Michigan: Prawie miliard dolarów ze sprzedaży marihuany w 2020 roku

Według danych zgromadzonych przez Marijuana Regulatory Agency (MRA), łączna sprzedaż marihuany w Michigan w 2020 roku wyniosła, aż 984,7 mln dolarów. Organy kontrolne pod uwagę wzięły zarówno sprzedaż marihuany rekreacyjnej, jak i medycznej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

cnbs.pl
Marcin
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

26

Według danych zgromadzonych przez Marijuana Regulatory Agency (MRA), łączna sprzedaż marihuany w Michigan w 2020 roku wyniosła, aż 984,7 mln dolarów. Organy kontrolne pod uwagę wzięły zarówno sprzedaż marihuany rekreacyjnej, jak i medycznej.

I tak sprzedaż marihuany rekreacyjnej w Michigan wyniosła 510,6 milionów dolarów, podczas gdy sprzedaż konopi medycznej osiągnęła wartość 474 milionów dolarów.

Najlepszym miesiącem pod względem sprzedaży marihuany w Michigan, był lipiec. Wówczas sprzedano marihuanę rekreacyjną o wartości 109 milionów dolarów, podczas gdy sprzedaż marihuany medycznej przekroczyła 52 miliony dolarów.

Michigan poza wysoką sprzedażą marihuany w 2020 roku może poszczycić się również wysokim wzrostem zatrudnienia w branży konopnej. Tylko w 2020 roku nowe miejsca pracy na tym rynku znalazło 9000 osób.

Warty podkreślenia jest również fakt, że rynek konopi w Michigan w 2020 roku sprzedał bardzo dużo medycznej marihuany. Dla porównania konkurencyjny rynek marihuany w stanie Illinois osiągnął, aż o 25% niższe wyniki sprzedaży medycznych konopi w 2020, pomimo że ogólnie jest rynkiem minimalnie większym.

Stan Michigan zdaje się również utrzymywać dobrą passę w 2021 roku, ponieważ, według danych zgromadzonych przez MRA, w styczniu, sprzedaż marihuany po raz kolejny przekroczyła próg 100 milionów dolarów.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex 450 Mg + Acodin 450 Mg)


poziom doświadczenia użytkownika - ganja,dxm,amfetamina,extasy,signopan


dawka, metoda zażycia - 5 Tussi + 10 Acodinów co 5 minut


set & setting - pełen luzik,na powietrzu
  • Calea zacatechichi
  • Tripraport

W moim łóżku, po pracy, gotowy na wielkie senne wojaże.

Wszystkie sny które byłem sobie w stanie przypomnieć na tyle żeby je opisać:

  • Katastrofa
  • Powój hawajski

Kompletny nieogar, zmęczenie, brak konkretnie ustalonego miejsca, w którym można by przeżywać podróż. Lekka niepewność połączona z ciekawością (i bezmyślnością oraz brakiem umiejętności planowania...). Otoczenie zmieniało się podczas podróży i nie było to z pewnością przyjemne, tułaliśmy się z miejsca na miejsce w poszukiwaniu dogodnego miejsca dla ćpunków.

Dobra, przełamię się wreszcie i napiszę może trochę o moich własnych przeżyciach oraz przemyśleniach po spożyciu około 10 g powoju od firmy Rekwiat z kumplem (również 10 g).

  • Dekstrometorfan

Dnia dzisiejszego, tj. 07.12.2002 postanowiłem wraz z dwoma kumplami

pierwszy raz spróbować dekstrometorfanu, w skrócie DXM. Wybór padł na lek

Acodin, mimo tego że jest on tylko i wyłącznie dostępny na receptę.

Acodin udało się kupić dopiero w trzeciej aptece, przy ściemnianiu że mama jest

chora, i znajomy lekarz ją zbadał w domu, i niefartem zapomniał recept :-P

Pani przystała na to, i podała specyfik, 30 tabletek 5,60 groszy.

Po powrocie na osiedle rozeszliśmy się na obiady do domów (zjadłem