Narkoprasówka (19.10.18)

Z kraju, ze świata po naszemu, z komendy i z akwarium..

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media krajowe

Odsłony

256

Z kraju


Dyrektorka Monaru w Poznaniu: Przestańmy się wygłupiać. NFZ nie jest zainteresowany leczeniem uzależnień

- Stoję przed dylematem np. czy odesłać z kwitkiem matkę, która odebrała nieletnie dziecko ze szpitala po detoksykacji i to dziecko cierpi na psychozę, ma urojenia i ona nie wie, co ma robić? A może 20-letniego chłopaka, który musi się leczyć, bo wysłał go do nas kurator sądowy - zastanawia się Jagoda Gierczyk, dyrektorka Monaru w Poznaniu

Jest pomysł jak przez szukanie autorytetów zniechęcić młodzież do dopalaczy i innych używek

Jest też specjalny apel do rodziców. W Małopolsce trwa realizacja projektu – Bądźmy poszukiwaczami autorytetu. Rusza on także w regionie tarnowskim.

Skruszony pseudokibic: Narkotyki sprzedawaliśmy razem z pietruszką

- Upłynnialiśmy towar przy okazji kupna pietruszki na targu, wysyłaliśmy narkotyki przesyłkami kurierskimi - pseudokibic Zawiszy opowiedział śledczym o tym, jak w Bydgoszczy wprowadzono na rynek ponad 50 kg marihuany i amfetaminy. Dziś rozpocznie się proces.

[ZDJĘCIA] Na kółkach przeciw dopalaczom i narkotykom

W minioną sobotę z Bielska-Białej do Szczyrku wyruszyła 7. pielgrzymka na hulajnogach i rolkach. Ponad czterdziestu pasjonatów rolek i hulajnóg ruszyło w 17-kilometrową trasę, która w niektórych etapach była wymagająca.

Był doradcą parlamentarzystów, dziś odpowiada za przemyt ton narkotyków i kierowanie grupą przestępczą. W sądzie w Opolu trwa proces Siergieja B.

Kierowanie grupą przestępczą, pranie brudnych pieniędzy i przemyt 5 ton środków odurzających. W Opolu toczy się proces Białorusina z polskim obywatelstwem, Siergieja B. Miał on kierować grupą, która działała w latach 2010-2015 na terenie krajów Unii Europejskiej. Środki odurzające były przewożone z Hiszpanii i Holandii przez Polskę na Białoruś i Ukrainę.

Numer znajdziesz w internecie, dostawca przyjedzie w 30 minut. Jak zamawia się dopalacze po zmianie przepisów?

W internecie kupuje się w hurcie. Pięć gramów produktu pod nazwą "Analog 3-mmc" kosztuje 70 zł, 10 gramów - 120 zł

   

Ze świata po naszemu


Marihuana znów nielegalna

INFO: Były prezes Trybunału Konstytucyjnego Kolumbii uważa, że nowy dekret prezydencki ws. marihuany jest sprzeczny z konstytucją.

Bangladesz wprowadzi karę śmierci za narkotyki

Ustawa ta jest kolejnym elementem walki, jaką państwo wydało narkotykom. W ramach walki z handlarzami policja ma już prawo do brutalnej rozprawy z nimi na ulicach, co od maja tego roku doprowadziło do śmierci ponad 200 osób. Przeciwnicy rządu oraz opozycja twierdzą, że rząd przyzwala na nadużycia, a przy okazji rozprawia się ze swoimi przeciwnikami. Ich zdaniem kara śmierci i zaostrzenie kar za posiadanie narkotyków nie rozwiążą problemów z narkotykami.

Wysokie poparcie dla legalnej marihuany

Za legalną trawką jest 62% Amerykanów, podczas gdy rok temu poparcie wynosiło 61%. Legalizację bardziej popierają panowie (68%) niż kobiety (56%).

We Francji zatrzymano ukraińskiego tira z kokainą wartą 40 mln euro

Jak informuje La Depeche, samochód został skontrolowany w noc z poniedziałku na wtorek przez mobilny patrol służby granicznej. Jak się okazało, jechał on na północ Europy i rzekomo przewoził ryby. Zachowanie kierowcy i pasażera wywołało podejrzenie u celników, i samochód został skierowany na dodatkową kontrolę.


