Na granicy z Kazachstanem przejęto 370 kg narkotyków

Narkotyki wykryto w czasie kontroli dżipa

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2030

Około 370 kg narkotyków, w tym 362 kg heroiny, przejęli rosyjscy celnicy w obwodzie orenburskim na granicy z Kazachstanem - podała agencja ITAR-TASS powołując się na Główny Urząd do Walki z Przemytem przy służbach celnych Rosji.

Rzeczniczka urzędu Tatiana Biekleniszczewa powiedziała, że w przejętej partii narkotyków poza 362 kg heroiny było około 4 kg haszyszu, 3 kg opium i niewielka ilość marihuany.

Wyjaśniła, że narkotyki wykryto w czasie kontroli dżipa, który przyjechał z Kazachstanu, a skrytki znajdowały się w bagażniku i dodatkowym baku na paliwo. Tam - jak powiedziała rzeczniczka - znaleziono metalowy kontener, w którym było 350 pakietów z heroiną, plastikowe butelki z haszyszem i plastikowy pojemnik z opium.

Kierowcę dżipa aresztowano. Nie podano jego tożsamości. Wszczęto dochodzenie w sprawie, trwają też poszukiwania wspólników kierowcy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Kiti, dziewczyna lat 23 i Henryk, chłopak lat 27, w ciągu ostatnich dwóch lat wielokrotnie razem i osobno brali zarówno LSD, MDMA jak i ich rozmaite kombinacje. Kiti jest studentką i kuglarką, henryk ćwiczy hatha jogę. Ich ciała są zdrowe, a umysły spokojne i zadowolone. Kartony z Hoffmanem na rowerze, sprawdzone i dobre, Kiti póltora, Tomi dwa i pół. Czwartek, piękna pogoda, częsciowo opuszczony kamieniołom.

Ok 11 schodziliśmy po skalnych półkach w dół, do wielkiej dziury w ziemi z małym skrawkiem zieleni, kilkoma kamiennymi platformami i dużym, ślicznym "jeziorkiem". Pojawił się lekki fizyczny dyskomfort, nie mogłem znaleźć sobie miejsca. Zaczęliśmy oczyszczać przybrzeżną wodę - cała masa plastikowych i szklanych butelek, opakowań od czipsów i "robaków czerwonych No. 2". Apel: kto zostawił śmieci w jakimś zielonym miejscu niech je stamtąd zabierze, żaby będą wdzięczne.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Spokojna, mało pogodna niedziela. Home alone, dużo czasu i pozytywne nastawienie.

13:10  -  3 saszetki tantum rosa, po ekstrakcji około 1,5g benzydaminy (ekstrakcja przeprowadzona przy pomocy szklanek, zimnej wody, strzykawki do odmierzenia precyzyjnej objętości wody, oraz 2 ręczników papierowych jako filtr). Cały proces przebiegł sprawnie. Prawie to co przy antku, tylko zamiast przefiltrowanej cieczy zbieramy osad z filtra.

+0:20  -  poki co nic wyrazistego, ale jestem bardzo pozytywnie astawiony, czekam. W międzyczasie wychodzę na balkon i odpalam papierosa. 

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Klonazepam
  • Szałwia Wieszcza
  • Zolpidem

Miejsce oraz nastawienie, którego chyba tłumaczyć nie muszę, znajduje się w reporcie.

Substancje: (zachowana kolejność) około 0.2g suszu Jej Dysocjacyjności, 3g P.Cubensis na dwie osoby, po dwa piwa na głowę, 6mg klona i 20mg zolpidemu. Ajajaj xD

Podróżnicy: ja oraz S.

Drogi NG ;)

  • Marihuana

Nazwa substancji: Grzybki halucynogenne

Dawka: 75 świerzych

Doświadczenie: Mnóstwo jarania, amfetaminy, piguł, trochę kwasów

i niewiele opiatów. Różne mieszanki. Grzybki poraz chyba 7, ale

pierwszy raz w dwace powyżej 60.randomness