Naloty na gdańskie szkoły.

Terror się szerzy. Po Łodzi kolej na Gdańsk :-(

Anonim

Kategorie

Odsłony

2405
interia.pl/PAP 05.02.2001

Gdańsk: "Naloty" na szkoły

Zaraz po feriach w gdańskich szkołach zaczną się niezapowiedziane wizyty. Wzorem Łodzi także i w Gdańsku odbędą się antynarkotykowe naloty. Kontrolowane będą zarówno podstawówki, gimnazja jak i szkoły średnie czy zawodowe. Funkcjonariusze straży miejskiej i granicznej wraz ze specjalnie szkolonymi psami będą kontrolowali uczniowskie tornistry. Jednak komendant Straży Miejskiej w Gdańsku Zbigniew Sodol nie boi się protestów rodziców, tak jak to miało miejsce w Łodzi. - Tą akcją otworzymy oczy niektórym rodzicom, nie wszyscy wiedzą czym tak naprawdę zajmują się ich pociechy - mówi Sodol. By uniknąć przecieków zarówno funkcjonariusze oraz dyrektorzy szkół o miejscu nalotu zostaną poinformowani na kilka minut przed akcją.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Fentanyl

*Nazwa substancji:Fentany


*Doświadczenie: w opioidach skromne - tramadol i kodeina
  • Marihuana
  • Tripraport

Paląc wcześniej stopniowo przekraczałem dawki, była to jak dotąd największa ilość wypalona w najkrótszym czasie. Nastawienie na przyjemną, daleką podróż. Sobotni wieczór.

Wydarzenia opisane w raporcie miały miejsce wiele czasu temu i to one skłoniły mnie do założenia konta na neurogroove. Zacząłem opis na hyperrealu pod wątkiem o fazach stulecia i w sumie " czemu by nie zrobić z tego TR". Wahałem się czy o tym pisać ponieważ gdybym nawet stworzył książkę na ten temat nie zdołałbym uchwycić nawet 1/10.000 tamtej fazy. Dlatego opisałem głowie początek.

 

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • Marihuana

Było super, genialny okres w moim życiu.

Jakieś trzy kwartały temu, dzień po dekszeniu, raczyłem się marihuaną i kodeiną. Mocno porobiony za szybko wstałem z łóżka i zemdlałem, dostając jeszcze ataku drgawek. Na szczęście ludzie na [h] mówili bzdury mówiąc, że to na pewno padaczka i będę miał częste ataki. Na nieszczęście, znów się doprowadziłem do takiego stanu i przeżyłem to ponownie.

Najpierw lufka i spacer, pół godziny później 135mg.

1.5 godziny później lufka, pół godziny później 135mg i lufka. Pół godziny później lufka.

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Set: dobrze nastawiony do życia, całkiem dobry humor Setting: spokojny listopadowy wieczór w moim pokoju

Listopadowy poniedziałek... godzina późno wieczorna, niektórzy powiedzieliby że to już środek nocy. Za oknem ciemno, a w powietrzu rozlane mleko tak gęsto że nie widać końca wyciągniętej przed siebie ręki.

Na biurku syf jak zwykle. Jedyni nazwą to bałaganem, ja nazywam to nieładem artystycznym. Sterta pustych butelek, kilkudniowa kolekcja kubków po kawie, paczka fajek, jakieś kartki i pełno różnych innych drobiazgów, a na środku szklanka zalana do połowy zimną wodą.