Mołdawska pasta pomidorowa z kokainą

Holenderska służba celna poinformowała w czwartek o znalezieniu ok. 100 kg kokainy w mołdawskiej ciężarówce, przewożącej beczki z pastą pomidorową

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1296

Pośród 944 beczek z pastą znajdowały się cztery z narkotykiem, wartym na czarnym rynku 4,4 miliona euro. Wykrycie kokainy umożliwił celnikom specjalny skaner.

Narkotyk został zniszczony; aresztowano trzy osoby.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

KRET (niezweryfikowany)
zawsze pudliszki ale od dzis moze cos moldawskiego
QrA (niezweryfikowany)
wow! ciekawe na jakej zasadzie ten skaner działał?
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Ciepła niedziela, natłok myśli i trochę problemów. Towarzystwo najwspanialszego przyjaciela pod słońcem, kompana większości podróży.

Wszechświat tkanek, komórek, białek, bakterii, organelli - zlepka efemerycznych procesów i incydentalnych zderzeń atomów tworzy najbardziej wyrafinowany mechanizm, jaki można sobie tylko wyobrazić! Jesteś sztuką. Jego wymyślność tworzy złudne poczucie kontroli, daje Ci podstawy, żebyś mógł myśleć, że to Ty jesteś Panem. Nic głupszego, jesteś obserwatorem! Twoje skomplikowane ciało okazuje Ci łaskę, dając poczucie, że istniejesz. To właśnie jest piękne. To sztuka. Ezoteryka. Tajemnica. A wszystko po co?

  • Benzydamina
  • Retrospekcja

Bardzo pozytywne, jak to zwykle z takimi substancjami- Sam w domu

Godzina 20:57- Przed sobą mam szklankę z kwaśnym sokiem w którym rozpuszczona jest Benzydamina. Znam ten smak, nic nowego, nic przyjemnego.

21:22- Właśnie skończyłem męczarnię z wlaniem w siebie tego ustrojstwa. Czuję już jak się ładuje- Narasta pisk w uszach, a ja czuję się dziwnie. Później narasta pisk jescze bardziej, pojawia się lekkie znieczulenie ciała. Jest póki co niepokojąco, ale tak jest zawsze ;)

21:33- Pojawiają się pierwsze smugi i halucynacje, a raczej omamy których nie ma wiele- z 10 na 5 minut, a w dodatku każda ta halucynacja była związana z pająkami...

  • Karbamazepina

  • Chloropromazyna

DAWKA: nie pamiętam, ale na pewno przekroczyliśmy dzienną kilkukrotnie :)

randomness