom

W minioną sobotę z Bielska-Białej do Szczyrku wyruszyła 7. pielgrzymka na hulajnogach i rolkach. Ponad czterdziestu pasjonatów rolek i hulajnóg ruszyło w 17-kilometrową trasę, która w niektórych etapach była wymagająca.

Był doradcą parlamentarzystów, dziś odpowiada za przemyt ton narkotyków i kierowanie grupą przestępczą. W sądzie w Opolu trwa proces Siergieja B.

Kierowanie grupą przestępczą, pranie brudnych pieniędzy i przemyt 5 ton środków odurzających. W Opolu toczy się proces Białorusina z polskim obywatelstwem, Siergieja B. Miał on kierować grupą, która działała w latach 2010-2015 na terenie krajów Unii Europejskiej. Środki odurzające były przewożone z Hiszpanii i Holandii przez Polskę na Białoruś i Ukrainę.

Numer znajdziesz w internecie, dostawca przyjedzie w 30 minut. Jak zamawia się dopalacze po zmianie przepisów?

W internecie kupuje się w hurcie. Pięć gramów produktu pod nazwą "Analog 3-mmc" kosztuje 70 zł, 10 gramów - 120 zł

   

Ze świata po naszemu


Marihuana znów nielegalna

INFO: Były prezes Trybunału Konstytucyjnego Kolumbii uważa, że nowy dekret prezydencki ws. marihuany jest sprzeczny z konstytucją.

Bangladesz wprowadzi karę śmierci za narkotyki

Ustawa ta jest kolejnym elementem walki, jaką państwo wydało narkotykom. W ramach walki z handlarzami policja ma już prawo do brutalnej rozprawy z nimi na ulicach, co od maja tego roku doprowadziło do śmierci ponad 200 osób. Przeciwnicy rządu oraz opozycja twierdzą, że rząd przyzwala na nadużycia, a przy okazji rozprawia się ze swoimi przeciwnikami. Ich zdaniem kara śmierci i zaostrzenie kar za posiadanie narkotyków nie rozwiążą problemów z narkotykami.

Wysokie poparcie dla legalnej marihuany

Za legalną trawką jest 62% Amerykanów, podczas gdy rok temu poparcie wynosiło 61%. Legalizację bardziej popierają panowie (68%) niż kobiety (56%).

We Francji zatrzymano ukraińskiego tira z kokainą wartą 40 mln euro

Jak informuje La Depeche, samochód został skontrolowany w noc z poniedziałku na wtorek przez mobilny patrol służby granicznej. Jak się okazało, jechał on na północ Europy i rzekomo przewoził ryby. Zachowanie kierowcy i pasażera wywołało podejrzenie u celników, i samochód został skierowany na dodatkową kontrolę.


   

Z komendy


Biała Podl.: Znaczną ilość narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Białej Podlaskiej (Policja Lubelska)


Handlowała narkotykami (Policja Zachodniopomorska)


Zatrzymany kolejny członek grupy przestępczej zajmującej się handlem narkotykami i dopalaczy (KWP w Krakowie)


Elbląg/KWP: Pod szkołą zatrzymali dilera narkotykowego. Pomogła w tym Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa (Policja Warmińsko-Mazurska)


Na widok radiowozu rozsypał marihuanę w samochodzie (Policja Śląska)


Z narkotykami w plecaku (Policja Opolska)


   

Z akwarium


"Barwy szczęścia": Orgia i narkotyki w mieszkaniu Kajtka i Oliwki!

Justin (Jasper Sołtysiewicz) wytknie Kajtkowi (Jakub Dmochowski) i Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że są zbyt poważni jak na swój wiek. - Umartwiacie się, żeby dojść do nirwany czy do zbawienia? Jedno i drugie w sumie fajne, ale ja wolę się bawić - powie swym nowym znajomym, po czym poczęstuje ich... marihuaną!

Narkotyczna podróż w głąb Warszawy. Obejrzałem trzy odcinki "Ślepnąc od świateł" i jestem na głodzie

Głównym bohaterem i narratorem powieści jest Jacek - tajemniczy diler z Warszawy obsługujący polityków, celebrytów, hipsterów i wszystkich tych, których stać na drogi towar. W serialu HBO bohater nosi inne imię, a drobnych zmian jest jeszcze parę, ale fani oryginału mogą spać spokojnie.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Nazwa substancji : benzydamina


Poziom doswiadczenia : thc (kilka razy), benzydamina (1 raz)


Dawka, metoda zazycia : 1g, wekstraktowana i wpakowana do kapsulek i czesciowo zjedzona lignina z ekstraktu.


Set&settings : dom, ulica, garaze, przed poludniem.


Efekty : halcynacje, blyski, swiatelka, smugi.

Kiedy dowiedzialem sie, ze cos takiego istnieje poszedlem do apteki po Tantum Rose.

  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

miasto -> mój dom -> miasto

Zanim przejdę do trip raportu chcę odpowiedzieć na kilka pytań zadanych mi przez różne osoby.

  • Zolpidem

Raczej ponury. W swoim pokoju w nienajlepszym humorze. Chciałem iść spać.

 

Tabletkę Stillnoxu kładę pod językiem. Po chwili zmywa się cukrowa otoczka. Moje usta wypełnia gorzki smak. Czekam parę minut i z minuty na minutę zaczyna mi się robić lżej, jakby moje ciało pływało w cieczy. Kończę pisać jedną ważną wiadomość do przyjaciela i zamykam komunikator. Cały czas ze słuchawkami na uszach wybieram utwór (Archive – Again), by wyciszyć się przed snem.

Po chwili, ledwo powstrzymując odruch wymiotny podchodzę do umywalki. Popijam gorzkie błoto po rozpuszczonej tabletce i wracam do komputera.

  • Lactuca virosa


Witam,

Raport ten będzie traktował o kilku mniej lub też bardziej dostępnych w Polsce roslinach o narkotycznym potencjale.

Substancje: Sceletium tortuosum, Heimia salicifolia, Salvia divinorum, Leonotis leonurus, Artemisia absinthium, Lactuca virosa.randomness