REKLAMA
Największa próba przemycenia haszyszu

Arabia Saudyjska przekazała informację że jej służby udaremniły próbę przemytu największej ilości narkotyku w historii tego kraju.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1144

Departament do walki z narkotykami wraz z celnikami z Riyadh, udaremnili próbę przemytu 5 200 kg haszyszu. Gen. Othman Al - Assaf powiedział że policja zatrzymała 8 osób podczas konfiskowania narkotyku w magazynach. Siedmiu z nich to azjaci i jeden arab. Później aresztowano kolejne 3 osoby. Policja przystąpiła do operacji po otrzymaniu poufnej informacji od celników o nadejściu ogromnej ilości narkotyku z portu ze wschodniej Azji. Partia narkotyku zawierała 5291 kilogramów haszyszu, co jest największą ilością narkotyku, przechwyconego w tym kraju.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

trawers (niezweryfikowany)
ciekawe w czym oni to przewozili... i jak zabili zapach... 0_o
Spieg z Krainy ... (niezweryfikowany)
A ja jestem ciekaw. Co oni zrobia z taka konfiskata?
Spieg z Krainy ... (niezweryfikowany)
A ja jestem ciekaw. Co oni zrobia z taka konfiskata?
.chudy. (niezweryfikowany)
a tyle haszu!! dajcie mi 1/5 :) i need hash!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Tramadol

Substancja: Tramal.


Moje doświadczenie z dragami nie jest zbyt wielkie. Jak dotąd mialam okazje jedynie wymieszać pare tabletek z alkoholem no i oczywiście wziąć tramal.

  • Dekstrometorfan
  • Uzależnienie

Różne

Historia mojego upadku po Acodinie.

 

Raport z ponad 6 lat ćpania.

 

 

 

Witajcie, dzisiaj a dokładnie dnia 17 stycznia 2019 roku spisuję ten raport. Jest to bardzo dziwny okres mojego życia i w związku sam raport może wyjść mi dosyć chaotyczny ale na pewno nie będzie bezwartościowy. Będzie to też dość intymne ale mam ogromną chęć podzielenia się swoimi doświadczeniami.

 

  • 4-ACO-DMT
  • DOC
  • Przeżycie mistyczne

Ciepły letni wieczór, zacisze domowe, nastawienie pozytywne, pierwszy raz z DOC

Wstęp:  Pewnego, kwaśnego dnia, wszedłem w posiadanie 1 blotera, na którym było 4mg słynnego DOCtora. Niestety z powodu braku czasu przeleżał na dnie szafy jakieś 3 miesiące. W końcu nadszedł na niego czas. O godzinie 21 30 znalazł się wraz z niewielką ilością soku w moim pustym żołądku.

  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Nastawieni jak zwykle na cudowne doświadczanie. Jak za każdym razem, głównym filarem przyjaciele, następnie muzyka, światełka kolorowe by co nie co ubarwić ściany, kocyki, poduszeczki i całkiem sporo miejsca.

1:55 - przez nasze przełyki drogę przebyła kapsułka wypełniona magicznym kryształem. Do ok. 2:30 każdy z nas oczekiwał pierwszych efektów działania substancji. Minuty mijały w spowolnionym tempie tylko po to by nagle przyspieszyć na sile. Klaudiusz nasz zawodnik numer jeden nadal narzeka że nie odczuwa żadnych skutków ‚emki’. Muzyka toczy się spokojnym tempem, na suficie migoczą światła lasera mieniąc się w czerwieni i zieleni na przemian.

randomness