Na granicy z Kazachstanem przejęto 370 kg narkotyków

Narkotyki wykryto w czasie kontroli dżipa

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2029

Około 370 kg narkotyków, w tym 362 kg heroiny, przejęli rosyjscy celnicy w obwodzie orenburskim na granicy z Kazachstanem - podała agencja ITAR-TASS powołując się na Główny Urząd do Walki z Przemytem przy służbach celnych Rosji.

Rzeczniczka urzędu Tatiana Biekleniszczewa powiedziała, że w przejętej partii narkotyków poza 362 kg heroiny było około 4 kg haszyszu, 3 kg opium i niewielka ilość marihuany.

Wyjaśniła, że narkotyki wykryto w czasie kontroli dżipa, który przyjechał z Kazachstanu, a skrytki znajdowały się w bagażniku i dodatkowym baku na paliwo. Tam - jak powiedziała rzeczniczka - znaleziono metalowy kontener, w którym było 350 pakietów z heroiną, plastikowe butelki z haszyszem i plastikowy pojemnik z opium.

Kierowcę dżipa aresztowano. Nie podano jego tożsamości. Wszczęto dochodzenie w sprawie, trwają też poszukiwania wspólników kierowcy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Czekałem na to od ponad miesiąca, dużo znajomych opowiadało mi o tym pięknym stanie i chciałem go w końcu doświadczyć. Miało to miejsce na imprezie sylwestrowej 2017/2018. Nastawiłem się bardzo pozytywnie, miałem zarzucić wraz z 5 kumplami, tak też zrobiliśmy. Oczekiwałem niesamowitego uczucia, o którym tyle słyszałem.

Wprowadzenie:

Jestem zwykłym nastolatkiem. Chodzę do technikum mechanicznego. Uczę się nawet dobrze. Nigdy nie sprawiałem żadnych problemów. Jakieś tam doświadczenie z narkotykami miałem, dużo czytałem o MDMA i byłem przygotowany na całego tripa.

T(19:00)

  • Marihuana


Swojego dzisiejszego tripa uznalem za szczegolnego z niejednego powodu.

Po pierwsze i najwazniejsze primo: ostatni raz palilem pod koniec grudnia

wiec calosc podrozy odczulem bardzo mocno. Po raz kolejny przekonalem sie

rowniez, ze stafik w worku strunowym jest miszanka przynajmniej roznych

roslin. Podczas 2 podejsc wyczuwalem zupelnie inny zapach i smak dymu...

jak i diametralnie inne skutki dzialania tegoz dymu:]


  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Jak najbardziej pozytywne nastawienie, własny pokój

Jako że to jest mój pierwszy trip raport proszę o wyrozumiałość :)

T -1

Ciekawość zwyciężyła :).Jako że pogoda nie dopisywała a akurat miałem wolna chatę, postanowiłem zakosztować tych jakże magicznych grzybów we własnym
domu, pokoju.Ostatnie przygotowania ustawienie playlisty w winampie,
ewentualnie jakiś film, ogólnie nie wiedziałem czego mam się spodziewać.

T 0

  • Inne
  • Pentedron

Różne.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

Pierwszą z opisywanych przeze mnie substancji będzie Pentedron, znany również jako 1-fenylo-2-metyloaminopentan-1-on / alfa-metyloamino-walerofenon.