Narkobiznes policjanta

Uprawę konopi indyjskich zlikwidowali w niedzielę szczecińscy policjanci. Wśród zatrzymanych jest policjant z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie - syn właściciela posesji.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

4510

"Szacunkowa wartość rynkowa zabezpieczonych konopi to około 300 tys. zł" - powiedział PAP rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie podkomisarz Artur Marciniak.

Policjanci na posesji zabezpieczyli około 100 drzewek konopi indyjskich, które hodowane były na powierzchni około 20 metrów kwadratowych pod folią.

Policja zatrzymała trzy osoby: Donata S. - właściciela posesji, jego syna Michała S. oraz żonę Michała - Renatę S. Michał S. jest funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

"Michał S. zostanie wydalony ze służby w policji" - dodał Marciniak.

Każdemu z zatrzymanych grozi powyżej trzech lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

rumpururum (niezweryfikowany)
...likwidują gdzies w PL jedna plantacje, <br> <br>jaki z tego wniosek ? <br> <br>L E G A L I Z E I T !!! <br> <br>stop prohibition
matematyka (niezweryfikowany)
100 drzew. <br>dajmy na to jest wrzesien, wiec <br>meskie juz dawno wyrwane. <br>100 * 200g z jednego = 20000 g = 20 kg zioła. <br>Dajmy na to, ze w hurcie 1kg chodzi po 10zl za gramika. <br>1000 * 10 * 20 = 200000 zysku. <br>Rzeczywiscie. Co to jest 20 m kwadratowych? <br> <br>Stop prohibition.
nie wiem (niezweryfikowany)
taki jeden kupuje 500g zajebistego ziela po 7600zl tak wiec troche wiecej niz 10 zl za grama..;] no chyba ze masz na mysli &quot;grama &quot; <br>a nie grama....bo to w koncu roznica.
danone (niezweryfikowany)
widziałem zdjęcie z tej uprawy..pradziwy las takie to dorodne było.. a nie jakieś rachityczne krzaki..
Dorodne dorodne (niezweryfikowany)
widziałem zdjęcie z tej uprawy..pradziwy las takie to dorodne było.. a nie jakieś rachityczne krzaki..
blantanamera (niezweryfikowany)
Trzy słowa: <br>SADZIĆ <br>PALIĆ <br>ZALEGAZLIZOWAĆ
blantanamera (niezweryfikowany)
Trzy słowa: <br>SADZIĆ <br>PALIĆ <br>ZALEGAZLIZOWAĆ
BOTANIK (niezweryfikowany)
ZALEGALIZOWAC 1G. NIECH BIORA PRZYKLAD Z HOLANDII <br>1G DOZWOLONE I PRZEDE WSZYSTKIM NISKI POZIOM NARKOMANI.,. <br>W KONCU CZŁOWIEK PREDZEJ CZY POZNIEJ CIAGNIE DO NATURY
Zajawki z NeuroGroove
 • 2C-B
 • Tripraport
 • Tytoń

Set: Pozytywne emocje wracają do mojego życia. Część moich problemów psychicznych została rozwiązana, świat jest lepszy niż mój umysł potrafił go postrzegać, spłacam swój dług senny i chętnie postałbym dłużej lecz jestem w miarę wyspany. Mam za sobą parę problemów emocjonalnych, egzystencjonalnych i rodzinnych, lecz czuję że jestem po pozytywnej stronie energii teraz :), choć dalej czuję takie zamulenie, niechęć do działania i lekki chaos. Setting: Na mieszkaniu matki mojej przyjaciółki na której opiekuję się 2 kotami. Przybyłem wczoraj, jestem tu 2 dzień, mieszkanie całe dla mnie jest dzisiaj.

Substancje: 2C-B 15 mg(mała dawka) + tytoń(codzienne uzależnienie)

 • Inne
 • Uzależnienie

Zazwyczaj zażywany w domowym zaciszu, aczkolwiek chodzenie w tym stanie sprawiało nie lada przyjemność. Nastawienie praktycznie zawsze pozytywne.

Pouczenie serwisu NeuroGroove: naśladowanie autora poniższego raportu jest skrajnie niebezpieczne i już przy jednorazowym eksperymencie może spowodować toksyczne uszkodzenie wątroby (i śmierć w męczarniach). Dawka 20-25 gramów przyjmowana jest za śmiertelną.

 • 5-HTP
 • Amfetamina
 • Grzyby halucynogenne
 • Kannabinoidy
 • Marihuana
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Miks
 • Moklobemid
 • Tytoń

Spokojna niedziela z początkowym nastawieniem na spalenie gibona, a z czasem zaczęło się robić coraz ciekawiej. Nastawienie bardzo pozytywne, dwie dobrze znające się osoby i lubiące spędzać ze sobą dzikie tripy. Myśli bardzo czyste, skupione na spędzeniu miło czasu, brak negatywów w głowie. Miejsca raczej z dala od ludzi chociaż nie mamy problemu przebywać w ich otoczeniu. Ludzie którzy z nami wtedy byli to osoby nam znajome, pozytywne, wygadane wiec raczej tylko dodawały nam pozytywnego humoru. Alicja po tygodniowym ciągu amfetaminowym a mimo wszystko mieszanka nie zrobiła jej krzywdy a nawet pomogła wrócić do świata żywych :D

Spotkałem się z moja przyjaciółka z która lubimy sobie wysoko polatać haha. Dzień rozpoczął się niewinnie, spokojna niedziela umówiliśmy się na jakiegos gibonka po południu. Około godziny 15 przyjechałem do niej do domu. Na starcie chwile sobie typowo pogadaliśmy co tam ciekawego się działo ostatnio, skopcilismy petko na balkonie i wróciliśmy do pokoju i razem doszliśmy do wniosku że trzeba sprawdzić co tutaj mamy i czym mozemy się dziś zrobić. Na tamten moment posiadaliśmy:

1. około 0.5 marihuanki

2. dwie kreski fetki

 • Szałwia Wieszcza

To była moja 3 próba i jak dotąd najbardziej udana :) Salvia pochodziła z

botanic-art (tak tak, z tej majowej promocji, dzięki Black za infosa :),

nabiłem równowartość 3 lufek drobno pokruszonych liści do bongosa i nie

odrywając zapalniczki od stuffu sciagnąłem 4 duże buchy, długo

przetrzymując dym w płucach.