   

Z komendy


Biała Podl.: Znaczną ilość narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Białej Podlaskiej (Policja Lubelska)


Handlowała narkotykami (Policja Zachodniopomorska)


Zatrzymany kolejny członek grupy przestępczej zajmującej się handlem narkotykami i dopalaczy (KWP w Krakowie)


Elbląg/KWP: Pod szkołą zatrzymali dilera narkotykowego. Pomogła w tym Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa (Policja Warmińsko-Mazurska)


Na widok radiowozu rozsypał marihuanę w samochodzie (Policja Śląska)


Z narkotykami w plecaku (Policja Opolska)


   

Z akwarium


"Barwy szczęścia": Orgia i narkotyki w mieszkaniu Kajtka i Oliwki!

Justin (Jasper Sołtysiewicz) wytknie Kajtkowi (Jakub Dmochowski) i Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że są zbyt poważni jak na swój wiek. - Umartwiacie się, żeby dojść do nirwany czy do zbawienia? Jedno i drugie w sumie fajne, ale ja wolę się bawić - powie swym nowym znajomym, po czym poczęstuje ich... marihuaną!

Narkotyczna podróż w głąb Warszawy. Obejrzałem trzy odcinki "Ślepnąc od świateł" i jestem na głodzie

Głównym bohaterem i narratorem powieści jest Jacek - tajemniczy diler z Warszawy obsługujący polityków, celebrytów, hipsterów i wszystkich tych, których stać na drogi towar. W serialu HBO bohater nosi inne imię, a drobnych zmian jest jeszcze parę, ale fani oryginału mogą spać spokojnie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

NIC, absolutnie nic nie potrafiłoby mnie przygotować do tego co przeżyłem podczas ostatniego spotkania z Panią Salvią.


Razem z Pikapem, którego raport także powinien się tutaj znaleźć, postanowiliśmy już jakiś czas temu spróbować SD razem...

  • DMT
  • DMT
  • Pierwszy raz

W domu u kolegi w dzień zakupu kosmicznego proszku

Zacznijmy od tego, że moja przygoda z DMT była pierwszą prawidłową przygodą z jakimkolwiek psychodelikiem. Jedyną moją stycznością z substancjami poszerzającymi zmysły była przygoda z bardzo małą dawką grzybów (0.5g), więc można powiedzieć, że rzucałem się na głęboką wodę. (Z góry przepraszam za brak odniesienia do czasu ale podczas tripu on nie istniał, a po nim nie pamiętałem nawet kiedy się zaczął) Warto dodać, że DMT paliłem z fajki freebase.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Miła atmosfera, pozytywne nastawienie z mojej strony, piękny lasek i najlepsi towarzysze

Przygotowania:

Razem z 2 osobami utworzyliśmy małą ekipę do tripu z pigułkami (ona G, on K i ja).

Któregoś dnia umówiliśmy się że weźmiemy owe cukiereczki, które niestety albo stety mi pozostały z holandii, z której wróciłem. Miałem TYLKO 2  zielone heinekeny (które szczerze mógłbym brać codziennie) i 1 niebieską WB, która była dla mnie bardzo słaba bo pamiętam,  że musiałem wziąć 1.5 by poczuć cząstkę działania jak w heinekenie ale mniejsza :P 

Generalnie na całą zabawę umówiliśmy się po lekcjach :D

Zabawa... AKCJA? 

  • 1P-LSD
  • 4-HO-MIPT
  • Miks

Lekka niepewność, którą odganiałem, bo przy takich ilościach trzeba być zdecydowany. Psychicznie dobrze. W pokoju, z rana, wypoczęty.

https://www.youtube.com/watch?v=z5Bagk8ig7w

 

8:30 budze się i wiem to już teraz. Pierwsze plany, to przyjąć 100mg 4ho-mipt oraz 300ug 1P-LSD pod język i zasnąć, by obudzić się w innym świecie. Wszystkie dialogi prowadziłem sam ze sobą. Nie ma tutaj innych osób. 

Mija około 20 minut, i tak jak zawsze przy większych dawkach było czuć że substancja działa, tak teraz mnie wgniotła w łóżko:

-Czy ktoś wie?

-nikomu nie mówiłem, więc nie

randomness